Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri

Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri
16 Eylül 2016 tarihinde eklendi.

Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri hakkında tüm detaylar sayfamızda yer almaktadır. Hayatımızın çok önemli parçalarını oluşturan sağlık ocakları, gördükleri işlev bakımından son derece yüksek bir değerde bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti altında yaşayan herkesin hizmet alabileceği, tedavi olabileceği veya farklı sağlık tetkikleri yapabileceği ortamlardan biri olan sağlık ocakları, sağlığımız açısından önemli bir noktada bulunuyor. Kuruluş yıllarından bu yana birçok hastalığın belirlenmesi, insanların sağlıklı ve mutlu yaşaması adına gösterdikleri çalışmalar hayatımızda çok farklı bir noktada bulunmaktadır. Tüm insanların yaşam alanlarına göre belirlenen sağlık ocakları, buralarda alınacak sağlık hizmetlerinin daha kaliteli olabilmesi adına birçok farklı uygulama ve programa sahiptir. Öyle ki bir köyde veya kasabada ikamet ediyorsanız ve şehir merkezine ulaşımınız zorsa sağlık ocaklarını kullanabilir ve istediğiniz gibi tedavi süreci geçirebilirsiniz. İlk yıllarından bu yana çok hızlı gelişme göstermiş olan sağlık ocakları ile alınan sağlık hizmetleri son derece kaliteli bir noktada bulunmaktadır. Bu alanların en son teknolojiyi kullanmaları, tedavide hiçbir yöntemden kaçınmamaları ve gerekirse hastanelere sevk etmeleri birçok konuda bizlere fayda sağlamaktadır. [1]

Sponsorumuz

Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri

Sağlığımız açısında ilk olarak başvurabileceğimiz kuruluşların başında gelen sağlık ocakları, sahip olduğunuz hastalıkları belirlemek adına son derece önemli bir paya sahiptir. Öyle ki; buralarda sizlerin hastalıklarınız belirlenebilir ve gerekli ön müdahaleler bulunulabilir. Bu aşamadan sonra sağlık ocağı doktorları sizleri gerekli sağlık kuruluşlarına sevk edecekler ve tedavi sürecinizi hızlandıracaklardır. Erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Bu nedenle kendinizde bir sağlık sorunu seziyorsanız kesinlikle ilk olarak sağlık ocağına gidebilirsiniz. Bunun için kendinize en yakın noktada bulunan sağlık ocaklarını tercih etmeli bağlı olduğunuz noktalara gitmelisiniz. Aynı zamanda sağlık ocakları çalışma saatleri hakkında da bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Sağlık Ocakları Mesai Saatleri

İnsan sağlığının çok ani değişken olması, gereken müdahalelerin çok hızlı bir şekilde yapılmasını gerektirmektedir. Bu nedenle insanların yaşam alanlarına yakın olan noktalarda sağlık ocaklarının bulundurulması gereği ortaya çıkmıştır. Uzun yıllar önce faaliyetlerine başlayan sağlık ocakları bizim sağlığımız adına tehdit oluşturan etmenlere ilk müdahale yapılan yerlerdir. Buralara her insanın başvurma hakkı bulunmaktadır. Yeni yürürlüğe giren kanunlar ile birlikte bu hizmetler daha da kaliteli bir şekle getirilmiştir. Öyle ki; insanların ikamet ettiği en yakın bölgelere sağlık ocakları konuşlandırılmış ve buralara insanların hizmet alması için kişiler atanmıştır. Siz de rahatlıkla bir sağlık ocağına başvurabilir ve aile hekiminizden sağlık hizmeti alabilirsiniz. Bunun için sağlık ocaklarının mesai saatleri hakkında bilgilenmeniz gerekmektedir. Bu bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sağlık Ocakları Açılış ve Kapanış Saatleri

Sağlık ocaklarının belli kurallar çerçevesinde düzene bağlanması, belirli saat aralıkları ile hizmet vermesi, bizlere bu kurallara uyma gerekliliği getirmiştir. Size en yakın olan sağlık ocaklarından hizmet almak için öncelikli olarak adres ve telefon numaralarını bilmelisiniz. Aynı zamanda sağlık ocaklarının açılış ve kapanış saatleri konusunu da araştırmalı ve öğrenmelisiniz. Detaylı bir zahmete girmemeniz için sizlere tüm bu bilgileri yazımızın sonunda veriyoruz. Bu sayede istediğiniz sağlık hizmetlerini alabilirsiniz.

Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri
Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri
1.566
2
 • Hafta içi: 08.30 – 12.30 / 13.30 – 17.30
 • Hafta Sonu: C.tesi: 08.30 – 12.30 / 13.30 – 17.30 / Pazar: kapalı
 • Adres: Ali Kuşçu Mahallesi Yavuz Selim Caddesi No: 76 Fatih İstanbul – Fatih 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
 • Telefon: 0 (212) 534 41 21
 • Sağlık Ocakları Çalışma Saati, Sağlık Ocakları Mesai Saatleri, Sağlık Ocakları Açılış Saati, Sağlık Ocakları Kapanış Saati
 •  
  Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Azemi dedi ki:

   Her aile hekiminin belli bir sağlık ocası var değil mi ? Aile hekimlerine göre saatlerde oynama oluyor mu ?

   1. admin dedi ki:

    Hayır saatlerde oynama olmuyor, her sağlık ocağında belli aile hekimleri görev almaktadır.

  Sayfa başına git