Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Çalışma Saatleri hakkında tüm bilgiler. Faizsiz bankacılık çatısı altında hizmetlerine 1985 yılında başlayan ve insanlara kendisini çok usta bir şekilde aktaran Albaraka Türk, modern bankacılığın temellerini atmıştır. Çağa ayak uyduran, insanların her türlü isteğine cevap veren, işletmeleri çok iyi bir şekilde destekleyen banka olarak her zaman için örnek gösterilmiştir.

Albaraka türk çalışma saatleri

Hızla büyüyen bir ekonomisinin bulunması, uluslararası çapta çok geniş bir yayılma alanı bulması onun en iyi bankalardan biri olduğunu göstermektedir. Albaraka Türk bankası Türkiye coğrafyasına çok iyi bir yayılma göstermiş ve her noktada insanlara hizmet için en az bir bayii açmıştır. Albaraka Türk’ün çalışma stratejisi diğer bankalardan biraz faklıdır.

Bu banka faizsiz bankacılık anlayışıyla yola çıkmış ve insanlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Faizsiz bankacılığın Türkiye üzerinde yayılmasını sağlamıştır. İnsanların memnuniyetini ve mutluluğunu gereğinden çok daha fazla düşünen ve en iyi uygulamalar ile onlara hizmet veren bir banka olmayı başarmıştır. [1]

Bkz:  Citibank Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Çalışma Saatleri hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

GünTam Gün ÇalışmaÖğle Molası
✅ Pazartesi09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Salı09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Çarşamba09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Perşembe09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Cuma09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ CumartesiKapalıKapalı
✅ PazarKapalıKapalı
Albaraka Türk Çalışma Saatleri, Albaraka Türk Bankası açılış ve kapanış saatleri

Kuruluş tarihinden itibaren kendisini çok iyi bir şekilde geliştiren, çağın gerekliliklerine en iyi şekilde ayak uyduran, teknolojiyi her dalda çok iyi bir yardımcı olarak kullanmasını bilen bir banka olarak sizlere destek vermeye devam ediyorlar. Bankacılığın sadece finansal destek olmadığını, insanların her türlü ihtiyaçlarının giderilmesi gerektiğini düşünen Albaraka Türk, siz değerli müşterilerini nasıl memnun edeceğini çok iyi bilmektedir.

Çalışmalarını müşterilerinin memnuniyetini baz alarak şekillendiren, onların her türlü açıdan tamamlanması gerektiğine inanan Albaraka Türk, sizlere en yakın noktalarda hizmetlerine devam etmektedir. Albaraka Türk çalışma saatleri hakkında bilgili olmak, bu bankadan en iyi ve en sağlıklı hizmeti almak demektir. Bu nedenle yazımızın devamını okuyarak çalışma saatlerinin hangi zaman dilimleri arasına denk geldiğini öğrenebilirsiniz.

Bkz:  ICBC Bankası Çalışma Saatleri, ICBC Bankası Açılış Saati

Albaraka Türk Mesai Saatleri

Modern bankacılığın en sağlam temsilcilerinden biri olan Albaraka Türk bankası, sizler için çalışma noktalarını her geçen gün genişletmektedir. Uluslararası çapta bir yayılma gösteren, insanların her türlü açıdan mutlu olmasını dileyen banka olarak sizlere çok geniş destekler vermektedirler.

İster projeleriniz için, isterseniz işletmeniz için olsun, gereken desteği bu bankadan alabilirsiniz. Müşterilerinin banka şubelerinden güler yüzlü bir şekilde ayrılmalarını dileyen banka olarak, çalışanları da güler yüzlü bir şekilde hizmet göstermektedir.

Her çalışanının bu iş için gerekli tecrübesinin olması, sizin işinizi en kısa sürede halledebilecek kapasiteye sahip olması alınan hizmetin kalitesini artırmaktadır. Sen de modern, kaliteli ve çağdaş bankacılıktan hizmet almak istiyorsan Albaraka Türk’ün mesai saatleri çerçevesinde en yakın şubeye gidebilirsin. Burada alacağın hizmetin sizleri memnun edeceğinin garantisini veriyoruz.

Albaraka Türk Açılış ve Kapanış Saatleri

Finansal açıdan çok güçlü bir kurum olan ve bu gücünü insanlara hissettirmeyi başaran Albaraka Türk, sizleri desteklemekten hiçbir zaman vazgeçmeyen bir bankadır. İnsanların maddi açıdan gelişmesi ve bağımsız olmaları için elinden geleni yapan, yeni uygulamaları ve fırsatları ile onların yüzünü güldüren bir banka olarak Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedirler.

Bkz:  Bank Pozitif Çalışma Saatleri, Bank Pozitif Açılış Saati

Özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara gibi illerin dışında kalan daha küçük şehirlerde bile birçok şubesi bulunmaktadır. Bu sayede herkesin erişimi kolay ve zahmetsiz olacaktır. Daha hizmetlerine başlamadan önce bu şubelere erişimin kolay olmasının insanları mutlu edeceğini düşünmektedir.

Buna bağlı olarak banka şubelerini şehir merkezlerine yakın, en işlek yerlerde konuşlandırmıştır. Albaraka Türk’ün açılış ve kapanış saatleri hangi zaman dilimlerine denk geliyor, öğrenmek istiyorsan yazımızın devamına bakabilirsin.

  • Hafta içi: 09.00 – 12.30 / 13.30 – 17.00
  • Hafta Sonu: kapalı
  • Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 6 Ümraniye 34768 İstanbul
  • Telefon: 0 (216) 666 01 01

Albaraka Türk Çalışma Saatleri Video

Albaraka Türk Çalışma Saatleri Video

Albaraka Türk Çalışma Saatleri Video

Albaraka Türk Çalışma Saatleri Video

5/5 - (65 votes)
4 yorumlar
  1. Albaraka Türk çalışma saatleri hafta içi her gün sabah 08.30′ da başlar. Saat 12.30-13.30 arasındaki bir saalik öğle molasının ardından akşam 17.00′ a kadar devam eder. Çalışma saatleri içinde tüm işlemlerinizi en kısa sürede halledebilirsiniz.

  2. Ben Albaraka Türk çalışanlarından biri olarak, çalışma saatlerimizi çok seviyorum. Herkes biraz farklı bir ritimde çalışıyor ve bu, bazen güzel bir değişiklik oluyor. Ayrıca, bazen daha uzun çalışmamız gerekiyor, ancak bu da bazı insanlar için iyi bir şey.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir