Citibank Çalışma Saatleri

Bankacılık alanında çok uzun zamandan bu yana var olan Citibank, sizler için hizmetlerine 1975 yılında ülkemizde başlamıştır. İlk banka şubesini 1981 yılında açan ve hizmetlerine son sürat devam eden Citibank, sahip olduğu tecrübesi ile birlikte bir dünya devi olmayı başarmıştır. Müşterilerine çok fazla değer vermesi, onların gerekli destekleri almasını ve banka şubelerinden mutlu ayrılmalarını istemesi oldukça önemli özellikleri arasında bulunmaktadır. Citibank, faaliyetlerine 200 yılı aşkın bir süredir devam eden, ülkemizde ise son 40 yılı aşkın bir süredir var olan bir banka olarak müşterilerine devasa hizmetler sunmaya devam ediyor. Gerek duyduğunuz finansal desteği en iyi şekilde karşılayabileceğiniz bankaların başında gelmektedir. Türkiye’nin en güçlü ve en büyük bankalarından biri olmayı başarmıştır. Sahip olduğu milyonlarca müşteri ile dünya üzerinde hizmetlerine devam etmektedir. Citibank Çalışma Saatleri ayrıntılarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Citibank Çalışma Saatleri

Citibank şubeleri Türkiye’nin 7 bölgesine de çok iyi bir şekilde dağılım göstermiştir. Banka çalışanlarını çok iyi seçen, alanında her birinin gerekli tecrübeye sahip olmasını isteyen ve müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmeyen banka olarak her daim ön planda durmaktadır. Citibank’ın sahip olduğu çalışma stratejisi birçok büyük banka tarafından örnek alınmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini baz alarak yoluna devam eden, onların en iyi şekilde bu bankanın sağladığı faydalardan yararlanmasını sağlayan banka olarak en çok tercih edilenler listesine adını yazdırmıştır. Sizler de Citibank bünyesi altından hizmet almak isterseniz ilk önce kendinize en yakın noktada bulunan Citibank şubesini seçebilirsiniz. Mutlaka yakınınızda bir Citibank şubesi bulacaksınız. Bu noktayı belirledikten sonra Citibank çalışma saatleri çerçevesinde banka şubesine gitmeli ve gerekli işlemleri yaptırmalısınız.
Bkz:  Turkish Bank Çalışma Saatleri, Turkish Bank Açılış Saati

Citibank Mesai Saatleri

Ülkemizin dört bir yanına çok iyi bir şekilde dağılan, müşterilerini her zaman için mutlu ve memnun eden banka olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Modern ve çağdaş bankacılığın getirdiği gereklilikleri en iyi şekilde kullanan, teknolojik gelişmeleri çok hızlı bir şekilde takip eden, yaptığı işin hakkını veren Citibank, sizlere her konuda destek sağlayacaktır. Citibank şubelerinden birini seçmek bankacılık adına alacağınız hizmetlerin daha kaliteli olacağının göstergesidir. Bunu banka şubesinden içeriye girince anlayabilirsiniz. Burada bulunan çalışanların sizleri hemen güler yüzle karşılayacaklarını bilmeli ve güvenliğinizi kontrol altına alacaklarından emin olmalısınız. Citibank’ın mesai saatleri çerçevesinde herhangi bir banka şubesine gitmeli ve istediğiniz şekilde destek almak için işlemlere başlamalısınız.
Bkz:  Vakıf Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Citibank Açılış ve Kapanış Saatleri

Çağa en iyi şekilde ayak uyduran ve eski bir tarihe sahip olan Citibank, müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiş bankaların başında yer almaktadır. Her müşterisine eşit derece yaklaşan, onların mutlu ve memnun olmasını sağlayan kuruluş olarak sizlere en yakın noktalarda hizmet vermeye devam etmektedirler. Citibank şubelerinden birini seçmek sizleri oldukça avantajlı konuma taşıyacaktır. Citibank ile iş birliği yapmak birçok konuda imkan ve fayda sağlayacaktır. İnternet ve telefon bankacılığını da kullanabilir, gerekli desteği yerinizden kalkmadan da alabilirsiniz. Eğer ki Citibank’ın açılış ve kapanış saatleri hangi zaman dilimlerine denk geliyor, diyorsanız, kesinlikle yazımızın sonunu okumalısınız.
  • Hafta içi: 09.00 – 12.00 / 13.00 – 17.00
  • Hafta Sonu:
  • Adres: Tekfen Towe Eski Büyükdere Caddesi No: 209 Levent 34394 İstanbul
  • Telefon: 0 (212) 319 45 00
Bkz:  GSD Bank Çalışma Saatleri, GSD Bank Açılış Saati

Citibank Çalışma Saatleri Video

Citibank Çalışma Saatleri Video

Citibank Çalışma Saatleri Video

5/5 - (37 votes)
2 yorumlar
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir