Instagram Hesap Silme Linki

Instagram hesap silme işlemi nasıl yapılır? Instagram hesap silme linki nedir? Instagram kalıcı hesap silme işlemini hızlıca nasıl yaparım? Tüm bu işlemlerle ilgili sorularınıza bu sayfada yanıt vereceğiz. Detaylı olarak tüm aşamaları eksiksiz yaptığınızda hesabınızı kolayca silebilirsiniz.

👌 Instagram Nedir?

Instagram, günümüzde yaklaşık 2.5 milyar insan tarafından kullanılan bir sosyal medya platformdur. Neredeye her 10 kişiden 8’i instagram kullanarak sosyal medya mecrasında aktif olur. Instagram, 7’den 70’e bir çok kullanıcıya hitp eden sosyal medya platformudur. Ticaret, alışveriş ya da sırf eğlence amacıyla Instagram kullanıcısı olabilirsiniz. Fakat Instagram sosyal medya platformuna katılmak isteyen kişiler olduğu kadar bırakmak isteyen kişilerin de olduğunu görüyoruz. Bu kişilerin ise akıllarındaki tek soru Instagram kalıcı hesap silme oluyor. Eğer Instagram’ı artık kullanmak istemiyorsanız Instagram hesap silme linki üzerinden Instagram ile bağlantılarınızı kopartabilirsiniz.

Bkz:  Eve Gelen Hacizde Hangi Eşyaları Alırlar?

🌐 Instagram Hesap Silme Linki

Instagram hesabı aşağıdaki link aracılığı ile kalıcı olarak silinebilir. Ancak yine de tekrar Instagram kullanmak isterseniz hesabınızdaki paylaşımları ve görüntüleri yedeklemenizi öneririz. Bu işlemin geri dönüşü olmayacak Instagram kalıcı hesap silme işlemini tamamlamış olacaksınız. Hızlıca işleme başlamak isteyen kişiler için Instagram hesap silme linkini aşağıya bırakıyoruz. Linke tıklayarak hesap silme sayfasına erişebilirsiniz.

Instagram hesap silme linki: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

👌 Instagram Kalıcı Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki adımları uygulayarak Instagram kalıcı hesap silme işlemini tamamlayabileceksiniz. Lütfen her adımı eksiksiz ve doğru yaptığınızdan emin olun.

Instagram hesap silme

Yukarıda yer alan Instagram hesap silme linkine tıklayarak işleme başlayabiliriz. Giriş yaptıysanız Adım 1’deki sayfa karşınıza çıkar. Eğer giriş yapmadıysanız giriş yapma sayfasına yönlendirilirsiniz. Instagram hesabınıza giriş yapıp tekrar Adım 1’den uygulamaya başlayabilirsiniz.

Toplam zaman: 4 dakika

Adım 2 – Instagram Kalıcı Hesap Silme

Instagram hesabı silme kalıcı

2. ve son adımda hesabı sil butonuna tıkladığınızda karşınıza şifre giriş alanı gelecektir. Şifrenizi giriş tamam dediğinizde hesabınız silinecektir. Bu aşamadan sonra herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Instagram sizi giriş sayfasına yönlendirir ve hesabınız artık kapatılmıştır, hayırlı olsun.

Supply:

  • Instagram Hesabı

Tools:

  • Aktif Instagram Hesabı

❌ Instagram Kalıcı Hesap Silme Mümkün Mü?

Yukardaki işlemi başarılı bir şekilde yaptınız fakat pişman mı oldunuz? Merak etmeyin Instagram hata olabileceğinin farkında olduğu için size 30 gün süre veriyor. Yukardaki işlemi yaptıktan 30 gün içerisinde hesabınızı tekrar kurtarma imkanınız var. Bu süreyi geçtikten sonra Instagram kalıcı hesap silme işlemi yapmış olursunuz ve geri alınamaz! Peki hesabı nasıl kurtaracaksınız?

❌ Instagram Silinen Hesabı Tekrar Açmak

Yukardaki işlemleri yaparak Instagram hesap silme işlemini yaptığınızda artık 30 günlük süreniz başlamış olur. Diyelim ki; 25. gündesiniz ve 5 gün içinde aktif etmezseniz Instagram kalıcı hesap silme işlemini yapmış olacaksınız.

Bkz:  Findeks Nedir? Findeks Kredi Notu Sıkça Sorulan Sorular

Normal bir Instagram kullanıcı gibi hesabınıza giriş yaparsanız, yukardaki yaptığınız işlem iptal olur ve hesabınız tekrardan aktif olur!

Bu sefer Instagram hesap silme işlemini tekrar yapmak isterseniz yeniden 30 günlük süre gereklidir. Hesabınızı anında silebilirsiniz ancak bizim burada kastettiğimiz Instagram kalıcı hesap silme işlemidir.

Önemli Hatırlatma: Instagram hesap silme işlemini bu sayfadaki talimatlarla birlikte yaparsanız sadece fotoğraflarınız değil, kullanıcı adınız ve yaptığınız yorumlar dahil her şey silinir.

📹 Instagram Hesap Silme Videolu Anlatım

Instagram kalıcı hesap silme linki üzerinden ya da telefondan bu işlemin nasıl yapılacağını anlatan bir videoda ekliyoruz. Yukardaki anlatımla video aynı kategoriye girmektedir. Sadece Birisi telefondan Instagram hesap silme işlemini anlatırken diğeri Bilgisayardan Instagram hesap silme işlemini anlatmaktadır. Tercihinize göre Instagram kalıcı hesap silme işlemi yapabilirsiniz. 

Instagram Hesap Silme Linki Video

Instagram Hesap Silme Linki Video

Instagram Hesap Silme Linki Video

5/5 - (9 votes)
2 yorumlar
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir