İSKİ Çalışma Saatleri, İSKİ Açılış Saati

İSKİ çalışma saatleri kaç? İSKİ açılış ve kapanış saati kaç? İstanbul en kalabalık nüfuslu ilimiz olduğundan dolayı doğal olarak idari işlerinin yürütülmesi de kolay değildir. Bunun için kurulan devlet daireleri bölümler halinde çok fazla çalışarak halka faydalı iler yapmak durumundalar. İstanbul su ve kanalizasyon işlerini yürüten bu kurum her türlü su tesisi kurma görevinim yanı sıra kurulu olanları da devralıp işletmekle yükümlüdür. Kendi müstakil bütçesi olan kamu hizmetinde çalışan bir kurum olduğunu bilmekteyiz. İstanbul’da Anadolu yakasının tamamına yakınına Ömerli Barajı’ndan su getirilmektedir. Su arıtılarak içme suyu şekline getirilmekte ve hem içmede hem de kullanmada insanların hizmetine sunulmaktadır. İlde su konusunda çıkabilecek her türlü sorun ile ilgilenen bu kurum çözüm odaklı çalışmaktadır. İski̇ çalışma saatleri

İSKİ Çalışma Saatleri

İSKİ çalışma saatleri hakkında yazımızdan bilgi edineceğinizi şimdiden belirterek her ilin kendine ait su kurumu olduğunu da söylemek isteriz. Fakat nüfus fazlalığı dolayısıyla çıkabilecek sorunların da daha fazla olacağı öngörülerek İSKİ çok daha düzenli sistemli ve fazla çalışmak durumundadır.
Bkz:  A101 Kapıda Çalışma Saatleri
Bkz: Düğün Salonları Çalışma Saatleri

İSKİ Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo sayesinde İSKİ çalışma saatleri hakkında tüm ayrıntıları öğrenebilirsin.
GünTam Gün ÇalışmaÖğle Molası
✅ Pazartesi🕑 08:00 – 16:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Salı🕑 08:00 – 16:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Çarşamba🕑 08:00 – 16:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Perşembe🕑 08:00 – 16:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Cuma🕑 08:00 – 16:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Cumartesi🕑 09:00 – 13:00🕑 Yok
✅ Pazar🕑 Kapalı🕑 Kapalı
İSKİ Çalışma Saatleri, İSKİ açılış ve kapanış saatleri
  • İSKİ hafta içi her gün saat 08.00-16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • İSKİ cumartesi günü saat 09.00-13.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bkz:  Et Balık Kurumu Çalışma Saatleri

İSKİ Kaçta Kapanıyor?

  • İSKİ hafta içi her gün saat 16.00’da kapanıyor.
  • İSKİ cumartesi günü saat 13.00’da kapanıyor.

İSKİ Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

  • İSKİ pazar günleri kapalıdır.
Bkz: Valilik Çalışma Saatleri Su konusunda bir sorun yaşadığınızda İSKİ’nin numarasını arayarak sorununuza çözüm bulunmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul su konusunda bazı dönemlerde sıkıntı yaşamaktadır. Kanalizasyon sorunları da bu kurum tarafından çözülmektedir. İçme suyu alırken temizliğine dikkat edilmelidir. Bazı şehirlerde arıtma kaynaklı problemler suları içilemez duruma getirebilir. Bu konuda dikkatli olunması gerekir. Her ilde kendilerine ait su kurumlarının olması tabi ki sorunların ve çözümlerin çok daha kısa süreli olmasını sağlamaktadır. Bu bir avantajdır. Her kurum kendi bünyesinde topladığı çalışanları ile kendi halkına en iyi hizmeti vermek için çalışır. Haftanın altı günü çalışan bu kurumda işlerin düzenli yürütülmesi önemlidir.
Bkz:  Sosyologların Çalışma Saatleri
Bu nedenle de sistemli bir çalışma düzeni vardır. İSKİ açılış saatleri hafta içi ve hafta sonu farklı olmakla birlikte aynı şekilde İSKİ kapanma saatleri de farklılık göstermektedir. Yazımızda bu bilgiye detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

İSKİ Çalışma Saatleri, İSKİ Açılış Saati Video

İSKİ Çalışma Saatleri, İSKİ Açılış Saati Video

İSKİ Çalışma Saatleri, İSKİ Açılış Saati Video

5/5 - (85 votes)
1 Yorum Var
  1. İSKİ Açılış-Kapanış Saatleri Adres ve Telefonları İstanbul Su ve Kanalizasyon İşletmeleri;abonesi olmak isteyenler İSKİ ile sözleşme yaparak abone olabilirler.Su tüketimleri mekanik veya kartlı sayaçlarla belirlenir.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir