Carrefoursa Çalışma Saatleri

Carrefoursa Çalışma Saatleri hakkında tüm detaylar konumuzda yer almaktadır. Hizmet sektörünün hiç ölmeyecek alanlarından biri olan marketler zinciri, hayatımızın çok ayrı bir noktasında bulunmaktadırlar. Günlük olarak, düzenli bir şekilde, milyonlarca insanın alışveriş yaptığı marketler zincirinden bir tanesi olan Carrefoursa, ilk olarak 1963 yılında Fransa’da hizmet vermeye başladı. Daha sonraki dönemlerde birçok ülkede hizmete girdi ve şimdiki faaliyet gösterdiği ülke sayısını 33’e çıkardı. 1993 yılında ise ülkemiz pazarına giriş yapan Carrefoursa, sonraki dönemlerde isminin sonuna SA aldı ve Sakıp Sabancı’nın hizmetinde devam etmeye başladı. 2005 yılında çok büyük bir gelişme göstererek büyümeye devam eden Carrefoursa, şimdilerde ülkemizde 243 mağazaya sahiptir. Türkiye’nin her yerinde en az 1’ er tane olmak üzere bulunan şubeleri en kaliteli anlamda hizmet vermeye devam etmektedir. [1]

Bkz: Mühendislerin Çalışma Saatleri

Bkz:  Bankacıların Çalışma Saatleri

Carrefoursa Çalışma Saatleri

Sabancı şirketler grubuna katılan Carrefoursa, çok hızlı bir gelişim gösterdi ve ülkemizde oldukça yayıldı. Ürünlerinin son derece kaliteli olması, müşterilerinin ekonomik hizmet anlayışına ayak uydurması, birbirinden farklı binlerce ürünü bünyesinde bulundurması, çok avantajlı kampanyalar düzenlemesi, onların müşteri memnuniyetine ne kadar çok dikkat ettiğini göstermektedir. Her bir bayisinin hizmette sınır tanımaması, çalışanlarını güler yüzlü hizmet vermesi, alanında en iyi marketlerden biri olması onun en çok tercih edilen market olmasını sağlayan bazı özelliklerdir. Eğer sizler de Carrefoursa marketler zinciri üzerinden alışveriş yapmak, en yakın bayisine giderek ürünlere bir göz gezdirmek isterseniz öncelikle çalışma saatleri hakkında bilgi almalısınız. Carrefoursa çalışma saatleri bakımından son derece uygun zaman dilimleri arasında faaliyet göstermektedir.

Bkz: İstegelsin Çalışma Saatleri

Carrefoursa Mesai Saatleri

Sabancı şirketler grubunun sadece bir üyesi olan, kendi adı altında 243 şubesi bulunan, verdiği hizmetler ile öncü marketlerden biri olmayı başaran, Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla erişim sağlanabilen, ilk olarak Fransa üzerinde çalışmalarına başlayan, ülkemize 1993 yılında giriş yapan bu marketten ürün almak oldukça hesaplı fiyatlara gelmektedir. Bazı kişilerin toptan alışverişlerini buradan gerçekleştirmesi daha da uygun fiyatlara denk gelmektedir. Sizler de bu marketin tüm imkanlarından yararlanmak, istediğiniz ürünü en ucuz fiyatlara almak isterseniz en yakın Carrefoursa şubesine gidin. Buradan alacağını her ürünün yüksek kalitede olması ve çalışanların sizlere güler yüzler hizmet sağlaması mutlu olmanıza yetecek bir etmendir. Müşteri memnuniyetine çok fazla dikkat eden, müşterilerinin ekonomisini baz alarak onlara fiyat etiketleri hazırlayan bir market olarak Carrefoursa’nın mesai saatleri hakkında bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Aslında çok esnek bir çalışma planları olduğu için pek fazla bir gereklilik yoktur ancak öğrenmenizde fayda vardır diye düşünüyoruz.

Bkz:  Devlet Daireleri Çalışma Saatleri

Bkz: Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri

Carrefoursa Açılış ve Kapanış Saatleri

Carrefoursa marketler zincirinin sizlere dev hizmetler verdiklerini, ekonomik fiyatlara sahip olduklarını söylemiştik. Bu etmenler marketin adına çok büyük katkı sağlamaktadır. Şimdilerde bir marka olan ve hizmette sınır tanımayan Carrefoursa ile alışveriş yapmak oldukça hesaplı olacaktır. Ürünlerinin bazılarını kendi fabrikalarında imal etmeleri, bazılarının ise hazır firmalardan toptan alınıp perakende satış yapılması oldukça avantajlı bir şeydir. Bu marketin çoğu zaman herhangi bir ürününde indirim bulunması, sürekli olarak kampanyalı günlerin devam etmesi, hiçbir zaman fırsat günlerini sonlandırmaması sizlere çok iyi gelecektir. Bu imkanlardan faydalanmak için en yakın Carrefoursa şubesine gidin ve ekonomik anlamda bir rahatlama yaşayın. Yalnız, bunun için Carrefoursa’nın açılış ve kapanış saatleri çerçevesinde hareket etmeniz gerekmektedir. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek adına yazımızın sonuna adres ve telefon numaralarını da eklemeyi ihmal etmedik.

  • Hafta içi: 10.00 – 20.00
  • Hafta Sonu: 10.00 – 20.00
  • Adres: Carrefoursa Plaza Cevizli Mahallesi Tugay Yolu No: 67 A – Blok B Maltepe İstanbul
  • Telefon: 0 (216) 655 00 00
Bkz:  Muhtarlık Çalışma Saatleri, Muhtarlık Açılış Saati

Carrefoursa Çalışma Saatleri Video

Carrefoursa Çalışma Saatleri Video

Carrefoursa Çalışma Saatleri Video

Carrefoursa Çalışma Saatleri Video

5/5 - (8 votes)
3 yorumlar
  1. Carrefoursa haftalık çalışma saatleri ve izin günleri (şift) mazağa müdürü tarafından hazırlanmaktadır. Mağaza personelinin özel iş ve taleplerine göre haftalık çalışma saatleri ve izin günleri uygun görülmesi durumda yöneticisi tarafından değiştirilmektedir. Carrefoursa Sabah Vardiyası Saatleri: 07.15 – 16.00

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir