İBB Plajları Çalışma Saatleri, İBB Plajları Açılış Saatleri

İBB Plajları çalışma saatleri kaç? İBB Plajları açılış saatleri nedir? merak edenler için tüm cevaplar yazımızın devamında yer almaktadır. Sıcak yaz havalarında İstanbul’da yaşayanlar için büyük bir avantaj olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi halk plajları herkese hizmet vermektedir. Ibb plajlari calisma saatleri 1

İBB Plajları Çalışma Saatleri, İBB Plajları Açılış Saatleri

İBB plajları çalışma saatleri ve günleri, fiyat ve adres bilgisi hakkında merak edilen tüm detaylara ulaşmak için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

İBB Plajları Çalışma Saatleri

İBB plajları çalışma saatleri hakkında açılış saatleri, kapanış saatleri ve haftanın hangi günleri açık olduğu konusundaki en detaylı bilgiye ulaşmak için sizler için hazırladığımız tabloya göz atabilirsiniz. Halk plajlarına ulaşım son derece kolaydır bu nedenle gitmek istediğiniz plaja göre toplu taşıma tercih edebilirsiniz. 
Bkz:  Adabank Çalışma Saatleri
GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi08:00 - 19:00
✅ Salı08:00 - 19:00
✅ Çarşamba08:00 - 19:00
✅ Perşembe08:00 - 19:00
✅ Cuma08:00 - 19:00
✅ Cumartesi08:00 - 19:00
✅ Pazar08:00 - 19:00
İBB Plajları Çalışma Saatleri, İBB Plajları açılış ve kapanış saatleri İBB plajları çalışma saatleri değişmeksizin Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve resmi tatillerde de halka hizmet vermektedir. Bu nedenle dilediğiniz zaman İBB Plajları açılış saatleri göz önünde bulundurarak dilediğiniz her zaman denize girmeniz mümkündür. 

İBB Plajları Açılış Saatleri ve Fiyatları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan İBB Plajları açılış saatleri yanı sıra merak edilen diğer bir konu ise giriş ücreti ve kişi başı fiyatlardır. Her yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sezon başlangıcında içinde  bulunduğumuz yaz sezonu ücretleri açıklanmaktadır. 2022 yılı İBB İşletmeler Müdürlüğü tarafından açıklanan rakamlara aşağıda yer alan tablodan inceleyebilirsiniz.
Bkz:  İş Bankası Çalışma Saatleri
HizmetKişiFiyat
✅ Plaj Ücreti (Şezlong+Şemsiye)1 kişi30 TL
✅ Plaj Ücreti Öğrenci (Şezlong+Şemsiye)1 kişi12 TL
✅ Plaj WC Ücreti1 kişi1 TL
✅ Şezlong Ücretiadet/gün12 TL
✅ Şemsiye Ücretiadet/gün12 TL
✅ Plaj Emanet Dolabıadet/gün3,5 TL
İBB Plajları Açılış Saatleri ve Fiyatları Yukarıda belirtilen fiyatlara KDV dahildir. İBB plajları çalışma saatleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi İşletmeler Müdürlüğüne ulaşabilirsiniz.

İBB Plajları Adres ve İletişim

Caddebostan 1,2,3 Plajı: Caddebostan Sahil Menekşe Plajı: Küçükçekmece Gölü yanı Güneş Plajı: Florya Tren İstasyonu Karşısı İBB İşletmeler Müdürlüğü: 0212 600 88 60 İBB İletişim Destek Hizmetleri Telefon : 0212 455 20 20 Ayrıca dilerseniz İstanbul kart bakiye sorgulama sayfasından istanbul kart sorgulamanızı da kolayca yapabilirsiniz.
Bkz:  ING Bankası Çalışma Saatleri

İBB Plajları Çalışma Saatleri, İBB Plajları Açılış Saatleri Video

İBB Plajları Çalışma Saatleri, İBB Plajları Açılış Saatleri Video

İBB Plajları Çalışma Saatleri, İBB Plajları Açılış Saatleri Video

5/5 - (83 votes)
3 yorumlar
  1. İBB Plajları Çalışma Saatleri, İBB Plajları Açılış Saatleri makalesinde yer alan bilgiler doğru mu? Açılış ve çalışma saatleriyle ilgili olarak daha detaylı bir bilgi verilmeli miydi?

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir