Sirklerin Çalışma Saatleri

Sirklerin Çalışma Saatleri
19 Eylül 2016 tarihinde eklendi.

Sirklerin Çalışma Saatleri ile ilgili tüm detaylar bu sayfada yer almaktadır. Hayatımızda eğlence anlayışının sürekli olarak gelişmesi, insanların farklı şeyler görmek ve tatmak istemeleri ortaya yeni alanlar çıkarmıştır. Bu uygulamalardan bir tanesi ve en eskilerinden olan sirkler son derece eğlenceli anlara sahne olmaktadır. Çoğu insan kendi bölgelerinde bulunmasa bile sirklere gitmek ve hareketli zamanlar geçirip, daha önce görmedikleri şeyleri görmek isterler. Bu alanlar sürekli olarak gezen, belli bir noktası bulunmayan, sadece markasının bağlı olduğu kurumu bulunan eğlence merkezleridir. Genel olarak büyük çadırlar içerisine yuvarlak bir şekilde konuşlandırılmış oturulacak yerler bulundurulur. Buralara seyirciler oturtulup şovmenler, palyaçolar, hayvanlar, cambazlar ve daha birçok yetenekli insan hünerlerini göstermektedir. İnsanların daha önce canlı canlı görmedikleri aslanlar, kaplanlar, timsahlar, leoparlar, maymunlar, yılanlar burada seyirciler ile buluşturulur. Her bir hayvan ile genel şovlar yapılır ve son derece eğlence odaklı olur. İzleyicilere komedi, kahkaha ve eğlence dolu zamanlar aktarılır. [1]

Sirklerin Çalışma Saatleri

Sirkler her zaman için belli bir noktada durmayan eğlence merkezleridir. Bünyelerinde birçok yabancı ve Türk insanlar bulunur. Bu kişiler çok farklı hünerlere sahip olan, insanları eğlendirebilen ve hayret dolu dakikalar yaşatan kişilerdir. Aynı zamanda çeşitli sihirbazların sirklerde görev yapmaları, insanlara imkansız gibi görünen şeyleri çok sıradan bir işmiş gibi aktarmaları yüksek hayranlık uyandırmaktadır. Çoğu insanın sirke giderek hayatında ender olarak tadacağı duygular bulunmaktadır. Sirkler ile birlikte çalışan kişilerin alanlarında profesyonel olmaları ve izleyicilere o duyguları çok iyi aktarmaları paha biçilemez gösteri şovuna dönüşmektedir. Sirklerin eğlenceli yapıları görsel bir şölene dönüşmektedir. Bu alanların profesyoneller tarafından kaplanmış olması arada sırada kazalara ve ufak hataların getirdiği büyük olumsuzluklara engel olamamaktadır. Öyle ki; geçmişten günümüze birçok aslan tarafından parçalanan terbiyeciler, çığırından çıkan hayvanlar, ip üzerinde işlerin terse gitmesiyle zor zamanlar yaşayan cambazlar yürekleri ağza getirmektedir. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki bu olaylar binde bir ihtimal ile karşılaşılmaktadır. Eğer sizler de sirklerde eğlenmek, son derece keyifli vakitler geçirmek ve daha önce tanık olmadığınız şeyleri görmek isterseniz sirklerin çalışma saatleri konusunu iyi bilmelisiniz. Bu noktada erkenden bilet almak ve yer ayırtmak son derece avantajlı olacaktır. Aksi takdirde sirklerin koltuk boşluğu çok ender olarak görüleceği için dışarıda kalabilirsiniz.

Sponsorumuz

Sirklerin Mesai Saatleri

Eğlencenin tavan yaptığı, insanların bol bol kahkaha attığı ve hayretler içerisinde yapılan şovları izlediği alanlardan biri olan sirkler, işlev bakımından son derece önemlidir. Öyle ki; yorucu bir iş hayatından sonra bedeninizi rahatlatmak ve iyi hissetmek için gün sonunda gidilecek bir sirk oldukça önem taşıyabilir. Sizlerin keyifli ve hoş vakitler geçirmenizi sağlayan, sürekli olarak kendilerini geliştiren sirkler ne yazık ki sabit kalan yerler değildir. Bu nedenle sirkleri herhangi bir noktada bulabileceğinizi söyleyememekteyiz. Ancak bu sirklerin ana binalarının bulunduğu yerlerin adreslerini verebilir ve iletişime geçmenizi sağlayabiliriz. Bunun için öncelikli olarak Sirklerin mesai saatleri çerçevesinde bu noktalara gitmeniz ve bilet almanız gerekecektir. Bu konuda tam bir destek olabilmek için yazımızın sonuna her şeyi ekledik.

Sirklerin Açılış ve Kapanış Saatleri

Eğlence sektörünün en iddialı dallarından biri olan sirkler her çeşit gösteriye imza atmaktadırlar. Sihirbazların, vahşi hayvanların, en iyi cambazların, sporcuların, yerli kabilelerin bulunduğu bu alanlar ile çok keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Eğer siz de bir sirke gitmek ve hayatınızı çok kısa bir süre de olsa renklendirmek istiyorsanız sirklerin açılış ve kapanış saatleri çerçevesinde bilet almalısınız. Almak istediğiniz biletleri bu saatler çerçevesinde satın almalısınız. Satın aldığınız biletlerin saatlerini kaçırmamanız hem paranızın boşa gitmesini hem de eğlencenizin yarım kalmasını engelleyecektir. Tüm bu bilgiler için yazımızın sonuna bakınız.

Sirklerin Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri
Sirklerin Çalışma Saatleri
940
1
 • Hafta içi: 13.00 – 02.00
 • Hafta Sonu: 13.00 – 02.00
 • Adres: Ortaköy Mahallesi Muallim Naci Caddesi No: 65 Beşiktaş İstanbul
 • Telefon: 0 (212) 261 19 88
 • Sirklerin Çalışma Saati, Sirklerin Mesai Saatleri, Sirklerin Açılış Saati, Sirklerin Kapanış Saati
 •  
  Sirklerin Çalışma Saatleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nagihan dedi ki:

   Çocuklarla gitmeye bayılıyoruz gerçekten ama yurtdışındaki sirkler daha güzel ve eğlenceli diyebilirmm

  Sayfa başına git