Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası Çalışma Saatleri kaç? Garanti Bankası açılış ve kapanış saatleri nedir? 1946 yılında hayatımıza Ankara’da girmiş olan ve 31 Aralık 2016 tarihinde yapılan tüm hesaplamalara göre 312,1 milyar Türk Lirası’na ulaşmış olan Garanti Bankası, Avrupa’nın en iyi bankası olmaya çalışıyor.

Garanti bankası çalışma saatleri

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Müşterilerine son derece modern, güler yüzlü, anlayışlı bir şekilde hizmet veren, internet bankacılığı üzerinden ödüller almış olan, gelişimini ve değişimini en hızlı şekilde sürdüren banka, sizler için tüm finansal konularda sizlere hizmet verecektir. Garanti Bankası Çalışma Saatlerine geçmeden önce sizlere banka hakkında önemli bir kaç bilgiden bahsedelim.

Türkiye’nin ikinci en büyük özel bankası olarak faaliyetlerine devam eden bu kuruluş, sahip olduğu konum ile tüm müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bankacılık sektörünün bütün iş kollarında hizmet gösterdiğini, bunlara KOBİ, ödeme sistemleri, kurumsal, ticari, bireysel, özel ve yatırım bankacılığı dahildir.

Kesinlikle tercih edilebilecek en iyi banka kuruluşlarından biridir. Peki Garanti Bankası çalışma saatleri hakkında bilginiz var mı? Eğer bu banka ile işbirliğine gitmek istiyorsanız ve bunun için size en yakın banka şubesine gitmeyi düşünüyorsanız, yazımızın devamını okuyarak çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bkz:  Mellat Bank Çalışma Saatleri, Mellat Bank Açılış Saati

Bkz: ING Bankası Çalışma Saatleri

🏦 Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo sayesinde garanti bankası çalışma saatleri hakkında detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

GünTam Gün ÇalışmaÖğle Molası
✅ Pazartesi09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Salı09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Çarşamba09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Perşembe09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Cuma09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ CumartesiKapalıKapalı
✅ PazarKapalıKapalı
Garanti bankası Çalışma Saatleri, Garanti Bankası açılış ve kapanış saatleri

Garanti Bankasının Hafta Sonu Açık Olan Şubelerini Görüntüle

Garanti Bankası Çalışma Saatleri hakkında bu sayfada tüm ayrıntıları öğrenebileceksiniz. Hayat sigortası, finansal kiralama, bireysel emeklilik, yatırım, faktöring ve portföy yönetimi olarak tüm alanlar dahil olmak üzere entegre bir finansal hizmetler grubu olan Garanti Bankası, yüzünüzün gülmesi için tüm isteklerinize en hızlı şekilde yanıt vermeye çalışacaktır.

Son zamanlarda teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor olması, müşterilerine hem görsel medyadan hem de yazılı medyadan ulaşabiliyor olması, internet ortamında en çok konuşulanlardan biri haline gelmesi, ne kadar büyük bir kuruluş olduğunu göstermektedir.

İşini büyük bir ciddiyetle yapan, Türkiye üzerinde binlerce şube sayısına ulaşan banka, artık tüm işlemlerinizi severek halledecektir. Ülkemizde modern bankacılık anlayışını sokan ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam eden Garanti Bankası, bundan sonra tercih edebileceklerinizin başında gelecektir.

Peki Garanti Bankası çalışma saatleri hakkında ne biliyorsunuz? Eğer herhangi bir şubesine gitmek ve gerekli olan işlerinizi halletmek istiyorsanız, kesinlikle bu yazımızı sonuna kadar okuyarak size gerekli olanları öğrenebilirsiniz.

Bkz:  VakıfBank Çalışma Saatleri

Bkz: İş Bankası Çalışma Saatleri

🏦 Garanti Bankası Açılış ve Kapaış Saatleri

Ülkemizin ileri gelen banka kuruluşlarından biri olan Garanti Bankası, sadece şubeleri üzerinden değil, bununla birlikte internet ve cep şube üzerinden de hizmet vermektedir. Bu alanlarda da Türkiye’nin en iyilerinden biridir diyebiliriz.

Kesinlikle büyük bir ciddiyet ile yürüttüğü bankacılık faaliyetleri, sizler için oldukça mutluluk verici olacaktır. En kolay finansal çözümleri burada bulabilecek, işlerinizi tam anlamıyla halledebileceksiniz. Bununla birlikte banka sayesinde herhangi bir kredi ya da kredi kartı gibi çok daha fazla farklı konuda destek alabileceksiniz.

Bununla birlikte yatırım yapmak istediğinizde ya da bireysel emeklilik sistemine geçmek istediğinizde, yine sizlere severek yardımcı olacaktır. Peki Garanti Bankası açılış ve kapanış saatleri hangi zaman dilimine denk geliyor, öğrenmek ister misiniz? Bunun için yazımızın en sonuna bakmanız yeterli olacaktır.

⏱️ AVM Şubeleri için Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti bankasının birçok AVM de şubesi bulunmaktadır. Garanti bankası müşterilerine hafta sonu da işlem yapabilme fırsatını tanıyor. Garanti bankası cumartesi çalışma saati ile ilgili AVM de bulunan şubeleri inceleyebilirsiniz. Genellikle AVM ve havaalanında bulunan şubeler 10:00 ile 17:00 arasında çalışmaktadır.

⏱️ Garanti Bankası Hafta Sonu Açık Olan Şubeler

Aşağıda Garanti bankasının hafta sonu açık olan şubelerini görüntüleyebilirsiniz. Bankada yapacağınız işlemleri aşağıda yer alan şubelerden birinde hafta sonuda yapabilirsiniz.

Şube AdıŞehirCumartesiPazar
Garanti Bankası İSTANBUL YENİ HAVALİMANI ŞubesiİSTANBULTüm günTüm gün
Garanti Bankası CEVAHİR AVM ŞubesiİSTANBUL10:00 - 17:00Kapalı
Garanti Bankası İSTİNYE PARK ŞubesiİSTANBUL10:00 - 22:0010:00-22:00
Garanti Bankası AKMERKEZ AVM ŞubesiİSTANBUL10:00 - 18:0010:00-18:00
Garanti Bankası İÇERENKÖY CARREFOUR AVM ŞubesiİSTANBUL10:00 - 18:0010:00-18:00
Garanti Bankası OPTİMUM/ ERYAMAN ŞubesiANKARA10:00 - 18:00Kapalı
Garanti Bankası İZMİR İSTİNYE PARK ŞubesiİZMİR10:00 - 22:00Kapalı
Bkz:  GSD Bank Çalışma Saatleri, GSD Bank Açılış Saati
Garanti Bankası Hafta Sonu Açık Olan Şubelerin Tüm Listesi

Bu listeye Ankamall şubesi dahil değildir. Diğer tüm garanti bankası şubelerinin çalışma saatleri ise geneldir. Alttaki liste saat aralığını göstermektedir. Garanti bankası çalışma saati öğle arası ise 12:30 ile 13:30 olarak tüm Türkiye genelinde uygulanmaktadır. İşlemlerinizi tamamlamak için bu saatlerin dışında bir zaman dilimini kullanmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası Merkez Adresi: Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:234340 Levent Beşiktaş İstanbul

Garanti Bankası Merkez Telefon Numarası: 444 0 333

Garanti Bankası Çalışma Saatleri ile ilgili tüm verileri sizlere aktardık. İşlemlerinizi tamamlamak için garanti bankası çalışma saatlerini dikkate almanızı öneririz. Garanti Bankası BBVA mobil uygulaması üzerinde şubeye gitmeden randevu alabilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA mobil teknolojisi çok gelişmiş olduğu için şubeden gitmeden birçok işlemi yapabilirsiniz. Bununla ilgili detaylı bir video ekliyoruz.

📹 Garanti BBVA Çalışma Saatleri Video

Garanti Bankası BBVA çalışma saatlerini Mobil uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz Garanti BBVA mobil uygulamasını Googleplay ya da Applestore üzerinden indirerek şubedeki birçok işlemi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri Video

Garanti Bankası Çalışma Saatleri Video

Garanti Bankası Çalışma Saatleri Video

5/5 - (76 votes)
2 yorumlar
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir