Evkur Çalışma Saatleri, Evkur Açılış Saati

Evkur çalışma saatleri kaç? Evkur açılış saati kaç? 1987 yılında halı satışı ile başlayan mağaza zamanla büyüyerek artık evinizin her ihtiyacını karşılayacak düzeye gelmiştir. Büyük şehirler başta olmak üzere birçok şehirde mağazası bulunmaktadır. Mobilyadan beyaz eşyaya telefondan bilgisayara her türlü küçük ya da büyük ev eşyalarını elektronik cihazları bulacağınız bir yerdir. Mağazaları çok katlı olup her katında ayrı ürünler sergilenmektedir. Bu da müşterilerin aradıklarını daha kolay bulmalarında da önemli bir detaydır. Evkur müşterisinin çok olmasında önemli bir ayrıntı da senet yapıyor olmasıdır. Evkur çalışma saatleri

Evkur Çalışma Saatleri

Kredi kartınızda limit olmayabilir ya da kart kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda size aldığınız ürün karşılığında taksitlere bölünmüş çek hazırlamakta ve bu da kart kullanmadan alışveriş yapmanızda sizlere kolaylık sağlamaktadır.
Bkz:  İkea Çalışma Saatleri, İkea Açılış Saati
Evkur çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu değişkenlik gösteriyor. Sizin için bunları derledik ve yazımızda sizlere sundur. Sizin de evinizde ihtiyaç söz konusu ise mutlaka mağazaya bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bkz: Papa John’s Pizza Çalışma Saatleri

Evkur Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo üzerinde Evkur çalışma saatleri hakkında tüm ayrıntıları görebilirsiniz.
GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi🕑 09:00 – 21:00
✅ Salı🕑 09:00 – 21:00
✅ Çarşamba🕑 09:00 – 21:00
✅ Perşembe🕑 09:00 – 21:00
✅ Cuma🕑 09:00 – 21:00
✅ Cumartesi🕑 09:00 – 21:00
✅ Pazar🕑 09:00 – 21:00
Evkur Çalışma Saatleri, Evkur açılış ve kapanış saatleri
  • Evkur hafta içi her gün saat 09.00-21:00 arasında çalışmaktadır.
  • Evkur cumartesi günü saat 09.00-21:00 arasında çalışmaktadır.
Bkz:  İtfaiyecilerin Çalışma Saatleri

Evkur Kaçta Kapanıyor?

  • Evkur hafta içi her gün saat 21:00’da kapanıyor.
  • Evkur cumartesi günü saat 21:00’da kapanıyor.

Evkur Hafta Sonu Açık Mı?

  • Evkur pazar günleri açıktır.
Bkz: Muhtarlık Çalışma Saatleri Burada sadece ev eşyası değil ofis eşyaları çalışma masaları gibi ürünler de bulabilirsiniz. Ödeme konusunda kolaylık sağlayan bu mağazada adınıza bir hesap açılmakta ve aldığınız ürün istediğiniz taksite bölünmektedir. Dilerseniz bir seferde birkaç taksit de ödeyerek daha kısa zamanda borcunuzu bitirebilirsiniz. Bu şekilde bir ödeme konusunda insanlar memnun kaldıklarında elden taksit ödeme olduğu için birbirini daha iyi tanımakta ve mağaza ile müşteri arasında da samimi bir bağ oluşmaktadır. Mağazaları genellikle işlek caddeler üzerinde olup cazip fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Küçük büyük bütün ev eşyalarını bulabilirsiniz.
Bkz:  Subway Çalışma Saatleri
Yeni evlenecek kişileri de çeyiz için aradığı her şey yine burada bulunmaktadır. Evkur açılış saatleri hafta içi ve pazar günü farklılık göstermektedir. Evkur kapanış saatleri müşterilerin rahatlıkla alışveriş yapabilmeleri için buna göre düzenlenmiştir. Haftanın her günü hizmet veriyor olması müşteri sayısının artmasında ve alışveriş oranının da kısa zamanda bu kadar büyümesinde etkili bir durumdur.

Evkur Çalışma Saatleri, Evkur Açılış Saati Video

Evkur Çalışma Saatleri, Evkur Açılış Saati Video

Evkur Çalışma Saatleri, Evkur Açılış Saati Video

5/5 - (18 votes)
2 yorumlar
  1. Evkur Çalışma Saatleri, Evkur Açılış Saati makalesinde, sorulan sorunun cevabını bulamadım. Bu nedenle, bir soru soruyorum: Ne zaman açılıyor?

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir