A&T (AT) Bank Çalışma Saatleri, A&T (AT) Bank Açılış Saati

A&T (AT) Bank çalışma saatleri kaç? A&T (AT) Bank açılış ve kapanış saati kaç? Bankalar tüketici talep ve ihtiyaçlarına göre çeşitli kredi kampanyaları düzenler ve bunu gerek görsel, gerekse diğer kanallar ile tüketicilere tüketicilere duyurur. Kredi Türleri olarak bir çok alanda konut, bireysel ihtiyaç ve araç finansmanları ayrı ayrı olarak değerlendirilir ve her biri kendine özel vade ve faiz oranlarına sahiptir. A&t (at) bank çalışma saatleri

A&T (AT) Bank Çalışma Saatleri

Kredi vadelerinde kredi türüne göre değişken olmakla birlikte, uygun faiz oranı ile birlikte alında kredi vadeleri kredi başvurusu yapan tüketicinin ek çok dikkat ettiği  hususların başında gelir kredi vadesi ne kadar uzun olursa kullanılan kredi tutarı da o kadar artar dolayısıyla tüketici en uzun vadeli kredi veren banka arayışına girer.

Bkz:  Kuveyttürk Çalışma Saatleri, Kuveyttürk Açılış Saatleri

A&T (AT) Bank Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tabloda A&T (AT) Bank çalışma saatlerini görebilirsiniz.
GünTam Gün ÇalışmaÖğle Molası
✅ Pazartesi🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Salı🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Çarşamba🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Perşembe🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Cuma🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Cumartesi🕑 Kapalı🕑 Kapalı
✅ Pazar🕑 Kapalı🕑 Kapalı
A&T (AT) Bank Çalışma Saatleri, A&T (AT) Bank açılış ve kapanış saatleri
  • A&T (AT) Bank tüm şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılıyor.
  • Saat 13:30’da tekrardan tüm şubeler hizmet vermek için açılıyor.

A&T (AT) Bank Kapanış Saati

  • Tüm Şubeler öğlen saat 12:30’da molaya giriyor.
  • A&T (AT) Bank tüm şubeleri hafta içi her gün saat 17:00’da kapanıyor.

A&T (AT) Bank Pazar Günü Açık Mı?

  • A&T (AT) Bank hafta sonu ve pazar günleri kapalıdır.
Bkz:  ING Bankası Çalışma Saatleri
Bkz: Bank Pozitif Çalışma Saatleri

Kredi Vadelerini aslında belirleyen yani  üst limit anlamında bankalar değildir, BDDK tarafından belirlenir ve bankalar yasal olarak buna uymak zorundadır. 2013 yılı ortalarına kadar bankalardan Tüketici kredilerinde 60 hatta 72, Konut Kredilerinde 120-240 ay ve taşıt kredilerinde de yine 60-84 at gibi bir vadeli ile kredi almak mümkündü.

Bankacılıkta yapılan düzenleme ile Kredi vadelerinde kısıtlamaya gidilmiştir, Bireysel İhtiyaç kredisi 36 ay, Taşıt Kredilerinde ise 48 vade ile sınırlanmıştır. Bankaların bunun üstünde kredi vermesi mümkün değildir. Hiç Kimse veya Banka bu vadelerin üzerinde kredi veremez. Ancak özel izinler ve destekleme Amaçlı Bireysel kredi vadeleri farklılık gösterebilir. Örnek olarak Ziraat Bankası Engelli Kredisi 60 ay vadeli olarak alınabilir, bu krediyi sadece engelli bireyler alabilir ve bizzat bankaya gitmesi gerekir.

Konut kredisinde ise herhangi bir değişiklik olmamakla birlikte tüketiciler uzun vadeli kredi veren bankalar konusunda elleri boş dönecektir. yukarıda da izah edildiği üzere Bireysel Tüketici kredisi bazında 36 ay dan fazla vadeli kredi bulmak mümkün değildir. Sanal alemde 60 ay 48 ay gibi kredi çıkar diyenler en azından mevcut kanunlar göre yanlış bilgi vermektedirler.

Bkz:  Turkish Bank Çalışma Saatleri, Turkish Bank Açılış Saati

Ne Zaman Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) açıklama yapar vadeleri uzatır o zaman bankalar uzun vadeli krediyi verirler ama şimdilik taşıt 48, bireysel ihtiyaç kredisi ise 36 ay ile sınırlıdır. 2015 Yılı sonlarında vadelerin uzatılacağına ilişkin haberler çoğalmış ancak somut bir adım halen atılmamıştır.

Bkz: Turkish Bank Çalışma Saatleri

Kredi Vadeleri ne zaman uzar gibi bir soruya ise şimdilik soğumuş durumda ve gündemden düşmüştür, ancak 2016 yaz aylarında gündeme geleceğini düşünüyoruz. Zaten vadeler uzar ise Bankalar gece gündüz reklam yapmak suretiyle sizi haberdar ederler.

A&T (AT) Bank Çalışma Saatleri, A&T (AT) Bank Açılış Saati Video

A&T (AT) Bank Çalışma Saatleri, A&T (AT) Bank Açılış Saati Video

A&T (AT) Bank Çalışma Saatleri, A&T (AT) Bank Açılış Saati Video

A&T (AT) Bank Çalışma Saatleri, A&T (AT) Bank Açılış Saati Video

5/5 - (21 votes)
4 yorumlar
  1. Quality aftermarket replacement parts, helpful customer service, top-notch technical staff, and next-day parts delivery makes getting the parts you need affordable, quick, and easy.

  2. AT Bank çalışma saatleri ve açılış saatleri hakkında müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Ben de bankanın müşterisi olarak, bankanın bu konuda çalışanlarına teşekkür ederim.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir