Sendeo Kargo Çalışma Saatleri

Sendeo kargo çalışma saatleri diğer kargo saatlerinden biraz farklıdır. Sektöre yeni giren ve ticari unvanı olarak Sendeo Dağıtım Hizmetleri Anonim Şirketi şeklinde anılmaktadır. Kargo dağıtım sektörüne yenilikçi ve farklı bir bakış açısı kazandıran Sendeo kargo, geliştirilmiş hizmetler ile birlikte sektöre girmiş bulunmaktadır.

Son nokta teslimat kültüründe yeni teknolojik cihazlar ile artık birçok kargo Sendeo kargo tarafından taşınmaktadır. Aygaz A.Ş tarafından aldığı güçle birlikte bir Koç topluluğu olarak hizmete başlayan firmanın mesai saatleri de son derece tatmin edici düzeydedir. Aras, Mng, Yurtiçi, Sürat ve UPS gibi bilindik firmaların yanı sıra sektöre yeni katılan sendeo kargo hakkında diğer bilgilerden bahsedelim.

Bkz: Mng Kargo Çalışma Saatleri

Kullanıcılarına eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatmak için operasyon ekibini kurmaktadır. Henüz yeni bir kargo firması olduğundan dolayı zaman içerisinde şube sayılarını artırarak sektöre yön verme eğilimi gösterecektir.

Bkz:  Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Sendeo Kargo Çalışma Saatleri

Sendeo kargo çalışma saatlerine ulaşmak için sayfanın biraz altında yer alan tabloya bakabilirsiniz.

Sendeo kargo çalışma saatleri

Sendeo kargo sektöre yeni giren bir kargo firmasıdır. Koç firması ile birlikte şuanda 16 ilde hizmet vermeye başlayacaktır. 2022 yılının girmesi ile birlikte sektörde tüm firmalar tarafından fark edilir bir şekilde büyümesi planlanmaktadır. Şuan ki mevcut süreçte alım ve dağıtım hizmeti sunacak olan Sendeo kargo, sınırlı sayıda ki bölgelere hizmet vermektedir. Sendeo kargo çalışma saatleri hakkında şuan net veriler bulunmasa da aşağıda yer alan illerde açılış ve kapanış saatleri de belirtilmektedir.

Sendeo Kargo’nun Hizmet Verdiği İller

Sendeo kargo açılış ve kapanış saatleriSendeo kargo zaman içerisinde gelişmesi ve büyümesiyle birlikte 81 ilde hizmet vermeye devam edebilecek bir kargo firmasıdır. Hepsiburada, Trendyol, N11, Gittigidiyor, Çiçeksepeti ve Amazon gibi firmalarla çalışmasını başlatacak olup internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz de ise sendeo kargoyu görmek mümkün olacaktır.

Bkz:  Tnt Kargo Çalışma Saatleri

Sendeo kargonun hizmet verdiği 8 il: İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, bursa, Adana, Antalya ve Samsun olarak belirlenmiştir.

Sendeo kargonun hizmet verdiği 8 uydu il: Manisa, Mersin, Yalova, Tekirdağ, Bilecik, Balıkesir, Sakarya ve Eskişehir olarak belirlenmiştir.

Sendeo Kargo Açılış ve Kapanış Saatleri

Sendeo kargo çalışma saatlerine aşağıdaki tabloda yer verdik. Sendeo kargo dağıtım ve lojistik alanında lider olma yolunda ilerleyen bir firmadır. Sendeo kargo üzerinden yapmış olduğunuz işlemleriniz için açılış ve kapanış saatlerini doğru bir şekilde bilmeniz sizlere yardımcı olacaktır. Şuan için belirtilen çalışma saatleri yukarda yer alan uydu ve ana illeri kapsamaktadır. Açılacak olan yeni şubeleri ile birlikte çalışma saatlerinde farklılıklar olabileceğini unutmayınız.

GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi08:30 – 18:00
✅ Salı08:30 – 18:00
✅ Çarşamba08:30 – 18:00
✅ Perşembe08:30 – 18:00
✅ Cuma08:30 – 18:00
✅ Cumartesi08:30 – 14:00
✅ PazarKapalı
Bkz:  Aras Kargo Çalışma Saatleri
Sendeo Kargo Çalışma Saatleri, Sendeo Kargo açılış ve kapanış saatleri

Bkz: Aras Kargo Çalışma Saatleri

Sendeo Kargo Açılış Saati: 09:00

Sendeo Kargo Kapanış Saati: 19:30

olarak belirlenmiştir. Sizlerde bu zaman dilimleri arasında kargolarınızı teslim alabilir ya da dağıtımda olan bir kargonuzun bu zaman diliminde sizlere geleceğini bilebilirsiniz. Sendeo kargo takip ile ilgili kendi sayfası üzerinden destek alabilirsiniz. Aşağıya bırakmış olduğumuz link üzerinden sendeo kargo takip sayfasına ulaşabilir ve kargolarınızın durumunu öğrenebilirsiniz.

Sendeo kargonun yan ısıra dilerseniz aras, yurtiçi, mng ve sürat kargo hakkında da sitemizden çalışma saatleri ile ilgili bilgileri alabilirsiniz. Kargoların çalışma saatlerini sizlere ayrıntılı olarak sunmaya devam edeceğiz.

Sendeo kargo takip sayfası için tıklayın

Sendeo kargo merkez adresi: Büyükdere Caddesi N:145-1 Zincirlikuyu 34394 İstanbul

Sendeo kargo telefon numarası: 444 75 48

Sendeo Kargo Çalışma Saatleri Video

Sendeo Kargo Çalışma Saatleri Video

Sendeo Kargo Çalışma Saatleri Video

Sendeo Kargo Çalışma Saatleri Video

5/5 - (75 votes)
3 yorumlar
  1. Sendeo müşteri hizmetleri telefon numarasına tıklayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kargom nerede öğrenmek için Sendeo kargo takip numarası ile sorgulama yaptırabilir, gönderi takibi ile teslimat zamanını öğrenebilirsiniz. En yakın Sendeo şubesi telefon, adres, çalışma saatleri, yol tarifi ve …

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir