GSD Bank Çalışma Saatleri, GSD Bank Açılış Saati

GSD Bank çalışma saatleri kaç? GSD Bank açılış ve kapanış saati kaç? Günümüz koşullarında, bankacılık işlemleri oldukça küçük yaştaki bireylere yansımıştır. Küçük yaşından itibaren kenara para atmak isteyen çocuklar, aileleri tarafından kumbara hesabı gibi değişik mevduat hesaplarına yönlendirilir. Gelecekte eğitim gibi harcamalar için gerekli olan paranın, erken dönemde biriktirilmesi, çocukların sorumluluk duygusu edinmesi açısından da oldukça önemlidir. Gsd bank çalışma saatleri

GSD Bank Çalışma Saatleri

Fakat 18 yaşından küçük olan bireylerin banka hesabı açtırması için, ailenin onayı zorunludur. Aile fertlerinden biri ile bankaya başvuran çocuk adına, banka hesabı kolayca açılır. Fakat hesabın sorumluluğu, hesabın açılmasına aracılık eden anne veya babaya aittir. Dilerseniz GSD bank çalışma saatleri hakkında sizlere bilgi verelim.

Bkz:  PTT Bank Çalışma Saatleri, PTT Bank Açılış Saati

GSD Bank Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo üzerinde GSD bank çalışma saatlerini güncel olarak görebilirsiniz.
GünTam Gün ÇalışmaÖğle Molası
✅ Pazartesi🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Salı🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Çarşamba🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Perşembe🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Cuma🕑 09:00 – 17:00🕑 12:30 – 13:30
✅ Cumartesi🕑 Kapalı🕑 Kapalı
✅ Pazar🕑 Kapalı🕑 Kapalı
GSD Bank Çalışma Saatleri, GSD Bank açılış ve kapanış saatleri
  • GSD Bank tüm şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılıyor.
  • Saat 13:20’da tekrardan tüm şubeler hizmet vermek için açılıyor.

GSD Bank Kapanış Saati

  • Tüm Şubeler öğlen saat 12:30’da molaya giriyor.
  • GSD Bank tüm şubeleri hafta içi her gün saat 17:00’da kapanıyor.

GSD Bank Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

  • GSD Bank hafta sonu ve pazar günleri kapalıdır.
Bkz: Mellat Bank Çalışma Saatleri
Bkz:  Deutsche Bank Çalışma Saatleri

18 yaşından küçük olan gençleri, banka hesabı açmaya yönlendiren çeşitli bankalar vardır. İş Bankasının İlk İmza Hesabı, veli ile birlikte başvuru yapıldığında oldukça kolay şekilde açılan bir hesap olarak dikkat çeker. Uzun süredir kullanılan bu hesap, aynı zamanda kredi kartı almanız içinde olanak tanır. İlk İmza Hesabından, yatırım fonu almak ve satmakta mümkündür.

Yine Vakıfbank tarafından 18 yaşından küçüklere açılan banka hesabı Junior, erken dönemde kredi kartı edinme olanağı verir. Eline geçen paranın bir kısmını biriktirmek isteyen gençler için oldukça cazip yönleri bulunan bu hesap, bakiyesinde bulunan para kadar alışveriş yapma olanağı yaratır, yani hesapta olan parayı üzerinde taşımak yerine bu şekilde kullanabilir.

Gençleri bankacılık işlemleri ile erken tanıştıran bankalardan biri de Akbank’tır. 16 yaş üstü gençler için, Exi 26 adı altında hesap açtırma olanağı yaratmış, kendi parasını değerlendirmek isteyen gençleri, Akbank bünyesine çekmeyi hedeflemiştir. İster kredi kartı almak için, ister mevduat hesabı açtırmak için Akbank şubelerine uğrayın, yanınızda velinizin olması zorunludur.

18 yaş altı bireylerin banka hesabı açtırması için bazı belgeler istenir. Aynı bankada hesabı bulunan aile fertlerinden biri ile başvurmak zorunludur. Velinizin ve kendi kimlik kartını bankaya iletmeniz sonucunda, Aile fertlerinden birinin üzerine, ek kart çıkartmakta mümkündür. Çok daha kolay şekilde çıkan ek kart, sorunsuz alışveriş yapma hatta fon alıp satma olanağı verir.

Bkz:  Aktif Bank Çalışma Saatleri
Bkz: Bank Of China Bankası Çalışma Saatleri

Ancak özellikle şehir dışında okuyan öğrenciler için en uygun olanı birde yaş sıkıntısından dolayı banka hesap işlemleri ile uğraşmak istemeyenler için en uygun ek kart çıkartmaktır ek karta istediğiniz tutarda limit koymanız mümkündür. örneğin kendinize ait maaş kartına ek kart çıkartabilir ve aylık en fazla 300 TL veya 500 TL gibi para çekme limiti belirleyebilirsiniz. GSD bank çalışma saatleri sayfanın en üstünde sizlerle paylaşılmıştır.

GSD Bank Çalışma Saatleri, GSD Bank Açılış Saati Video

GSD Bank Çalışma Saatleri, GSD Bank Açılış Saati Video

GSD Bank Çalışma Saatleri, GSD Bank Açılış Saati Video

GSD Bank Çalışma Saatleri, GSD Bank Açılış Saati Video

5/5 - (88 votes)
1 Yorum Var
  1. 09.00 – 12.30. Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 17.00. Cumartesi – Pazar. Kapalı. Ülkemizde yaz ve kış saatindeki değişiklik kafa karışıklığına sebep olsa da bankaların çalışma saatleri yeni düzene göre de aynı. QNB Finansbank sabah 09.00’da kapılarını açar. Öğlen molası 12.30’da başlar ve 13.30’da devam eder.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir