Adabank Çalışma Saatleri

Adabank Çalışma Saatleri
7 Eylül 2016 tarihinde eklendi.

Adabank Çalışma Saatleri hakkında tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 1984 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden ve kurulduğu tarihten itibaren çalışma şeklini müşterilerine odaklayan Adabank, ekonomi ve finans alanında kendisini geliştirerek birçok farklı noktaya şube açmıştır. Türkiye çapına yayılan bu şubeler birbirinden farklı projeye konu olmuş, istekleri en iyi derece karşılayan kuruluş haline getirmiştir Adabank’ı. Müşterilerinin her daim yüzünü güldürmeyi başaran, onlara ekonomik anlamda bir sürü çıkar sağlayan ve çok düşük geri ödeme komisyonlarıyla krediler veren bu banka son derece profesyonel bir yapıya sahiptir.

Adabank ile yapacağınız herhangi bir işleminiz yüksek noktada memnuniyet içerecektir. Çaycısından tutun da bankacısına kadar güler yüzlü hizmet vermesi, bu konuda şube kapısından içeriye ayak atan herkesi memnun etmeye çalışması, Adabank’ı çok farklı bir konuma yerleştiriyor. Adabank Uzan Grubu tarafından kurulmuş bir bankadır o tarihten bu güne kadar birçok gelişime ve değişime imza atmıştır. Modern bankacılık kavramını kendi bünyesine çok iyi uyarlamış, istenileni her zaman yüksek seviyelerde karşılamıştır. Adabank şubelerinden içeriye girer girmez bu farkı anlayacak ve ayrıcalığı hissedeceksiniz. [1]

Sponsorumuz

Adabank Çalışma Saatleri

Adabank’ın müşteri memnuniyetine çok dikkat ettiğini, çalışmalarını bu doğrultuda yönlendirdiğini ve herkesi mutlu edebilmek adına yeni girişimlere imza attığını söylemiştik. Bu noktada yapmış olduğu çalışmalar çok farklı noktalara gelmiş, örnek alınacak bu banka konumunda ilerlemiştir. Birçok girişimciye destek sağlayan, herkesi projelerinde desteklemeyi amaçlayan, bu konuda diledikleri miktarlarda fonları ayarlayabilen bir banka olarak sizlerin de faydalanmanız gerekmektedir. Peki Adabank çalışma saatleri hakkında bir bilginiz bulunuyor mu? Çalışma saatlerinden önce veya sonra giderek çok uzun süreler bekleyebilirsiniz. Bu nedenle kesinlikle zaman aralıklarını bilmelisiniz.

Adabank Mesai Saatleri

Çalışmalarına 1984 yılında başlayan ve o tarihten bu yana ağlarını genişleterek insanlara dev hizmetler sunan Adabank, ekonominin en güçlü temsilcilerinden bir tanesidir. Bu banka ile çalışmanız her türlü açıdan avantajı elinize geçirmenize olanak sağlayacaktır. Yaptıkları kampanyalar, sizlerle birlikte iş birliği içerisinde yatırım danışmanlığını yapmaları ve daha birçok konuda hizmet vermeleri alanında en iyilerden biri haline getiriyor onu. Adabank’ın mesai saatleri çerçevesinde gideceğiniz herhangi bir şubesinde güler yüzlü hizmeti görecek, alacağınız hizmetlerden son derece memnun kalacaksınız. Bu konuda tam destek sağlamaları her açıdan sizlere iyi gelecektir.

Adabank Açılış ve Kapanış Saatleri

Adabank gibi hizmetinde sınır tanımayan bir banka olduğu sürece seçenekleriniz her zaman çeşitli ve boldur. Bu bankanın sizlere sunduğu imkanlardan yararlanmak için öncelikle Adabank’ın açılış ve kapanış saatleri hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir. Bu sayede tam zamanında şubesine giderek işlemlerinizi eş zamanlı olarak bitirebilecek, en iyi desteği alabilecek ve memnun kalacaksınız. Peki Adabank çalışma saatlerini merak ediyor musunuz?

Adabank Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri
Adabank Çalışma Saatleri
923
1
 • Hafta içi: 09.00 - 12.00 / 13.00 - 17.00
 • Hafta Sonu: kapalı
 • Adres: Büyükdere Caddesi Rumeli Han No: 40 Kat: 2 34394 Mecidiyeköy İstanbul
 • Telefon: 0 (212) 275 04 89
 • Adabank Çalışma Saati, Adabank Mesai Saatleri, Adabank Açılış Saati, Adabank Kapanış Saati
 •  
  Adabank Çalışma Saatleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Cezmi dedi ki:

   Yeni yeni kullanmaya başladım ama diğer bankalara oranla çalışma sistemi biraz daha farklı. Tüm detayları zaten aktarmışsınız teşekkürler

  Sayfa başına git