ING Bankası Çalışma Saatleri

19 Haziran 2007 gününde Oyak Bank’ın hisselerini %100 olarak alan ING Grubu, 24 Aralık 2007 tarihinde satış işlemlerini tamamlayarak Oyak Bank’ı ING Grubu çatısına katmıştır. Türkiye’de bireysel ve kurumsal müşterilerine 7 Temmuz 2008 tarihinde hizmet vermeye başlayan ING Bankası, modern bankacılık alanında çok önemli bir görevi üzerine almıştır. Son zamanlarda reklamlardan görmeye alışık olduğumuz ve son derece farklı hizmetleri ile tanıdığımız bu banka, farklı çalışma saatlerine sahiptir. Bankacılık hizmetleri için tercih edilebilecek bankaların başında gelmektedir. Peki ING Bankası çalışma saatleri hakkında ne biliyorsunuz? Eğer bu banka ile herhangi bir işiniz varsa ve siz çalışma saatleri çerçevesinde herhangi bir şubesine gitmek istiyorsanız, kesinlikle bu konu hakkında bilgi edinmelisiniz. Bkz: Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri

ING Bankası Mesai Saatleri

Son zamanlarda bankacılık alanında vermiş oldukları dev hizmetler ile adını en iyiler arasına yazdırmayı başarmış olan ING Bankası, tüm bankacılık işlemlerinizin rahatlıkla hallolacağı yerlerden biridir. Hayatımıza girdiği günden bugüne kadar çok uzun zaman geçmiş olmasa da müşterileri tarafından Turuncu olarak bilinmiş ve oldukça sevilmiştir. Genellikle sigortacılık alanlarında da başarılı bir rol alan bu banka, memnuniyet ile müşterilerini karşılamaktadır. Peki ING Bankası’nın mesai saatleri hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? O zaman yazımızın devamı tam da size göre olacaktır. Burada aradıklarınızı rahatlıkla bulabilecek ve banka ile işlerinizi son derece basit bir şekilde halledebileceksiniz.
Bkz:  Kuveyttürk Çalışma Saatleri, Kuveyttürk Açılış Saatleri

ING Bankası Açılış ve Kapanış Saatleri

Tercih edilebilecek bankacılık kuruluşlarından biri olan ING Bank, tüm finansal işlemlerinize yardımcı olmak için hizmete hazır beklemektedir. Türkiye çapında oldukça büyük bir gelişme kaydetmişlerdir. Şube sayılarını her geçen gün artırmaktadırlar. Türkiye ekonomisinde önemli rol oynuyor olmaları, onları diğer büyük bankalar ile rekabete sokmuştur. Müşterilerine güler yüzlü hizmet gösteren, onların işlerini sadece şubeden değil, bununla birlikte mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden de çözen bir kurum olmasını bilmişlerdir. Son dönemlerde bu banka ile ilgili sıkça sorulardan biri de ING Bankası açılış ve kapanış saatleri hangi zaman aralıklarına denk gelmektedir sorusudur. Kısaca, siz de bu konu hakkında bilgi almak istiyorsanız, yazımızın en sonunda sizlere gerekli olanları en açıklayıcı şekilde verdik. Artık ING Bank ile ilgili merak ettiğiniz bu konu karşılık bulacaktır.
Bkz:  JP Morgan Bankası Çalışma Saatleri
Bkz: TEB Bankası Çalışma Saatleri Öncelikli olarak bankaya sadece şubelerden değil, bununla birlikte internet ve mobil şubeden de ulaşabileceğinizi söylemeliyiz. Eğer yine de banka şubelerine gitmeniz gerekiyorsa, kesinlikle size en yakın konumda bulunan adresi tercih etmelisiniz. Böylece kısıtlı çalışma saatleri arasında işinizi tam anlamıyla görmüş olabilirsiniz. Ayrıca son 1 saat kala şubeye gitmek işinizin yarım kalmasına neden olabilir. Belirli kurallar dahilinde faaliyet gösterdiklerini de unutmamak gerekir.
  • Hafta içi: 09:00 – 12:30 / 13:30 – 17:30
  • Hafta Sonu:
  • Adres:
  • Telefon: 0 850 222 0 600

ING Bankası Çalışma Saatleri Video

ING Bankası Çalışma Saatleri Video

ING Bankası Çalışma Saatleri Video

5/5 - (66 votes)
2 yorumlar
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir