İzban Çalışma Saatleri, İzban Açılış Saati

İzban çalışma saatleri kaç? İzban açılış saati kaç? İzban kapanış saati nedir? İzban çalışma saatleri? İzmir’in en önemli ve belki de en çok kullanılan ulaşım aracı olarak bilinmektedir. Aliağa-Selçuk arasında çalışmakta ve çok uzun bir hat boyunca taşımacılık yapmaktadır. İzmir’de yaşayanlar için tek vesait ile trafiğe takılmadan hem de uyun fiyata bir yere gidebilmek oldukça büyük kolaylıktır. Kendi hattı boyunca duraklarında yolcu indirerek çalışan bu sistem halkın en çok kullandığı toplu taşımalardan biridir. Havalimanına bağlantısının olması da çok büyük bir avantajdır. 40 tane durağı olan bu toplu taşıma arası ile istediğiniz yere gidebilirsiniz. Hemen her yerden hattının geçiyor olması birçok insanın bu aracı kullanmasında etkilidir. İzmir kartınız ile ücretini ödemeniz yolculuk için yeterli olacaktır. İnsanların iş amaçlı da oldukça fazla kullandığı bu aracın sefere başlama saati de doğal olarak oldukça erkendir. Geç saatlere kadar hizmet veriyor olması da insanların gittikleri yerde nasıl geri döneceğim telaşı yaşamadan rahat olmalarında etkilidir. İzban çalışma saatleri konusuna bu yazımızda değindik.
Bkz:  Yemeksepeti Banabi Çalışma Saatleri
Bkz: Ebebek Çalışma Saatleri

İzban Çalışma Saatleri, İzban Açılış Saati

  • İzban hafta içi her gün saat 05.30-01.30 arasında hizmet vermektedir.
  • İzban cumartesi günü saat 05.30-01.30 arasında hizmet vermektedir.

İzban Kapanış Saatleri, İzban Kaçta Kapanıyor?

  • İzban hafta içi her gün saat 01.30’da kapanıyor.
  • İzban cumartesi günü saat 01.30’da kapanıyor.

İzban Pazar Günü Açık Mı? İzban Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

  • İzban pazar günleri açıktır.
Bkz:  Doktorların Çalışma Saatleri
Bkz: İTO Çalışma Saatleri Haftanın her günü belli saat aralıklarında hizmet vermektedir. Duraklarında görevlilerin olması şehirde yabancı olsanız da size güzergah hakkında bilgi vereceklerdir. Durak sayısının oldukça fazla olması kat ettiği yolun uzunluğunu da aslında birlere göstermektedir. Özellikle de uzun yola gidecek olan kişiler için fiyatının da son derece uygun olduğunu söylemeliyiz. Kendi aracınız ile çok daha fazla maliyetli olacak bir yer İzban ile çok uyguna gelecektir. Bir aracı kaçırdıysanız en fazla 10 dakika içinde diğeri gelecektir. Bu nedenle herhangi biz arıza veya bakım durumu söz konusu olmadığı sürece gideceğiniz yere geç kalma gibi bir durum ile karşılaşmayacaksınız. İzban açılış saatlerinin çok erken olması işe gidecek olan insanlar için önemli bir özelliktir. İzban kapanış saatlerinin de geç saatlerde olması insanların geri dönecekleri bir araç olması rahatlığı ile İzmir halkının severek ve güvenle kullandığı bir toplu taşıma olmasında büyük bir etkendir.
Bkz:  Mimarların Çalışma Saatleri

İzban Çalışma Saatleri, İzban Açılış Saati Video

İzban Çalışma Saatleri, İzban Açılış Saati Video

İzban Çalışma Saatleri, İzban Açılış Saati Video

5/5 - (43 votes)
2 yorumlar
  1. Çalışma saatleriyle ilgili makale oldukça ayrıntılı. İzban’ın çalışma saatleri ve açılış saatiyle ilgili bilgileri içeriyor. Bununla birlikte, yolcuların güvenliği için önemli olan birçok faktör de belirtiliyor.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir