Burgan Bank Çalışma Saatleri

Burgan Bank Çalışma Saatleri ve banka hakkında iletişim bilgileri bu sayfada yer almaktadır. Merkezi Kuveyt olan, Kuzey Afrika ülkelerinde ve Ortadoğu’da faaliyet gösteren bir banka grubudur. Burgan Bank A.Ş. olarak çalışmalarına devam eden, ülkemizde hızla yayılan ve büyüyen bir banka olarak göze çarpmaktadır. Gücün Merkezindesiniz sloganıyla ünlenen ve çok geniş yayılma alanları bulan Burgan Bank müşterilerine çok büyük yararlar sağlamaktadır. Modern banka anlayışıyla çıktıkları bu yolda emin adımlarla ilerleyerek müşterilerini memnun etme adına yeni ve farklı uygulamalar getirmişlerdir. Bu bankanın çok farklı özellikleri bulunmaktadır. Peki müşterilerine hangi imkanları sunmaktadır?

Burgan Bank Çalışma Saatleri ve İmkanları

Burgan Bank bünyesinden çok kolaylıkla kredi alabilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Bkz:  Habib Bank Çalışma Saatleri, Habib Bank Açılış Saati
Burgan Kart uygulamasıyla çok farklı avantajlara ve kampanyalara sahip olabilirsiniz. Özel indirimlerden yararlanabilir ve bu ayrıcalığın keyfini çıkarabilirsiniz. Her banka şubesinde çalışan elemanlarının güler yüzlü olması, sizleri sabırla dinlemesi ve bu konuda çok büyük destek anlayışına sahip olması son derece önemli bir hizmettir. Mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi amaçlayan bu banka ile ekonomik anlamda çok daha rahatlayabilirsiniz. Projelerinize verdikleri destekler ile her türlü açıdan avantajı yakalayabilirsiniz. Tüm bu imkanlardan ve hizmetlerden yararlanmak için size en yakın olan Burgan Bank noktasına başvurabilirsiniz. Bunun için Burgan Bank çalışma saatleri hakkında bilginiz olması gerekir. Peki Burgan Bank hangi saat aralıkları arasında çalışmaktadır? [1]

Burgan Bank Mesai Saatleri

Burgan Bank gibi ileriyi düşünen, modern bankacılık anlayışıyla hizmet veren, müşterilerinin nasıl memnun olacağını çok iyi bilen bir kuruluşun imkanlarından yararlanmak çok akıllıca olacaktır. Sahip olduğunuz ve banka tarafından verilen avantajlar sizlere çok değerli fırsatlar olarak sunulmaktadır. Bu sayede istediğiniz anda ekonomik açıdan bir rahatlama sağlayabilir ve herhangi bir projenizde gerekli olan desteği alabilirsiniz. Bunun için kesinlikle ve kesinlikle Burgan Bank’ın mesai saatleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Kendinize en yakın noktada bulunan şubeye tam zamanında giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve tüm imkanlardan yararlanma fırsatını elinize geçirebilirsiniz.
Bkz:  Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri

Burgan Bank Açılış ve Kapanış Saatleri

Burgan Bank hakkında bilmeniz gerekenleri öncelikle kafanızda bir toparlayın. Tam anlamıyla alacağınız hizmeti kestirin ve ondan sonra bu bankaya başvurun. Tüm isteklerinize yanıt bulabileceğiniz bu bankada hiç bir zaman geri çevrilmezsiniz. Kredi almak, kredi kartı kullanmak veya banka kartı çıkarmak gibi işlemleri çok kısa bir sürede halledebilirsiniz. Bunun için sizlere gerekli olan destek banka çalışanları tarafından sağlanacaktır. Peki Burgan Bank’ın açılış ve kapanış saatleri hangi zaman aralıklarına denk gelmektedir? Eğer herhangi bir fikriniz ve bilginiz yoksa yazımızın sonuna ekleyeceğimiz adres, telefon ve çalışma saatlerini dikkate alınız.
  • Hafta içi: 09.00 – 12.00 / 13.00 – 17.00
  • Hafta Sonu: kapalı
  • Adres: Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi No: 13 Sarıyer İstanbul
  • Telefon: 0 (212) 371 37 37
Bkz:  VakıfBank Çalışma Saatleri

Burgan Bank Çalışma Saatleri Video

https://youtu.be/cPK95rygT_U

Burgan Bank Çalışma Saatleri Video

https://youtu.be/cPK95rygT_U

Burgan Bank Çalışma Saatleri Video

https://youtu.be/cPK95rygT_U
5/5 - (22 votes)
3 yorumlar
  1. burgan bank kaçta açılıyor?burgan bank kaçta kapanıyor?burgan bank bayramda açık mı?burgan bank çalışma saatleriburgan bank şubeleri çalışma saatleri

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir