Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri

Köfteci Yusuf çalışma saatleri kaç? Köfteci Yusuf açılış saati kaç? Her gün evde yemek yerine bazen değişiklik yapmak herkese iyi gelen bir durumdur. Yemeği dışarda yemek istediğinizde çok fazla seçenek sizi bekliyor olacaktır. Et ve et ürünlerine düşkün biri iseniz sizin için harika köfte ve et ürünleri olan bir yerden bahsetmek istiyoruz. Et ile hiçbir oynama olmada doğal bir şekilde güvenle yiyeceğiniz bir mekan eminiz ki sizin de hoşunuza gidecektir.

Köfteci yusuf çalışma saatleri

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri

Birkaç ilde şubesi olan Köfteci Yusuf kısa zamanda lezzeti ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sadece köfte değil dilerseniz döner ve sucuk da aynı lezzet ve kalitede sizlerle buluşmaktadır. Her gün binlerce kişiyi ağırlayan ve kısa zamanda müşteri kitlesini ciddi rakamlara getiren Köfteci Yusuf çalışma saatleri alışveriş içinde bir yer ile dışarıda olan şubesinde farklılık göstermektedir.

Bkz:  Polislerin Çalışma Saatleri

Bkz: Buski çalışma saatleri

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo sayesinde Köfteci Yusuf Çalışma Saatlerine ayrıntılı şekilde ulaşabilirsiniz.

GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi09:00 - 22:00
✅ Salı09:00 - 22:00
✅ Çarşamba09:00 - 22:00
✅ Perşembe09:00 - 22:00
✅ Cuma09:00 - 22:00
✅ Cumartesi09:00 - 22:00
✅ Pazar09:00 - 22:00
Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri, Köfteci Yusuf açılış ve kapanış saatleri
  • Köfteci Yusuf hafta içi her gün saat 08.30-24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • Köfteci Yusuf cumartesi günü saat 08.30-24.00 saatleri arsında hizmet vermektedir.

Köfteci Yusuf Kaçta Kapanıyor?

  • Köfteci Yusuf çalışma saatleri hafta içi her gün saat 24.00’da kapanıyor.
  • Köfteci Yusuf çalışma saatleri cumartesi günü saat 24.00’da kapanıyor.
Bkz:  Memurların Çalışma Saatleri

Köfteci Yusuf Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

  • Köfteci Yusuf pazar günleri açıktır.

Bkz: A101 Kapıda Çalışma Saatleri

Birkaç şehirde şubesi olan bu köftecide en lezzetli köfteyi yiyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bazı alışveriş merkezleri içinde de yeri olmakla birlikte uzun yolda da karşınıza çıkacak şubeleri bulunmaktadır. Uğramadan geçmemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca burada sadece müşterilere etler pişirilip getirilmiyor. İsterseniz kendiniz de alıp evinizde pişireceğiniz şekilde satış da yapılıyor. Et ve et ürünlerinin yanı sıra kendine has sosu ile de meşhurdur. Her şubesinde kullanmış olduğu ürünlerin satışının da yapılıyor olması müşteriler tarafından cezbedici bir özelliktir.

Fiyat olarak da her bütçeye uygundur. Yemek sonrasında ücretsiz ve sınırsız çay servisleri bulunmaktadır. Sipariş verdiğinizde olabildiğince hızlı şekilde siparişinizin geldiğini göreceksiniz. Çünkü çalışanlar bu konuda son derece titiz davranmakta ve müşterileri bekletmemek için oldukça hızlı hareket etmektedir.

Bkz:  Dominos Çalışma Saatleri, Dominos Açılış Saati

Köfteci Yusuf açılış saatleri müdavimleri tarafından biliniyor olsa da sizler için bu yazımızda bahsettik. Aynı zamanda birçok müşterisi olan Köfteci Yusuf kapanış saatleri de yine yazımızda bulunmaktadır. Yolunuz düştüğünde mutlaka uğramanızı ve etin kaliteli olduğunu ve lezzetin farkına varmanızı tavsiye ediyoruz.

Köfteci Yusuf İletişim

Köfteci yusuf çalışma saatlerinden itibaren iletişim bilgisini de sizlere aktaralım. Tüm köfteci yusuf şubelerine iletişim için 444 61 62 numarasını kullanabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri Video

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri Video

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri Video

5/5 - (29 votes)
2 yorumlar
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir