BUSKİ Çalışma Saatleri, BUSKİ Açılış Saati

BUSKİ çalışma saatleri kaç? BUSKİ açılış saati kaç? BUSKİ kapanış saati nedir? BUSKİ çalışma saatleri? Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi açılımı olan bu kurumda suyun daha iyi nasıl kullanılacağı Bursa halkına daha iyi nasıl hizmet yapılacağı konusunda çalışmalar yapılmaktadır. Su, hayatın kaynağıdır. Arıtmaların en iyi şekilde yapılarak içme suyu elde edilmesi halk sağlığı açısından oldukça büyük bir sorumluluktur. Su kaynakları en iyi şekilde değerlendirilmelidir. Bu kurumda her ay düzenli olarak gelen su faturanızı da kolaylıkla yatırabilirsiniz. Fakat artık online hizmete açılan bu kurumda isterseniz gitmeden de işleminizi telefona uygulamayı indirerek çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kanalizasyon kokuları ya da yaşanan diğer sorunlar da bu kurum tarafından çözüme ulaştırılmaya çalışılmaktadır. Vatandaş olarak su ya da kanalizasyon ile ilgili bir şikayetiniz olduğunda kuruma bunu bildirebilir ve çözüm önerisi sunabilirsiniz. BUSKİ çalışma saatleri devlet kurumlarının çalışma saatleri gibi olduğundan burada herhangi bir işiniz olduğunda saatleri dikkate almanız gerekmektedir.
Bkz:  Psikologların Çalışma Saatleri
Bkz: Papa John’s Pizza Çalışma Saatleri

BUSKİ Çalışma Saatleri, BUSKİ Açılış Saati

  • BUSKİ hafta içi her gün saat 08.30-17.30 arasında hizmet veriyor.
  • BUSKİ cumartesi günü çalışmamaktadır.

BUSKİ Kapanış Saatleri, BUSKİ Kaçta Kapanıyor?

  • BUSKİ hafta içi her gün saat 17.30’da kapanıyor.
  • BUSKİ cumartesi günü kapalıdır.

BUSKİ Pazar Günü Açık Mı? BUSKİ Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

  • BUSKİ pazar günleri kapalıdır.
Bkz:  İkea Çalışma Saatleri, İkea Açılış Saati
Bkz: Muhtarlık Çalışma Saatleri Su faturalarının ödemesini de burada yapabileceğiniz gibi artık siz de online sisteme ayak uydurmak isterseniz uygulamayı cihazınıza indirebilir ve fatura numarası ile kolay bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. İl genelinde yapılan su ve kanalizasyon çalışmalarından su kesintilerinden ve daha birçok su ile ilgili olan işlemden bu kurum sorumlu olmaktadır. Kurumun çalışma saatlerini artık biliyorsunuz. Yapmak istediğiniz işlemleri bunu dikkate alarak ve olabildiğince erkenden halletmeniz sizin lehinize bir durum olacaktır. Çünkü sonrasında sıra beklemek durumunda kalabilirsiniz. BUSKİ açılış saatleri sabahın erken saatlerinde olmakla birlikte BUSKİ kapanış saatleri de devlet kurumlarının saati ile uyum göstermektedir. Hafta sonu çalışmayan bu kurumda bir işiniz var ise bunu hafta içi mesai saatleri içerisinde halletmeniz gerekmektedir.
Bkz:  Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri

BUSKİ Çalışma Saatleri, BUSKİ Açılış Saati Video

BUSKİ Çalışma Saatleri, BUSKİ Açılış Saati Video

BUSKİ Çalışma Saatleri, BUSKİ Açılış Saati Video

5/5 - (81 votes)
2 yorumlar
  1. BUSKİ Çalışma Saatleri, BUSKİ Açılış Saati
    BUSKİ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetleri için kuruluşudur. BUSKİ, İstanbul’un temiz su ihtiyacını karşılamak için faaliyet göstermektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ tarafından sağlanan hizmetlerden memnuniyet duymaktadır.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir