Mng Kargo Çalışma Saatleri

Mng Kargo Çalışma Saatleri
16 Eylül 2016 tarihinde eklendi.

MNG Kargo Çalışma Saatleri hakkında tüm detaylar burada yer almaktadır. Kargo alanında lider sayılabilecek çalışmalarıyla her zaman ön planda bulunan MNG Kargo, ülkemizde 2003 yılında faaliyete girmiştir. Çalışmaya başladığı zamanlardan itibaren çok hızlı bir gelişme göstermiş, günümüze kadar olan süreçte 700’ü geçen şube sayısına erişmiştir. Kargo gönderecek insanların ilk başta aklına gelen kargo şirketlerinden biri olan MNG Kargo, alanında en iyilerden biri olarak görülmektedir. Teknolojik gelişmeler ile çalışmalarını sürekli olarak yenileyen, onlara güvenen insanları hiçbir zaman mağdur etmemeleri bu noktaya kadar gelmelerine olanak sağlamıştır. Türkiye’nin her noktasına hizmet vermesi, insanların isteklerine en hızlı bir şekilde yanıt vermesi onun önder bir kuruluş olduğunun göstergesidir. MNG Kargo ile kargo niteliği taşıyan her türlü eşyayı gönderebilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde kargo gönderme hizmetleriniz gerçekleşecektir. Bu alanda çok uygun fiyatlara bu işleri yapmaları, sizlere dev bir hizmet vermeleri çok daha hızlı gelişmelerine olanak sağlamıştır. [1]

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo kurulduğu tarihten itibaren en uygun kargo gönderim işlemlerini gerçekleştirmeleri, en kısa yolları tercih etmeleri, modern kargoculuğun gerektirdiği her türlü olanağı ve hizmetleri sonuna kadar kullanmaları aldığımız hizmetin çok iyi bir noktada olmasını sağlamıştır. Her MNG Kargo çalışanlarının güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemesi, her bir elemanının işinde usta olması bizleri daha da memnun etmektedir. MGN Kargo üzerinden kargo göndermek kadar kargo teslim almak da çok kolaydır. Bu şirket sizlere gelen kargoları en kısa sürede ulaştırır. Yetenekli ve tecrübeli elemanlardan kurulu kadroları ile çok daha iyi hizmet vermektedirler. Siz de MNG Kargo ile eşya göndermek istiyorsanız öncelikle kendinize en yakın şubeyi belirlemelisiniz. Daha sonra MNG Kargo çalışma saatleri konusuna bakmalı ve en uygun saat dilimlerinde bu adrese gitmelisiniz.

Sponsorumuz

MNG Kargo Mesai Saatleri

Alanında en iyilerden biri olarak gösterilen MNG Kargo, sizlere kargoculuk alanında gereken her türlü hizmeti severek vermektedir. Verdiği hizmetlerin kalitesi son derece yüksek olup, profesyonel kadrosunun ellerinde şekillenmektedir. Ürünleriniz taşınırken çok fazla titizlikle yaklaşmaları, sanki kendi eşyaları gibi davranmaları onların tercih edilebilirlik seviyesini artırmaktadır. Müşteri memnuniyetine çok fazla önem veren bir firma olarak modern kargoculuğun gerektirdiği her türlü hizmeti vermektedirler. Dünyada gelişen teknolojileri takip ederek bunları yaptıkları işlere uyarlamaları daha ucuz maliyetlere bu işin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir firma ile göndereceğiniz kargoya çok daha fazla öderken, MNG Kargo ile daha ucuzlara bu hizmeti alabileceksiniz. Peki siz de bu denli başarılı olan bir kargo firması ile iş birliği yapmak ister misiniz? O halde MNG Kargo’nun mesai saatleri çerçevesinde, kendinize en yakın noktada olan bir şubeye gitmelisiniz. Bu noktada alacağınız hizmetlerin kalitesine kendi gözlerinizle tanıklık edeceksiniz.

MNG Kargo Açılış ve Kapanış Saatleri

MNG Kargo ile gönderilen ürünleriniz en iyi şekilde adreslere ulaştırılacaktır. Adrese kadar ulaştırılan ürünler en sağlıklı şekilde teslim edilecektir. Ürünlerin sağlam kalması garantisi veren bu firma ile kargo göndermek son derece güven içermektedir. Eğer siz de yüksek güven ortamında kargo göndermek isterseniz MNG Kargo’yu seçebilirsiniz. Eğer MNG Kargo ile kargo göndermek istiyorsanız öncelikle kendinize en yakın noktayı belirleyin. Daha sonra telefon numaralarını öğrenenin ve MNG Kargo’nun açılış ve kapanış saatleri hakkında bilgi edinin. Bu noktadan sonra istediğiniz gibi kargo gönderebilirsiniz. Sizlere bu konuda istediğiniz tüm detayları yazımızın sonuna ekledik.

Çalışma saatlerine yer verilen MNG kargonun ardından Ups Kargo Çalışma Saatleri hakkında da tüm detaylara ilgili bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mng Kargo Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri
Mng Kargo Çalışma Saatleri
1.147
1
 • Hafta içi: 08.30 – 18.00
 • Hafta Sonu: Cumartesi: 08.30 – 15.30 / Pazar: kapalı
 • Adres: Maslak Mahallesi Sümer Sokak No: 3 Ayazağa Ticaret Merkezi Kat: 5-6 Sarıyer İstanbul
 • Telefon: 0 (212) 366 55 55
 • MNG Kargo Çalışma Saati, MNG Kargo Mesai Saatleri, MNG Kargo Açılış Saati, MNG Kargo Kapanış Saati
 •  
  Mng Kargo Çalışma Saatleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Eslem dedi ki:

   Gerçekten en temiz iş yapan kargo firması MNG. Ziller çalışmamasına rağmen telefonla aradılar ve kargomu getirdiklerini söyledirler, İmsi lazım değil başka bir kargo firması da zilniz çalışmıyordu sizi bulamadık diye not bırakıp gitmişti

  Sayfa başına git