Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo Çalışma Saatleri
21 Eylül 2016 tarihinde eklendi.

Aras Kargo Çalışma Saatleri ile ilgili tüm ek bilgiler sayfamızda yer almaktadır. Türkiye’nin en kaliteli kargo firmalarından biri olan ve müşterilerine en hızlı teslimat yapan Aras Kargo, 36 yıldır hizmetlerine devam etmektedir. 1979 tarihinden itibaren hizmette sınır tanımadan gerçekleştirdiği kargo teslim işlemleri bugün onun en çok tercih edilen kargo firması olmasını sağlamıştır. Günümüzde 800’ü gecik şubesi bulunan, 9000’in üzerinde çalışana sahip olan Aras Kargo, sizlere her noktada hizmet vermeye devam etmektedir. Alanının en hızlılarından biri olan Aras Kargo, günlük olarak yarım milyon insana kargo teslim hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke haline getiren, müşterilerinin her daim mutlu olmasını isteyen bir firma olarak çalışmalarını en iyi şekilde sürdürmektedir. Çağdaş kargoculuğun gereklerine uyarak, en kestirme yolları kullanarak, alternatif taşıma seçenekleriyle sizlerin eşyalarınızı özenle taşımaktadır. Eşyalarınıza sanki kendi mallarıymış gibi titizlikle yaklaşan, taşımacılığın gerektirdiği tüm teknoloji kullanan, araçlarını en iyi şekilde donatan Aras Kargo ile kargo göndermek oldukça avantajlı olacaktır. [1]

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo, alanında en uygun fiyatlara kargo teslimi yapan firma olarak göze çarpmaktadır. Türkiye coğrafyası üzerinde çok iyi bir yayılma gösteren, tüm şubelerini en kolay erişebilecek noktalara konumlandıran Aras Kargo, bünyesinde çok geniş çalışma ağlarını barındırmaktadır. Sahip olduğu 20’yi gecik bölge müdürlüğü ve 3000’in üzerinde araç filosu ile sizlere dev hizmetler vermeye devam etmektedir. Her şubesinin çalışanlarının alanında uzman olması, bu iş için gerekli tecrübe sahibi olması sizlerin en kaliteli hizmeti almasına olanak tanımaktadır. Eğer sizler de bu denli kaliteli ve işini en iyi yapanlardan biriyle iş birliği yapmak isterseniz öncelikle Aras Kargo çalışma saatleri çerçevesinde herhangi bir şubesine gitmelisiniz. Buradan ürünleriniz alınacak ve en hızlı şekilde teslim edilecektir.

Sponsorumuz

Aras Kargo Mesai Saatleri

Aras Kargo bünyesinde bulunan tüm çalışanlarının güler yüzlü hizmet gösterdiklerini söyleyebiliriz. Aras Kargo ismini en yukarılara taşımaya çalışan, bu işin gereklerini çok iyi bilen uzman kadrosuyla Türkiye’nin her noktasına hizmet gerçekleştirmektedirler. Göndereceğiniz herhangi bir kargonun adreslere en iyi ve en güvenilir şekilde ulaşacağından hiç şüpheniz olmasın. Aras Kargo çalışanları bu işe oldukça ciddiyetle yaklaşan, müşterilerini memnun etmesini bilen ve deneyim sahibi kişilerdir. Birbirleri ile uyum içerisinde çalışan, çok yönlü düşünce yeteneği bulunan insanlardan kurulu kadrolarıyla sizlere en yakın olan noktalarda hizmet vermektedirler. Sizler de Aras Kargo’yu seçebilir ve en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Bunun için Aras Kargo’nun mesai saatleri hakkında bilgi toplamanız gerekmektedir. Sizler zahmetli işlere kalkışmayın diye çalışma saatlerini ve adres ile telefon bilgilerini yazımızın en sonuna ekledik.

Aras Kargo Açılış ve Kapanış Saatleri

Modern kargo taşımacılığı yapan ve işlevlerine 1979 yılında başlayan Aras Kargo, her noktada sizler için hizmet vermeye devam etmektedir. Aras Kargo bünyesini seçerek alacağınız hizmetlerden memnun kalabilirsiniz. En uygun fiyatlardan taşımacılık yapan firma ile yapacağınız iş birliği sizlerin yüzünüzü güldürecektir. Kargo niteliği taşıyan ürünleriniz en kısa yollardan kapılara kadar ulaştırılacak ve teslimat bilgileri sizlere ulaştırılacaktır. Bu konuda verilen hizmetler ile birlikte teknolojinin de en iyi şekilde kullanılması verdikleri hizmetin kalitesini artırmaktadır. Gelişime ve değişime her zaman için açık olan Aras Kargo’nun açılış ve kapanış saatleri hakkında bilgi almak isterseniz yazımızın en sonuna bakabilirsiniz. Orada tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceksiniz.

Kargoların çalışma saatleri ile ilgili tüm detayları ilgili kategoriden bulabileceğiniz gibi önerilerimiz arasında yer alan DHL Kargo Çalışma Saatlerini de inceleyebilirsiniz.

Aras Kargo Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri
Aras Kargo Çalışma Saatleri
14.249
1
 • Hafta içi: 08.30 – 17.30
 • Hafta Sonu: Cumartesi: 08.30 – 13.00 / Pazar: kapalı
 • Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuzsultanselim Caddesi No: 2 Aras Plaza Kavacık İstanbul
 • Telefon: 444 25 52
 • Aras Kargo Çalışma Saati, Aras Kargo Mesai Saatleri, Aras Kargo Açılış Saati, Aras Kargo Kapanış Saati
 •  
  Aras Kargo Çalışma Saatleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Erdem dedi ki:

   Mobil uygulama ile müşterilerine % indirim sunan tek kargo firması sanırım. Süpersiniz aras..

  Sayfa başına git