QNB Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu (ANINDA KREDİ)

Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu yaparak anında kredi almak isteyen müşteriler, tercihlerini qnb finansbank ile yapmak istediklerinde hızlıca telefonla kredi başvurusu yapabilir. Kredi başvurusu nasıl yapılır ve qnb finansbank faiz oranları kaç gibi önemli detayları da yine buradan öğrenebilirsiniz. Şubesiz bankacılık yolunda önemli adımlar atan finansbank, 2022 yılı dahilinde bir çok alanda üstün başarı sağlamıştır. Özellikle kredi faiz oranları ile diğer bankaları kıyasladığımızda anında kredi finansbank bir adım önde gibi.

QNB Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu SMS

Finansbank Telefonla Kredi başvurusu nasıl yapılır? Finansbank Telefonla kredi başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Teknoloji hızla durmadan ilerlemektedir internetin çektiği her yerde işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun yanında cep telefonu olan bireyler, bankacılık işlemlerini dilerse müşteri hizmetlerinden dilerse de, sms ile rahatlıkla yapabilir. Tek bir mesaj ile anında Finansbank Telefonla kredi başvurusu yapabilir, ön onayı geçtikten sonra doğrudan şubeye giderek onaylanan kredinizi alabilirsiniz. Bunun için banka hesabı olmasına ihtiyaç duymadan hemen herkes Finansbank Telefonla kredi başvurusu yapabilir. Finansbank Telefonla Kredi başvurusu yapmak için, cep telefonunuzun SMS bölümüne girip, alıcıya 5030 yazıp, 11 haneli TC kimlik numaranızı mesaj olarak iletmeniz gerekiyor. Bu nedenle bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde yazılmasına dikkat ediniz. Söz konusu kredi başvurularında kredi notu, büyük bir etken olup, bireylerin bu notun yüksekliğine göre faiz oranları düşebilir ve vade süreleri uzatılabilir. Bu nedenle bugüne kadar bankalardan yapılan işlemler esas alınıyor ve kredi notunu etkiliyor. Bir kredi başvurusu için geçmişte banka şubelerine gidip saatlerce sıra bekleyenlerin olduğu bir geçmişe sahip olabilirsiniz. Ancak artık devir teknoloji ve hız devri olduğu için internet ve telefonlardan bankacılık işlemleri mobil düzeyde yapılabiliyor. Kıs mesaj ile Finansbank Telefonla kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların, bu yol ile kolaylıkla ön onaylı kredi alabilir hatta bazı bankalarda ön onaysız kredi başvurusu dahi yapılabilir.

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu

Sms yani kısa mesaj olup, bankanın sizlere sunduğu bilgiler ışığında Finansbank Telefonla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank Telefonla Kredi başvurusu yapmak için, cep telefonunuzun SMS bölümüne girip, alıcıya 5030 yazıp, 11 haneli TC kimlik numaranızı mesaj olarak iletmeniz gerekiyor. Finansbank hizmeti olan sms kodu 5030 ile hızlıca yapabileceğiniz gibi, 0850 222 0 900 finansbank müşteri hizmetleri numarasından da kredi faiz oranları ve kredi başvurusu hakkında çarpıcı bilgilere ulaşmak mümkün. Genelde akşam saatlerinde aradığınızda telefonda fazla beklemeden müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleşebiliyor. Online Finansbank Telefonla kredi başvurusunda bulunanlar 48 ay vadeli ve 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için başvurduğunda faiz oranı %1,27 olup, aylık ödeyeceğiniz tutar 295 TL olmaktadır. Kredi tahsis ücreti ise binde 0,5 oranında yani 50 TL tutarındadır. Kredide hayat sigortası olup bununda ücretine baktığımızda 176 TL gözüküyor. 48 ay vade sonunda yani 4 yıl sonunda cebinizden çıkacak toplam tutar 10 bin TL ye karşılık 14 bin TL civarındadır.

QNB Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu 2022

QNB Finansbank Telefonla kredi başvurusu için müşterileri olsun olmasın bir çok kulvardan başvuru yapma imkanı tanımıştır. Sms, telefon, atmler veya şubeden yapılabildiği gibi internet bankacılığı üzerinden de yapılabilir. Bunlardan biri de sıra beklemem diyenler için 0850 222 0 900 numarası ile temas kurmanızdır. Müşteri değilseniz bir kaç dakika bekledikten sonra müşteri temsilcisi size bağlanıyor ve konu hakkında bilgiler sunuyor. Bu nedenle krediyi kim alacak ise onun TC numarasını vermeyi ihmal etmeyiniz.
Bkz:  Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 444 0 542

Finansçınız geldi sloganıyla, Kobi kredilerinde iddialı olduğunu gösteren QNB Finansbank’ın Kobi kredilerini 4 grupta inceleyebiliriz.

Finansbank’ın ilk Kobi kredisi Nakdi Kredilerdir. Bu kredi paketi içerisinde,  kredi anaparası ile faizi bir kerede ve vade tarihinde kapatılan Spot Kredi, belirlenen vade ve limit içinde kalmak şartıyla, imza ve/veya maddi teminatlar karşılığında, ihtiyacınız ve kredibiliteniz ölçüsünde nakit kredi kullanmanıza olanak Rotatif Krediler, Dövize endeksli ya da TL olarak taksitli olarak kullanabileceğiniz Taksitli Ticari Krediler, müşterilerden alınan senetlerin ciro (temlik cirosu) ve teslim yoluyla bankaya satılması işlemine dayanan İskonta/İştara Kredisi bulunmaktadır.

Yine QNB Finansbank Nakdi Kredi Paketinde yer alan ve Makine, ekipman, demirbaş gibi orta ve uzun vadeli yatırımlar için TL veya dövize olarak kullanılabilecek yatırım amaçlı kredi olan Yatırım Kredisi, İşyeri alımına yönelik olan İşyeri Kredisi, belli bir döviz cinsine endeksli olarak kullanabilen Dövize Endeksli Krediler hizmeti verilmektedir. Nakdi Krediler, türlerine göre 90 gün, 12 ay ve 36 aya kadar vade süresi bulunmaktadır.

Nakdi Krediler Paketinin ikinci Kredi Paketi ise Gayri Nakdi Kredileridir. Gayri Nakdi Krediler içerisinde, iş yaptığınız kurumlara karşı güvenilirliğinizi yükseltir, iş hacminizin ve kârlılığınızın artması için verilen Teminat Mektupları, ilgili KOBİ işletmesinin mal veya hizmet bedelinin ödeneceğini taahhüt eden Akreditif Kredisi, referans mektupları bulunmaktadır.

Üçüncü Nakdi Kredi Paket ürünü ise İhtiyaca Özel Krediler Paketidir. Bu paket içeriğinde ise,   50.000 TL’ye kadar ihtiyaçlar için kullanılan ve TC kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndererek başvurulan KOBİ Para Cepte Kredisi, KOBİ’lerin Limitini Kendilerinin Belirlediği Dinamik Kredi, bankalara verdiği kefaletle teminat sıkıntısı yaşayan KOBİ’lere destek vererek, kredi kullanımlarını daha uygun şartlarla yapmalarını sağlayan Kredi Garanti Fon Kredisi, Kredi, cirosu 0-20 mio TL arası olan firmalar için geçerli olan Kobiler için teminat karşılığında verilen 120 Ay Vadeli İpotek Teminatlı Kredi, 6 ay sonra ödemeye başlatan 6 Ay Geri Ödemesiz Taksitli Ticari Kredisi, yeni iş yeri satın alama veya mevcut iş yerini genişletmek için verilen ve 120 ay vade seçeneği sunan İşyeri Kredisi hizmetleri bulunmaktadır.

Kobiler için son Nakdi Kredi Paket ise Tarım Kredi Paketidir. Bu paket içeriğinde, Gelire Endeksli Tarım Kredisi, Organik Tarım Kredisi, Bitkisel Üretim Kredisi, Meyve/Bağ Kredisi, Besicilik Kredisi, Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisi, Süt Hayvancılığı Kredisi, Arıcılık Kredisi, Sera Kredisi bulunmaktadır.

Yeni yılın gelmesi ile birlikte tüketicilere birbirinden özel fırsatlar sunan Finansbank, her türlü ihtiyaca yönelik kredilerle müşterilerine hizmet ediyor.

QNB Finansbank Telefonla Yeni Yıl Kredisi; Yeni yılda sevdiklerinizle keyifli anlar geçirebilmeniz için Finansbank’ın yeni yıl kredisinden faydalanmanız mümkün. Ödemeleri 3 ay ertelemeli olan kredi, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak.

QNB Finansbank Telefonla Online kredi; Finansbank’ın müşterilerine sunduğu çok özel kredilerden biri. Şubeye uğramadan, sıra beklemeden, kolayca kredinizi çekebileceksiniz.1,39 faiz oranıyla 36 aya varan vadelerle 30000TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuzu, internet ve ya Cep Şube’den yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Telefonla Standart İhtiyaç Kredisi; Her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere,1,69 faiz oranına sahip standart ihtiyaç kredisi yeni yılda tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak.

QNB Finansbank Telefonla Tanışma kredisi; Finansbank çok özel bir krediyi müşterilere sundu. Tanışma kredisi, Finansbank’tan ilk defa ihtiyaç kullanacaklara özel bir kredi.1,39 faiz oranı her türlü meblağ ve vadede standart. Faiz oranının standart olması, Finansbank müşteri adayları için güzel bir fırsat. Tanışma kredisiyle hayallerinizle de tanışmanız mümkün.

QNB Finansbank Telefonla Borç Transfer Kredisi; Borcum var diye üzülmeyin.2022 yılı Finansbank borç transferi kredisi sayesinde bütün borçlarınızı kapatabilir, ayrıca uygun ödeme koşulları ve faiz oranlarıyla zorlanmazsınız. Kredi borçlarınızı ve kart borçlarınızı Finansbank’a taşıyabilir, borçlarınızı tek bir yere bağlı kalarak kapatabilirsiniz.1,37’den başlayan faiz oranlarıyla kolayca ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bkz:  EFT Saatleri ve EFT Ücretleri 2022

QNB Finansbank Telefonla İhtiyaç Kredisi; Evleniyor musunuz? Yurtdışına seyahat mi edeceksiniz? Yoksa çocuğunuzun okul masraflarını karşılamakta zorluk mu yaşıyorsunuz. O halde Finansbank’ın ihtiyaç kredisine bir göz atmalısınız.1,37’den başlayan faiz oranlarıyla, dilediğiniz her şeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Telefonla Kamu Kredisi; Sadece kamu çalışanlarına özel olan kamu kredisini,1,59 faiz oranıyla 36 aya kadar olan vadelerle kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Telefonla Konuşturan Kredi; Finansbank konuşturan krediyle birlikte Turkcell’den telefon veya tablet almak çok kolay. Masrafsız ve 0 faizli konuşturan krediyle nakit para ihtiyacı duymadan, sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz.

QNB Finansbank Telefonla Mağaza içi kredi; Alışveriş bankacılığında bir ilk olan mağaza içi krediyle, anlaşmalı Finansbank anlaşmalı mağazalarından hiçbir nakit ödemeden ve kredi kartınıza dokunmadan alışveriş yapabilirsiniz.

2022 yılında Finansbank müşterileri, istedikleri her şeye Finansbank tüketici kredileri sayesinde kavuşacaklar.

QNB Finansbank Telefonla Konut Kredisi

Finansbank Telefonla Konut Kredisi seçeneklerini inceliyoruz. Geçen yıllara göre faiz oranının yüksek olması nedeniyle geçmiş yıllara göre kullanımı düşmüş olan konut kredilerini canlandırmak isteyen bankalar, uygulamış olduğu konut kredisi kampanyaları ile müşteri çekme yarışına girmişlerdir. Her ne kadar faiz oranları cazip olmasa da bankalar, konut kredisi kullanan müşterilerine kredi ile beraber sağladığı kolaylıklar, promosyonlar ile durgun olan konut kredisi piyasasını canlandırmaya çalışmaktadırlar.  Bu bankalardan biri de QNB Finansbank‘tır.

Finansbank, 120 aya kadar olan konut kredilerinde 1.20, 180 aya kadar olan konut kredilerinde 1.29  faiz oranı ile kullandırttığı konut kredilerinde, müşterilerinin gelir durumu ve ödeme şekillerine göre kredi adlandırması yapıp, her müşterinin tercih ettiği ödeme tipine göre kredi tasfiyesi yapmıştır. Finansbank, satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %75’ne kadar kredi kullandırtmaktadır.

QNB Finansbank Telefonla Konut Kredisi Alma 2022

Finansbank vade süresini biraz daha genişletip 15 yıla varan vade süreleri tanımıştır. Finansbank’ın konut kredileri arasında; tapu üzerinde konut tipi olarak sadece mesken yazan gayrimenkullerin alımı için verilen standart konut kredisi kullandırtmaktadır. Bu kredi klasik konut kredisi olup her ay aynı taksitle borç ödeme sistemine dayanır. Oturduğunuz evi değiştirmek istiyorsunuz. Ancak evinizi bir türlü istediğiniz fiyata satamadınız ve evin satılmasını beklemeye başladınız.

Finansbank, bu durumda ki müşterilerini de düşünmüş ve evini acele etmeden rahat rahat satsın diye Evini Değiştiren Kredi hizmeti sunmuştur. Üstelik bu kredilerde, satın alınacak ev için peşinatsız ekspertiz değerinin %100’e kadar kredi kullandırtmaktadır.  Bir başka konut kredisi ise Ana Para Ertelemeli Konut Kredisidir. Bu kredilerde 2 yıl boyunca sadece konut kredisinin faizi ödenip, anaparasını ödememektesiniz. İkinci yıldan itibaren ise faiziyle beraber anaparayı da ödemeye başlıyorsunuz.

Finansbank, müşterilerinin gelirlerinin yıl içersin de değişiklik gösterebileceğini düşünerek Artan Azalan Konut kredisini hizmete sokmuştur. Müşterilerinin kendisinin belirlediği ve masraflarını çok olacağı dönemlerde aylık taksitleri daha az ödeyecekken, gelir durumunun yükseldiği veya toplu para eline geçtiği dönemler için de artış gösteren ve diğer taksitlere göre daha fazla ödenecek konut kredi tipidir.

Finansbank’ın son konut kredisi ise Kentsel Dönüşüm Kredisidir. Bu kredide afet bölgesinde olan ve afet olduğunda zarar görme riski çok yüksek olan meskenlerin yapılarının sağlamlaştırılması, güçlendirilmesi, bakım, onarım masrafları için de bu krediyi müşterilerine kullandırtmaktadır.

QNB Finansbank Telefonla Bayram Kredisi

Finansbank Telefonla Bayram Kredisi seçeneklerine göz atalım. 2022 yılının yaklaşan Ramazan Bayramın münasebetiyle bankalar geleneksel bayram kredilerinin birer birer açıklama başladılar. Bayram kredisi veren bankalardan biri de Finansbank’tır. QNB FinansbankGünde 9 TL ile 36 ay vadeyle 7.500 TL kredi” sloganıyla bayram kredisini tanıttı.

QNB Finansbank telefonla bayram kredisinde 3 ay sonra Eylül ayında ödemeye başlanmaktadır. Üstelik Finansbank müşterileri internet ve mobil bankacılığı sistemlerinden yapacakları bayram kredilerini hemen alabilmektedir. Onaylanan kredi müşterilerinin hesaplarına transfer edilmektedir. Hayat sigortası zorunluluğu olduğu bayram kredisinde ortalama 190 TL hayat sigortası bedeli alınmaktadır.

Bkz:  Findeks Nedir? Findeks Kredi Notu Sıkça Sorulan Sorular

Finansbank Telefonla Bayram Kredisi Alma 2022

Ayrıca 40 TL’de kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Finansbank bayram kredisine başvurmak isteyenlerin ilk başvuracağı kanal SMS yoludur. T.C kimlik numarasının 5030‘a gönderilmesiyle Finansbank Telefonla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank Telefonla Kredi başvuru sonuçları yine size ait telefona mesaj gönderilerek bilgi verilmektedir. SMS kredi onayı sadece bir ön onaydır. Kredi başvurusunda bulunan kişilerin kredi notu ve gelir durumuna göre kredi talep miktarında değişiklik yapılabilmektedir.

Yine Finansbank’ın web sitesinden veya internet – mobil bankacılığı sistemlerini kullanarak bayram kredisi talebinde bulunabilir. Kredi talebi onaylanan Finansbank müşterisi olmayan kişiler, nüfus cüzdanı, ikametgâh belgesi ve gelir belgelerini banka şubelerine ibraz etmek zorundadır. Finansbank bayram kredisinde uygulanan faiz oranları aylık %1.23 oranından başlamaktadır. Bu faiz oranı müşterinin kredi notunuzla ters orantılı olup faiz oranında yükselme yaşanacaktır.

7.500 TL kredi kullanan kişiler 36 ay boyunca 270 TL taksit ödemesi yapacak ve 36 ay sonra ödenecek toplam tutar 9.720 TL ücret ödenecektir. Kullanılan 7.500 TL’lik kredide kredi kullanan kişinin kesintilerden sonra eline geçecek toplam tutar ise 7.275 TL’dir. Yine 3 ay ertelemeli bayram kredisi kullanacak kişiler ise 33 ay boyunca aylık 297 TL ödeme yapıp 33 ay sonra ödenecek toplam tutar 9.801 TL ödeme yapacaktır.

QNB Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu Hızlı

Bankalar, gelişen teknolojiyi bankacılık sektörü için kullanmaya devam etmektedir. Teknolojiyi kullanan bankalar,  müşterilerinin kendilerine günün 24 saati ulaşabilmesi, bankacılık işlemleri yapabilmesi için geliştirmiş oldukları internet bankacılığı sayesinde mesai saatlerinin dışında bile olsak bankacılık işlemlerimizi yapabilmekteyiz. Artık bankalardan kredi çekmek için şubelere gitmeye bile gerek kalmamıştır.

Bankaların internet bankacılık hizmetleri sayesinde kredi talebinde bulunabilir ve yine gün ve saat gözetilmeksizin onaylanan krediler hesaba aktarılmaktadır. İşte bu kredi hizmetlerinden biri de Finansbank‘ın Online Kredi hizmetidir.

QNB Finansbank Telefonla Kredi hizmeti sayesinde bankaya gitmeden, sıraya girmeden, evraksız, kefilsiz, imzasız kredi kullanılabilmektedir. Üstelik bu Finansbank Telefonla kredi başvurusu günün her saati yapılabilmekte ve gece yarısı bile olsa kredi tutarı hesabınıza aktarılmaktadır. Finansbank Telefonla Kredi başvurusu online için Finansbank.com adresinden online kredi başvurusu bölümüne gelmeniz gerekmektedir. Burada karşınıza çıkacak kredi talep formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Eksiksiz doldurulan kredi talep formu, Finansbank kredi departmanında hemen incelenmeye alınmaktadır. Burada yapılan işlem kredi talebinde bulunan kişi hakkında kısa bir tahkikat yapılmaktadır. Yani kredi talebinde bulunan kişinin Findeks kredi notu ve Findeks risk raporu incelenmektedir. Yapılan tahkikat sonrası kredi kullanmasında engel yoksa krediniz hazırdır. İşlem bu kadar basit.

Eğer ki yapılan tahkikat sonucu kredi kullanımına uygun değilse kredi başvurusunda bulunulan kişinin cep telefonuna mesaj atılmaktadır. Online krediler için 36 ay vade imkânı bulunmaktadır. Yine kullanılacak kredi tutarı en az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL’dir. Finansbank Online Kredilerde uygulanacak aylık faiz oranı ise%1.36’dır. Bu oran sadece Online Kredi için geçerli olup Finansbank şubelerinde ki kredi başvurusu için daha yüksek faiz oranı uygulanmaktadır.

Onaylanan krediler 7 gün için geçerlidir. 7. gün sonrası kredi hakkınız kaybolmuş olmaktadır. Tekrar Online Finansbank Telefonla Kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Şunu hemen belirtelim ki Online Krediler için Finansbank hayat sigortası şartı koşmaktadır. Son olarak Finansbank Online Krediden 10.000 TL’lik 24 ay vadeli bir kredi kullanmanız halinde 507 TL aylık taksit tutarı ve 24 ay sonra ise 12.168 TL toplam ödeme yapılacaktır.

QNB Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu (ANINDA KREDİ) Video

QNB Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu (ANINDA KREDİ) Video

QNB Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu (ANINDA KREDİ) Video

5/5 - (48 votes)
2 yorumlar
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir