Birevim Çalışma Saatleri, Birevim Açılış Saati

Birevim çalışma saatleri kaç? Birevim açılış ve kapanış saati kaç? Kredi ile ev almak denilince akla gelen ilk imece şirketi olan Birevim, ihtiyaç sahibi olan ailelere faizsiz ev kredisi verdiğini belirtelim. Hemen herkes bu konuda Birevim’in ne kadar güvenilir ve yardımcı olduklarını bilmektedir. Ülkemizin hemen her ilinde şubesi bulunan Birevim, özellikle ev sahibi olmak isteyenlere banka kredilerine muhtaç olmadan yardımlaşma amacı adı altında ev sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. Birevim çalışma saatleri, birevim açılış saati

Birevim Çalışma Saatleri, Birevim Açılış Saati

Bu sayede artık sizlerinde bir evi ve damı olacak kendi evinizde oturmanın ferahlığını yaşayacaksınız.
Bkz:  Kim Market Çalışma Saatleri

Birevim Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo ile Birevim çalışma saatlerine ayrıntılı olarak bakabilirsiniz.
GünTam Gün ÇalışmaÖğle Molası
✅ Pazartesi🕑 09:00 – 21:00🕑 12:30– 13:30
✅ Salı🕑 09:00 – 21:00🕑 12:30– 13:30
✅ Çarşamba🕑 09:00 – 21:00🕑 12:30– 13:30
✅ Perşembe🕑 09:00 – 21:00🕑 12:30– 13:30
✅ Cuma🕑 09:00 – 21:00🕑 12:30– 13:30
✅ Cumartesi🕑 09:00 – 21:00🕑 12:30– 13:30
✅ Pazar🕑 09:00 – 21:00🕑 12:30– 13:30
Birevim Çalışma Saatleri, Birevim açılış ve kapanış saatleri
 • Birevim tüm şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılıyor.
 • Saat 13:30’da tekrardan tüm şubeler hizmet vermek için açılıyor.
Bkz:  Burger King Çalışma Saatleri, Burger King Açılış Saati

Birevim Kapanış Saati

 • Tüm Şubeler öğlen saat 12:30’da molaya giriyor.
 • Birevim tüm şubeleri hafta içi her gün saat 21:00’da kapanıyor.

Birevim Hafta Sonu Açık Mı?

 • Birevim hafta sonu ve pazar günleri kapalıdır.

Birevim Güvenilir Midir?

İlk adını duyduğumda ben dahil böyle bir şey olur mu diye araştırma içine girmiştim. Sağolsun araştırmalarım sonucu firmanın oldukça başarılı olduğunu gördüm. İlk olarak birevim otomotiv olarak hizmet veren firma, 1991 yılından itibaren hizmet vermektedir. Çalışma prensibi anladığım kadarı ile her ay bir kişinin evi alınmaktadır. Yani aranızda para toplayıp birine kura çekilişi ile ev alıyorsunuz. Tabi ona göre taksit ödüyorsunuz. Evi ne kadar erken almak isterseniz o kadar peşinatı fazla ödemeniz gerekiyor. Misal evin değeri 80 bin TL ise 40 bin TL peşinat ödediğinizde en erken evi alma süreniz 5/6 ayı buluyor. Yani bir anda ev sahibi olmuyorsunuz diye biliyorum.
Bkz:  Tapu ve Kadastro Çalışma Saatleri
Bkz: File Market Çalışma Saatleri Ev ve taşıt sahibi olmanızı sağlayan emin evim, hemen herkesin aklında acaba ihtiyaç kredisi de veriyor mu, faizsiz kredi veriyor mu, Birevim faizsiz para veriyor mu şeklinde soruların da akıllarda oluşmasını sağladı. Firma ile yapılan görüşmelerde şuan için kesinlikle böyle bir projelerinin olmadığını ve ilerleyen sürecin ne getireceğini de şimdiden belirtmeyeceklerini dile getirdiler. Yani şuanda Birevim ihtiyaç kredisi vermemektedir. Sadece Birevim ve birevim otomotiv olarak ev ile taşıt hizmeti sunuyor. Bkz: Gediz Elektrik Çalışma Saatleri

Birevim Çalışma Saatleri, Birevim Açılış Saati Video

Birevim Çalışma Saatleri, Birevim Açılış Saati Video

Birevim Çalışma Saatleri, Birevim Açılış Saati Video

Birevim Çalışma Saatleri, Birevim Açılış Saati Video

5/5 - (85 votes)
4 yorumlar
 1. BİM Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor. Sabah Açılış Saati: 09.00. Akşam Kapanış Saati: 21.00. Cumartesi Pazar Çalışma Saatleri: Açık (09:00 – 21:00)

 2. Birevim Çalışma Saatleri, Birevim Açılış Saati makalesiyle ilgili dürüst bir yorum yapın ve ilgili bir soru sorun. Bu, bir Blog yazısıdır, bu yüzden dilbilgisi kurallarına dikkat edin. Yorum 2 paragrafı geçmemelidir. Unutmayın, bu yorum Türkçe dilinde olmalıdır.

  Çalışma saatleriyle ilgili olarak, birçok kişi tarafından sorulan bir soru var: “Neden çalışıyorsunuz?” Ve cevabı basit: “Para kazanmak için.” Ancak, gerçekte, herkes kendi sebepleriyle çalışıyor. Bazıları iyi bir hayat sürmek için, bazıları da daha iyi bir gelecek için. Ve herkesin kendi nedenleri var.

  Ancak, unutulmamalıdır ki, çalışma sadece para kazanmak için yapılmaz. Aynı zamanda, kişinin kendini gerçekleştirmesi için de çalışmalıdır. Ve bu yüzden, çalışma saatleri önemlidir. Çünkü, çalışanların kendilerini gerçekleştirmeleri için, çalışma saatlerinin uygun olması gerekir.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir