İŞKUR Çalışma Saatleri, İŞKUR Açılış Saati

İŞKUR çalışma saatleri kaç? İŞKUR açılış saati nedir? İŞKUR kaçta kapanıyor? hakkında öğrenmek istediğiniz tüm cevaplar için sayfamızı inceleyebilirsiniz. İŞKUR ülkemizde iş arayan herkese hitap etmek amacıyla kurulan bir kuruluştur. Bu kuruluş sayesinde iş verenler ile iş arayanlar kolay bir şekilde bir araya gelmektedir.

Böylece iş bulma süreci İŞKUR çalışma saatleri içerisinde olabildiğince hızlı gerçekleşir. Ayrıca işsizlik maaşına başvuru süreci de İŞKUR üzerinden gerçekleştiği için birçok insan tarafından sık sık ziyaret edilmektedir.

İşkur çalışma saatleri

İŞKUR Çalışma Saatleri

Siz de yakın zamanda İŞKUR merkezini ziyaret etmeyi düşünüyorsanız sayfamızdan İŞKUR çalışma saatleri hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Bkz:  Mc Donals Çalışma Saatleri

İŞKUR Çalışma Saatleri

İŞKUR çalışma saatleri diğer devlet kurumlarına benzerdir. Hafta içi Pazartesi-Cuma arasında Türkiye genelindeki tüm İŞKUR merkezleri saat 08:30’da mesaiye başlar. Gün içerisinde 12:00 ile 13:00 arasında toplamda 1 saatlik bir öğle molası vardır. Öğle molası İŞKUR çalışma saatleri dışında yer almaktadır.

GünTüm Gün ÇalışmaÖğle Molası
✅ Pazartesi🕑 08:30 – 17:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Salı🕑 08:30 – 17:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Çarşamba🕑 08:30 – 17:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Perşembe🕑 08:30 – 17:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Cuma🕑 08:30 – 17:00🕑 12:00 – 13:00
✅ Cumartesi🕑 Kapalı🕑 Kapalı
✅ Pazar🕑 Kapalı🕑 Kapalı
Bkz:  Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri
İŞKUR Çalışma Saatleri, İŞKUR açılış ve kapanış saatleri

İŞKUR açılış saati sonrasında gün içerisinde dilediğiniz vakit işlemlerinizi yürütmeniz mümkündür. Yalnızca hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri çalışma yoktur. Ayrıca resmi tatiller, dini bayramlarda ve arife günleri de İŞKUR çalışma saatleri ve mesai saatleri dışında yer aldığı için kapalıdır.

Bkz: Noter çalışma saatleri

İŞKUR Açılış Saati

Türkiye genelinde iş veren ve iş arayanları bir araya getirerek büyük ölçüde istihdam hedefleyen İŞKUR çalışma saatleri içerisinde her meslek grubu için hizmet vermektedir. Bu nedenle iş arama sürecinde daha fazla zaman kaybetmeden İŞKUR üzerinden mesleğinize ve tecrübelerinize en uygun olan iş kolunu bulabilirsiniz. İŞKUR açılış saati hafta içi günleri 08:30’dur. İş arıyorsanız gün içerisinde size en yakın konumda yer alan İŞKUR merkezine CV bırakabilirsiniz.

Bkz:  İzban Çalışma Saatleri, İzban Açılış Saati

İŞKUR İletişim

İŞKUR Türkiye genelinde her il ve ilçede merkezleri ile hizmet sağlamaktadır. Bulunduğunuz konuma en yakın merkezin adresine İŞKUR internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Genel merkez adresi ve İŞKUR iletişim hattı numarası aşağıda yer almaktadır. Merak ettiğiniz her konu ve İŞKUR çalışma saatleri hakkında bilgi almak için İŞKUR İletişim hattını arayabilirsiniz.

Bkz: Vergi dairesi çalışma saatleri

İŞKUR İletişim Hattı: 444 75 87

Merkez Adres: Emniyet Mahallesi Bulvarı (Konya Yolu) No:42 Yenimahalle/ ANKARA

İşkur Çalışma Saatleri video

Aşağıdaki video sayesinde işkur çalışma saatleri hakkında daha fazlasını öğrenebilirsin.

İŞKUR Çalışma Saatleri, İŞKUR Açılış Saati Video

İŞKUR Çalışma Saatleri, İŞKUR Açılış Saati Video

5/5 - (43 votes)
2 yorumlar
  1. The İŞKUR Çalışma Saatleri, İŞKUR Açılış Saati article provides information on the working hours and opening times of the İŞKUR. The İŞKUR is the Turkish employment agency, and it is responsible for providing information on job opportunities, unemployment benefits, and other services. The İŞKUR is open Monday to Friday from 8:00am to 5:00pm.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir