Aktif Bank Çalışma Saatleri

Aktif Bank Çalışma Saatleri
8 Eylül 2016 tarihinde eklendi.

Aktif bank çalışma saatleri ile ilgili detayları sizlere aktarıyoruz. Gelişimine ve değişimine çok hızlı bir şekilde devam eden, ülkemizin sayılı bankalarından biri olan Aktif Bank, 1995 yılından sonraki 13 yıllık süreçte çok hızlı bir yükselme çağı yaşadı. 2008 yılında isim değişikliğine gidilerek Aktif Bank ismini aldı. Çalışmalarına çok doğru ve hedefe giden yönler vererek Dünyanın En Yenilikçi Bankası seçilmeyi başarmıştır. Bunda çalışmalarının, çalışanlarının, hedeflerinin, ilkelerinin ve en önemlisi müşterilerinin payı hiç kuşkusuz çok büyüktür. Çalışma standartlarını sürekli olarak geliştiren ve yenileyen banka olarak ön plana çıkmıştır. Bu doğrultuda tüm müşterilerine dev hizmetler vermekte ve onları memnun etmeyi başarmaktadır. Yapısı gereği modernliği, çağdaşlığı ve topluma ayak uydurmayı herhangi bir hüner olarak görmeyen, bunların zaten olmazsa olmazlar olduğuna inanan, kendi özellikleri ile insanların gözünü boyamaktan kaçınan banka olması onun ne kadar değerli bir kuruluş olduğunun göstergesidir. Ülkemiz üzerinde sürekli büyüyen hizmeti ile 6.000 farklı noktada şubesi bulunmaktadır. Kısa sürede gelişmeleri, sizlere ekonomi ve finans alanında her türlü desteği vermeleri, önemli derecede katkı sağlamaları ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak hareket etmeleri alanında en çok tercih edilenler listesine girmesini sağlamıştır.

Sponsorumuz

Aktif Bank Çalışma Saatleri

Modern bankacılık adına her türlü imkanlardan ve hizmetlerden yararlanabileceğiniz ender bankalardan biri olan Aktif Bank ile ekonominize destek çıkabilir, geri öderken zorluk yaşamazsınız. Verdiği hizmetler doğru orantılı olarak sizleri etkilemektedir ancak birçok bankadan farklı olarak kalitesini ve müşteri memnuniyetini her zaman için üst seviyelerde tutmuştur. Aktif Bank altında yararlanacağınız hizmetler bunlarla da sınırlı değildir. Her türlü ihtiyacınızın bu kuruluş tarafından giderilmesi, her kişiye özel olarak kredi verilmesi, fon destekleri ile sizleri bir projede desteklemeleri gibi daha birçok konuda yardım ve hizmet alabilirsiniz. Tabii bunlardan önce Aktif Bank çalışma saatleri hakkında bilginiz olması gerekiyor. Herhangi bir şubesine görüşmeye gittiğinizde hüsrana uğramamanız adına bu konu oldukça önemlidir. [1]

Aktif Bank Mesai Saatleri

Modern bankacılığın en iyi temsilcilerinden biri olan Aktif Bank, Türkiye üzerinde 6.000’den fazla şubeye sahip olup her noktada hizmet vermeye devam etmektedir. Bankacılık adına yürütülen faaliyetleri öncü bir hizmet ile gerçekleştirmesi, insanlara karşı kendi kuruluşunu sorumlu hissetmesi, her kişiye farklı konularda destek vermesi ve maddi konularda onların güçlenmesini sağlaması yaptıkları işin ne kadar ciddi olduğunun göstergesidir. Öyle ki bu bankanın da çalışma saatleri vardır ve bizler bu saatlere göre hareket etmeliyiz. Eğer ki çalışma saatleri dışında görüşmelere gidersek işlerimiz yarım kalabilir ve hüsrana uğrayabiliriz. Bunun için Aktif Bank’ın mesai saatleri hakkında bilgi sahibi olmalıyız. Peki Aktif Bank hangi günlerde ve hangi saat aralıklarında çalışmalar yapmaktadır? Eğer merak ediyorsanız bu konuya açıklık getirelim.

Aktif Bank Açılış ve Kapanış Saatleri

Bir banka adına beklentilerinizin karşılanması ve sizlere dev hizmetler verilmesi memnuniyetinizi artıran bir durumdur. Bazı Aktif Bank şubeleri çeşitli nedenlerden ötürü geç saatlere kadar çalışma yapabiliyor ancak belirlediği saatlerden sonra müşterilerine hizmet vermiyor. Bu durum şubetin çalışma saatlerine etki ediyor ancak Aktif Bank’ın açılış ve kapanış saatleri adına bir engel teşkil etmiyor. Kurumsallaşan ve hizmetlerini en üst seviyelere taşıyan Aktif Bank’ın sunmuş olduğu tüm hizmetlerden yararlanmak için mesai saatlerini bilmeniz gerekmektedir. Eğer hafta içi çalışma saatlerini merak ediyorsanız açıklayalım:

Aktif Bank Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri
Aktif Bank Çalışma Saatleri
970
1
 • Hafta içi: 09.00 - 12.30 / 13.30 - 17.00
 • Hafta Sonu: kapalı
 • Adres: Büyükdere Caddesi No: 163 Zincirlikuyu Şişli 34394 İstanbul
 • Telefon: 0 (212) 340 80 00
 • Aktif Bank Çalışma Saati, Aktif Bank Mesai Saatleri, Aktif Bank Açılış Saati, Aktif Bank Kapanış Saati
 •  
  Aktif Bank Çalışma Saatleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ezgi Gül dedi ki:

   Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bende bu bankayı kullanmaya başladım oldukça avantajlı diyebiliriz faydalanabilrsiniz.

  Sayfa başına git