Askerlik Şubeleri Çalışma Saatleri

Askerlik Şubeleri çalışma saatleri kaç? Askerlik Şubeleri açılış ve kapanış saati kaç? Günümüzde askerlik şubeleri ülkenin her yerinde hemen hemen her ilçesinde bulunmaktadır. Milli savunmanın bir kolu olan şubelerde asker yetiştirmenin yanı sıra birçok farklı iş kolu da yürütülmektedir. Bu yazımızda size Askerlik şubeleri çalışma saatleri yanı sıra yapmış oldukları görevler hakkında da bilgi vereceğiz. Askerlik şubeleri çalışma saatleri Askerlik şubesinde bir işiniz olduğunda açılış ve kapanış saatlerini bilerek harekete geçmeniz önemlidir. Bu şubelerin başlıca görevleri arasında barışta ve savaşta tüm asker alma işlemlerini yürütmek gelmektedir. Askerlik çağı gelen her genç bu şubelerden kaydını yaptırmakta ve gidecekleri gün geldiğinde teslim olmaktadırlar. Bu şubelerde gazilerin sağlık işlemleri de yürütülmekte olup seferberlik çalışmaları da yapılmaktadır.
Bkz:  Avm Çalışma Saatleri, Avm Açılış Saati
Bkz: Marmaray Çalışma Saatleri

Askerlik Şubeleri Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tabloda Askerlik Şubeleri Çalışma Saatlerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
GünTam Gün ÇalışmaÖğle Molası
✅ Pazartesi08:30 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Salı08:30 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Çarşamba08:30 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Perşembe08:30 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Cuma08:30 – 17:0012:30 – 13:30
✅ CumartesiKapalıKapalı
✅ PazarKapalıKapalı
Askerlik Şubeleri Çalışma Saatleri, Askerlik Şubeleri açılış ve kapanış saatleri
  • Askerlik Şubeleri hafta içi her gün saat 08.30-17.00 arasında çalışmaktadır.
  • Askerlik Şubeleri cumartesi günü saat 08.30-17.00 arasında çalışmaktadır.
Bkz:  Hosteslerin Çalışma Saatleri

Askerlik Şubeleri Kaçta Kapanıyor?

  • Askerlik Şubeleri hafta içi her gün saat 17.00’da kapanıyor.
  • Askerlik Şubeleri cumartesi günü çalışmıyor.

Askerlik Şubeleri Pazar Günü Açık Mı?

  • Askerlik Şubeleri pazar günleri kapalıdır.
Bkz: Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri Askerlik sırasında şehit düşmüş askerlerimizin yakınlarına yönelik her türlü faaliyet de yine bu şubelerden yapılmaktadır. Vatani görevini yerine getirmek isteyen kişiler kendi ilçelerinde bulunan askerlik şubelerinden muayene ve işlemlerini yaparak askere gitme konusunda tüm evraklarını hazırlayabilirler. Askerlik şubeleri açılış saatleri hafta içi her gün aynı olmakla birlikte Askerlik şubeleri kapanış saatleri de aynıdır. Hafta sonları çalışmayan bu devlet kurumunda işinizi erkenden halletmelisiniz. Birçok görev üstlendikleri için yoğun olabilmektedir. Bu kurumda emekli askeri personellerin ve onların ailelerine ilişkin özlük hakkı hizmetleri de yürütülmektedir. Sadece askere alma işinin olmadığı bu kurumda çok sayıda personel çalışmaktadır.
Bkz:  Et Balık Kurumu Çalışma Saatleri
Her ilçede bir askerlik şubesinin olması kişilerin işini oldukça kolaylaştırmıştır. Size en yakın yerde askerlik ile ilgili işlemleriniz için başvurabilirsiniz. Siz de askerlik çağı gelmiş bir vatandaş iseniz vakit kaybetmeden ve size tanınan süre içerisinde en yakın şubeye giderek bunun için gerekli işlemleri yapmalısınız.

Askerlik Şubeleri Çalışma Saatleri Video

Askerlik Şubeleri Çalışma Saatleri Video

Askerlik Şubeleri Çalışma Saatleri Video

5/5 - (25 votes)
2 yorumlar
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir