Gizlilik Politikası

CalismasaatiSizlere her zaman doğru ve nitelikli bilgiyi sunmaya devam ediyoruz. Bu alanda ve bu sektörde ayrıntılı kaynak olarak bulabileceğiniz tüm firmaların, mağazaların, kargoların ve bankaların mesai saatlerine yer veriyoruz. Giriş çıkış saatleri, öğle araları ve firmaların tatil aralıklarını da yazılarımıza dahil ediyoruz. Sadece bunlarla kalmayıp firmalar hakkında kısa bir öz geçmiş paylaşarak ilgilendiğiniz firmayı daha iyi tanımanız konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Nitelikli bilgileri gizlilik politikası adı altında sizlere sunarken ise sizlerin bilgilerine de yine önem veriyor ve aynı titizlikte bunları koruyoruz.

Calismasaati.info adresi tamamen gizlilik ilkelerine göre yayıncılık anlayışını sürdürmektedir. Dolayısı ise bu web sitesi üzerinde yapılan yorumlar tamamen kullanıcıların kendileri tarafından yapılmakta ve üzerinde her hangi bir oynama olmaksızın uygun görülenler yayınlanmaktadır. Yorumlardan ya da yorumlara bakarak işlem yapacak olan diğer kullanıcılardan calismasaati.info sorumlu değildir. Yorum yapan bütün herkes bu kuralı kabul etmiş sayılmaktadır. Yorumlarda kullanılan e-mail (e-posta) gibi iletişim araçları ise calismasaati.info bünyesinde saklı tutulmakta ve 2. taraf kişilerle paylaşılmamaktadır. Bu konuda gizlilik politikası ilkelerine saygılı olan web sitemiz sizlere her zaman güvenilir ve kaliteli bir yayıncılık prensibi olduğunu göstermektedir.

Gizlilik Politikası ve Sponsor Reklamlar

Sitemizde yer alan reklamlar tamamen Google Adsense politikalarına göre işlemektedir. Calismasaati.info’nun bu yolda sponsor olarak benimsemiş olduğu adsense program ve politikalarına göre kullanıcıların tarayıcılarında girdikleri web siteler baz alınarak reklamlar bu oranda sunulmaktadır. Dolayısı ile çıkan reklamların her hangi biri ile doğrudan bir bağlantımız bulunmadığı gibi tamamen kullanıcının ilgi alanına göre reklam gösterimi Google Adsense tarafından sağlanmaktadır. Google bünyesinde yer alan her hangi bir reklam sizleri rahatsız ediyorsa eğer tarayıcınızdan ve ön bellekten geçmişi temizlemeniz durumunda sorunlar ortadan kalkabilir.

Gizlilik Politikası ve İletişim

Gizlilik politikası ya da site üzerinde yer alan her hangi bir konudan dolayı bizlerle doğrudan bağlantı kurmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanın. İletişim sayfamızda yer alan kurallar çerçevesinde sizlere geri sağlanacak ve yaşanılan tüm sıkıntıların giderilmesi adına ekibimiz sizlerle bağlantı kuracaktır. Ayrıca çerez politikası sayfası üzerinden de hangi tür verilerin işlenip işlenmediğine de ayrıntılı olarak bakabilirsiniz. Ayrıca hakkımızda sayfamızı da inceleyebilirsiniz.