Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 444 25 25

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemini yapmak için ihtiyacınız olan numara 444 25 25‘dir. Bu numara üzerinden bağlantı yaptığınızda sizleri sesli yanıt sistemi ve diğer hazır operatörler bekleyecektir. Bu adımları hızlı bir şekilde geçerek Akbank müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak mümkün. Altta sizler için 3 alternatif yol paylaşıyoruz bunlardan herhangi birini deneyebilirsiniz. Bankalar ekonomik ihtiyaçlar için oldukça ideal konumda bulunmakta. Söz konusu nakit paraya sıkıştığınızda nakit avans çekebilirsiniz. Hatta çektiğiniz nakit avansı uygun faiz oranları karşılığında öteleme veya taksitlendirme yapma şansı da var. Bunlara ek olarak kredi kartı başvurusu yaparak, almak istediğiniz ve miktarı anlık karşılamadığınız tutarlardaki ürünleri kolayca hem sanal hem de reel hayatta almak mümkün. Yine bunlara taksit yaparak, ödeme zorluğu çekmeden evinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Araba almak istiyorsunuz ancak paranız yeterli değil, taşıt kredisi başvurusu yaparak hayal ettiğiniz araca sahip olabilirsiniz. Konut almak ve yatırım yapmak isteyip acaba bana hangi banka kredi verir diyorsanız, akbank konut kredisi başvurusunda bulunarak ev sahibi olmanızı sağlayabilir. Üstelik tüm bunları akbank direkt ayrıcalığı ile internet bankacılığı üzerinden yapmak mümkün. Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 444 25 25

Bu gibi ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenlerin sayısı, ülkemizde oldukça fazla. Bunu yapmak sorunsuz bir hizmet gözükse de bazen banka sorunları ortaya çıkabiliyor. Bilgi almak veya sorunları çözmek adına akbank müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyebilirsiniz. Ancak şubelerde olduğu gibi telefon bankacılığında da bekleyebiliyor insanlar. Bu nedenle bireyler akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma kodlarını öğrenmek isteyebilir.
Bkz:  Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 444 1 444

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 1. Yöntem

 • Öncelikle 444 25 25, 444 00 72 ve 0850 222 25 25 numaralarından birisini arayınız.
 • Operatör, size çok fazla numara ve alternatif sayacaktır. Hatta bunları tek tek dinlerken asıl işinizin olduğu kısmı unutmanız ve karıştırmanız da mümkün!
 • Örneğin; 444 25 25’i aradınız.
 • 2 tuşuna basın.
 • T.C. Kimlik numaranızı girin.
 • Telefon numaranızı girin.
 • Bu adımlardan sonra Neo Kart şifreniz istenecektir.
 • Operatör, adınızı söyler söylemez 9 tuşuna basın.
 • 1-2-0 tuşlarına ard arda basın.
Bu işlemlerin ardından Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanmış olacaksınız.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2. Yöntem

 • 444 25 25’i arayın.
 • 2-1-0 tuşlarına sırasıyla basın.
 • T.C. Kimlik numarası ve Kart şifrenizi girin.
 • 1 tuşuna basın.
 • Karşı tarafı dinlemeden 0 tuşuna basın.
 • 2-1-0 sıralaması ile tuşlama yaptığınızda direk olarak Akbank temsilcisine bağlanacaksınız.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 3. Yöntem

 • 444 00 72’yi arayın.
 • 2 tuşuna basın.
 • T.C. Kimlik numarası ve Kart şifrenizi girin.
 • 2-2-0 tuşlarına basın.
 • Direk Akbank temsilcisine bağlanmış olacaksınız.
Ayrıca şubeye gitmenizi gerektirecek bir unsur var ise akbank çalışma saatleri adlı sayfa üzerinden mesai saatlerini, açılış ve kapanış saatlerini de öğrenebilirsiniz.

Akbank ATM Günlük Para Çekim Limiti

Türkiye’de bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerinde uzun yıllardır hizmet veren Akbank müşterileri için değişim ve yeniliklerini de sürdürmektedir. Binlerce şubesi bulunan banka müşterilerine 7/24 hizmet sağlayabilmek için ATM, mobil bankacılık, internet bankacılığı, Akbank Direkt uygulamasını da devreye sokmuştur. Akbank müşterileri para pransferi, kredi kartı borcu ödeme işlemlerini, vergi ve harç ödemelerini günün her saatinde farklı kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilir. Akbank ATMleri tüm büyük şehirlerde bulunur ve tüketiciler her an hizmet alabilir. Akbank atm günlük para çekim limiti ise dolandırıcılık, hırsızlık ihtimallerine karşı ve tüm müşterilerin ATM’lerden faydalanması için oluşturulmuştur.
Bkz:  Akbank EFT Ücretleri ve Saatleri

Akbank ATM Günlük Para Çekim Limiti Ne Kadardır?

Teknoloji alanında yaptığı gelişmelerle yurtiçi ve yurt dışında birçok ödül almaya hak kazanan Akbank, altyapı çalışmalarını da sürdürmeye devam ediyor. Akbank ATMleri banka müşterilerinin mağdur olmaması için yakın aralıklarla kuruluyor; Akbank ATM alanı bulunamadığında ortak ATM alanları ile tüm bankacılık işlemleri gerçekleştiriliyor. Akbank ATM günlük para çekim limiti ise müşterilerin sahip oldukları kart özelliklerine göre belirleniyor. Akbank ATM günlük para çekim limiti Neo Meo kartı kullanıcıları için 250 TL olarak belirlenirken Neo Business kullanıcıları için 4000 TL’dir. Diğer kartlar için günlük para çekme limiti ise ortalama 1000 TL’dir. Kartınızın özellikleri ve günlük para çekim limiti için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ya da Akbank Direkt uygulamasını kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Akbank ATM günlük para çekim limiti bir gün içinde tüm ATM’ler tarafından uygulanır ve başka bir ATM daha fazla para vermez.

Akbank ATM Günlük Para Çekim Limiti Aşım Ücretleri

Akbank ATM’lerinden gün içinde daha fazla para çekmek isteyen tüketiciler belirlenen faiz oranına göre ödeme yapmak zorundadırlar. Faiz ve komisyon ücretleri ise bankanın internet adresinden veya müşteri hizmetlerinden öğrenilebilir. Akbank ATM günlük para çekim limiti aşımı ise en az 5 TL olarak belirlenmiştir, çekilecek tutarın miktarına göre bu oran yükselecektir. Limit aşım ücreti para çekilme sırasında müşteriden temin edilir.

Akbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Ani oluşan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Akbank tarafından sunulan bireysel ve ticari kredi hizmetleri düşük faiz oranları ile önemli bir rahatlık sağlıyor. Zengin kredi hizmet çeşitliliği bulunan Akbank, Türkiye’ nin en önemli bankalarından birisi konumunda bulunuyor. Bankacılık sektörünün en güçlü dinamiklerinden birisi olan Akbank, kredi hizmetlerine başvuruda bulunan tüketicilere, başvuru durumlarına ilişkin güncel bilgileri kolayca öğrenebilmelerine yardımcı olacak çeşitli sorgulama kanalları sunmaktadır. Akbank kredi başvurusu sonucu öğrenme kanalları aracılığı ile yapılan kredi türüne başvuruların hangi aşamada olduğuna ilişkin kapsamlı bilgiler alınabiliyor. Akbank SMS ile kredi başvurusu kanalı kullanılmış olması durumunda kredi başvuru durumunun sonucu otomatik olarak SMS ile tüketiciye gönderildiğinden herhangi ek bir sorgulama yapılmasına gerek bulunmuyor.
Bkz:  Eve Gelen Hacizde Hangi Eşyaları Alırlar?

Akbank Kredi Başvurusu Sonucu Nasıl Yapılır?

Akbank dijital çözümleri ile her zaman Türkiye’ de tüketicilerin önemli işlem kolaylıklarından yararlanabilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de müşterilerinin ve tüketicilerin işlemlerini daha hızlı ve daha kolay şekilde yapabilmelerine yardımcı olacak dijital çözümleri bulunan Akbank tarafından ‘Başvurum Nerede’ hizmeti sunuluyor. Akbank kredi başvurusu sonucu öğrenme kanallarının en etkilisi olan Başvurum Nerede hizmeti üzerinden başta kredi olmak üzere Akbank’ın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin yapılan başvuruların sonucunu kolayca öğrenebilmek mümkün oluyor. Ancak tüketicilerin bu hizmeti kullanarak, Akbank kredi başvuru durumunu sorgulayabilmesi için Akbank müşterisi olması gerekiyor. Akbank internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinde yer alan ‘Başvurum Nerede’ uygulamasını kullanabilmek için ‘T.C. kimlik numarası’ ve ‘müşteri şifresi’ bilgileri ile giriş yapılması gerekiyor. Bu şekilde Akbank kredi başvurusu sonucu öğrenme işlemleri son derece pratik bir şekilde sol kısımdaki menüde bulunan ‘Başvurum Nerede’ sayfasından yapılabiliyor.

Akbank Müşteri Hizmetleri Kredi Başvurusu Sonucu Sorgulama

Akbank kredi başvurularının durum kontrollerini Akbank Direkt Müşteri Hizmetleri üzerinden de öğrenebilmek mümkün oluyor. Akbank’ ın ‘444 25 25’ Müşteri Hizmetleri servisi üzerinden de kolay bir şekilde Akbank kredi başvurusu sonucu öğrenme işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda da kredi başvurularının sonuç durumunu en yakın Akbank şubesine giderek de kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 444 25 25 Video

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 444 25 25 Video

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 444 25 25 Video

5/5 - (22 votes)
2 yorumlar
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir