İstegelsin Çalışma Saatleri, İstegelsin Açılış Saati

İstegelsin çalışma saatleri kaç, İstegelsin açılış ve kapanış saati kaç? Market alışverişi her ne kadar keyifli olsa da son zamanlarda insanların yoğun çalışma hayatı sonucu yorucu bir hale gelmiştir.

Özellikle de koronavirüs varlığı insanların marketlerden de uzak kalmasına sebep olmuştur. Tam da bu sebeple artık alışverişlerin online şekilde oluyor olması birçok insana cazip gelmiştir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizde artık market parmağınızın ucunda olacaktır.

İstegelsin çalışma saatleri

İstegelsin Çalışma Saatleri

Bu, hem kendinizi virüs tehlikesi ile karşılaştırmamış olmasından çok faydalı iken hem de zamanınızın da büyük bir kısmının size kalması açısından oldukça faydalı bir uygulamadır. İstegelsin çalışma saatleri günlere göre farklılık göstermektedir. Bu yazımızda sizler için bunu araştırdık.

Bkz:  Hosteslerin Çalışma Saatleri

Bkz: Eminevim Çalışma Saatleri

İstegelsin Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo üzerinden İstegelsin Çalışma Saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi🕑 08:30 – 24:00
✅ Salı🕑 08:30 – 24:00
✅ Çarşamba🕑 08:30 – 24:00
✅ Perşembe🕑 08:30 – 24:00
✅ Cuma🕑 08:30 – 24:00
✅ Cumartesi🕑 08:30 – 24:00
✅ Pazar🕑 08:30 – 24:00
İstegelsin Çalışma Saatleri, İstegelsin açılış ve kapanış saatleri
  • İstegelsin hafta içi her gün 08.30’da açılıyor.

İstegelsin Kaçta Kapanıyor?

  • İstegelsin hafta içi her gün saat 05.30’da kapanıyor.
  • İstegelsin Cumartesi günü kapalıdır.

İstegelsin Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

  • İstegelsin Pazar günü kapalıdır.
Bkz:  İkea Çalışma Saatleri, İkea Açılış Saati

Bkz: Yemeksepeti Banabi Çalışma Saatleri

Online olarak hizmet veren ve ürünlerin fiyatının marketteki fiyatlar ile aynı olduğu bu uygulamanın sahibi Sedat Yıldırım’dır. Bu uygulamada istediğiniz ürünlerin en geç 30 dakikada kapınıza gelme vaadi vardır.

Bu da eminiz ki sizler için oldukça iyi bir süredir. İş yoğunluğu sebebiyle birçok insan markete gidecek vakit dahi bulamazken bu gibi online hizmet veren marketler sayesinde istediklerinin kapıya kadar gelmesi ödemenin ister kredi kartı isterseniz de nakit olarak kapıda yapılıyor olması çok büyük bir kolaylık sağlamıştır. Büyük şehirlerde hem çalışma temposunun yoğun oluşu hem de nüfus fazlalığı bu uygulamanın çok daha fazla kullanılmasında etkili olmuştur.

Çünkü günümüzde virüs tehdidi ile de karşı karşıya olunduğu için kalabalık alanlar insanları korkutmakta ve bu da insanları online hizmet veren alanlara sevk etmektedir. İstegelsin açılış saatleri konusundaki merakınızı yazımızdan cevabını bularak gidereceğiniz gibi istegelsin kapanış saatleri de yer almaktadır.

Bkz:  Marketyo Çalışma Saatleri, Marketyo Açılış Saati

Online market ihtiyacınızı görmenin ödemenizi kapıda kolayca yapabilmenin kolaylığını bu uygulama ile yaşayabilirsiniz. Market fiyatlarıyla aynı olan ürün fiyatları hiçbir konuda mağdur olmayacağınızı da gösteriyor. Motorlu kuryeler en kısa sürede siparişinizi yetiştirmek için çalışıyor. Bölgenizin yoğunluğuna göre değişen sipariş süreniz en kısa şekilde halloluyor. Birçok kişi gibi siz de kolayca market alışverişi yapmak için bu uygulamayı hiç vakit kaybetmeden indirin.

İstegelsin Çalışma Saatleri, İstegelsin Açılış Saati Video

İstegelsin Çalışma Saatleri, İstegelsin Açılış Saati Video

İstegelsin Çalışma Saatleri, İstegelsin Açılış Saati Video

İstegelsin Çalışma Saatleri, İstegelsin Açılış Saati Video

5/5 - (15 votes)
3 yorumlar
  1. İSTEGELSİN Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 255 17 17. İSTEGELSİN Genel Müdürlük Adresi: Saray Mahallesi, Büyükdeniz Caddesi Akkom İş Merkezi 2. Blok No:4 Ümraniye/İstanbul. Etiketler: e-fatura, istegelsinmarket, online alışveriş, restoran adisyon programı, restoran otomasyonu.

  2. Merhaba! Ben de kendi işimi kurdum ve çalışma saatlerimi kendim belirledim. Ancak, yine de sosyal aktivitelerden ve insanlarla vakit geçirmeye ihtiyacım var. Bu yüzden, açılış saatleri bazen insanlarla konuşmak için kullanıyorum. 🙂

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir