Hsbc Bankası Çalışma Saatleri

Hsbc Bankası Çalışma Saatleri kaç? Hsbc Bankası Mesai Saatleri ile ilgili tüm detaylar sayfamızda sizlere sunulmuştur. Çağa ayak uydurmak ve ihtiyaçları karşılamak adına 1865 yılında Çin’de kurulmuş olan HSBC Bankası, dünyanın en büyük finansal kuruluşlarından biri olmuştur. Faaliyete başladığı yıllardan beri büyümesini devam ettiren ve hızlı bir gelişim gösteren banka günümüzde birçok ülke üzerinde faaliyet göstermektedir. Finansal kuruluşların başında gelen ve çağımızın bankacılık anlayışını en iyi temsil eden bankalarından biri olan HSBC Bankası ile iş birliği yapmak oldukça basit ve zevkli olacaktır. Hsbc Bankası Çalışma Saatleri aşağıdaki tabloda sizlere aktarılmıştır. Hsbc bankası çalışma saatleri

Hsbc Bankası Çalışma Saatleri

Sizler her konuda destekleyen, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veren ve kimseyi geri çevirmeyen bir banka olarak ön plana çıkmaktadır. 1990 senesinde Midland Bank olarak ülkemizde faaliyete girmiş ve 9 yıl sonra adı HSBC olarak değiştirilmiştir. Advantage Card ismini 2002 senesinden itibaren günümüze kadar duyurma yoluna gitmişlerdir.
Bkz:  A&T (AT) Bank Çalışma Saatleri, A&T (AT) Bank Açılış Saati
2002 yılında HSBC Bankası Advantage Card’ı satın almıştır ve gücüne güç katmıştır. Bu kadar ileri düzeyde bir kuruluş olan HSBC Bankası, çalışmalarına müşterilerini baz alarak devam etmiş ve onları memnun etmek için elinden geleni yapmıştır. Bkz: JP Morgan Bankası Çalışma Saatleri

Hsbc Bankası Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo üzerinde Hsbc Bankası Çalışma Saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
GünTam Gün ÇalışmaÖğle Molası
✅ Pazartesi09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Salı09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Çarşamba09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Perşembe09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ Cuma09:00 – 17:0012:30 – 13:30
✅ CumartesiKapalıKapalı
✅ PazarKapalıKapalı
Hsbc Bankası Çalışma Saatleri, Hsbc Bankası açılış ve kapanış saatleri HSBC Bankası, modern bankacılığın gereklerinden biri olan teknolojiyi çok iyi bir şekilde kullanmaktadır. Teknoloji sayesinde birçok köklü değişikliğe imza atmışlar ve müşterilerine daha kaliteli hizmetler vermeye devam etmişlerdir. Dünya üzerinde en çok tercih edilen bankalardan biri olan göze çarpmaktadır.
Bkz:  Aktif Bank Çalışma Saatleri
HSBC Bankası’nı seçerek ne kadar doğru bir iş yaptığınızı daha banka şubesine girer girmez anlayacaksınız. İşletmelere, işletme sahibi olmak isteyenlere, yatırım yapanlar, yatırım yapmak isteyenlere, maddi sıkıntısını gidermeyi dileyenlere çok köklü bir hizmet vermektedir. HSBC Bankası çatısı altında kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Eğer bu banka ile iş birliği yapmak ve ondan destek almak istiyorsanız HSBC Bankası çalışma saatleri konusunu iyi biliyor olmalısınız. Bu sayede çok daha avantajlı olacaksınız.

HSBC Bankası Mesai Saatleri

HSBC Bankası çok köklü bir tarihe sahiptir. Yılların getirdiği tecrübeler ile müşterilerine en iyi hizmeti veren banka olarak belirmektedir. Türkiye coğrafyası üzerinde çok iyi konuşlanmaları, 1999 yılından itibaren ülkemiz üzerinde çok hızlı büyümeleri ve Türk müşterilerine dev hizmetler vermeleri onları alanlarında en iyilerden biri yapmaktadır. Müşteri memnuniyetine çok fazla dikkat eden, müşterilerinin en iyi ulaşabileceği yerlere şubelerini konuşlandıran bir banka olarak her zaman örnek gösterilmişlerdir. Siz de HSBC Bankası’nı seçmek ve onlardan hizmet almak isterseniz, kendinize en yakın noktada bulunan bir şubesini seçebilirsiniz.
Bkz:  Kuveyttürk Çalışma Saatleri, Kuveyttürk Açılış Saatleri
Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için HSBC Bankası’nın mesai saatleri hakkında bilgi almalısınız. Aksi takdirde işleriniz yarım kalabilir. Hsbc Bankası Çalışma Saatleri yukardaki tabloda sizlere aktarılmıştır. Bkz: Şekerbank Çalışma Saatleri

HSBC Bankası Açılış ve Kapanış Saatleri

Çağdaş ve modern bankacılık alanında her zaman örnek alınan bir banka olan HSBC Bankası, sizlere her noktada hizmet vermeye devam etmektedir. İnterneti çok iyi kullanmaları, ATM’lerini çok iyi konuşlandırmaları, şubelerini insanların erişim zorluğu çekmeyecek yerlerde bulundurmaları oldukça önemlidir. Türkiye üzerinde kendinize yakın mutlaka bir HSBC şubesi bulacaksınız. Bu şubelerden birine gitmek ve hizmet almak için HSBC Bankası’nın açılış ve kapanış saatleri hangi zaman dilimlerine denk geliyor, öğrenmelisiniz. Bunun için yazımızın sonuna bakabilir ve gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı olarak Hsbc Bankası Çalışma Saatlerine yukardaki tablodan erişim sağlayabilirsiniz.
  • Hafta içi: 09.00 – 12.30 / 13.30 – 17.00
  • Hafta Sonu: kapalı
  • Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No: 128 Şişli 34394 İstanbul
  • Telefon: 0 (212) 376 40 00

Hsbc Bankası Çalışma Saatleri Video

Hsbc Bankası Çalışma Saatleri Video

Hsbc Bankası Çalışma Saatleri Video

Hsbc Bankası Çalışma Saatleri Video

5/5 - (5 votes)
4 yorumlar
  1. Yapılan son açıklamayla birlikte Ziraat Bankası çalışma saatleri 4 Mart 2021 tarihinden itibaren 09.00-12.30 ve 13.30-17.00 olarak güncellendi. HSBC çalışma saatleri: HSBC tarafından …

  2. Çalışma saatleri hakkında makale okudum ve gerçekçi bir yorum yapacağım. HSBC bankaları, Pazartesi-Cumartesi arası çalışıyor. Pazar günleri kapalı olduğu için, banka işlemlerini yapmak isteyenler Pazar günleri diğer bankalara gidebilir. Cumartesi günleri ise 09:00-12:00 arası çalışıyor. Bu, banka işlemleri için en uygun zaman olduğu için, banka işlemlerini yapmak isteyenler bu zamanlarda bankaya gidebilirler.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir