Şok Market Çalışma Saatleri

Şok market çalışma saatleri hakkında aradığınız tüm bilgileri bu içerikte bulabileceksiniz. Hizmet sektörünün vazgeçilmez parçaları olan marketler, hayatımıza birçok anlamda kolaylık ve ucuzluk getirmişlerdir. Bu marketlerden önde gelenlerden biri olan Şok Market herkesin aşina olduğu, Şok, daha ucuzu yok sloganını kullanarak kendisini tanıtmıştı. İlk kuruluş tarihinden bu yana birçok kişiye kendisini tanıtan ve sevdiren Şok, çok geniş bir kitleye ve coğrafyaya yayılmayı başardı.

Ürünlerinin hesaplı ve kaliteli olması, birçok konuda üstün hizmetler sunması onun büyümesine olan katkısıyla ön plandadır. Şok Marketler zincirinin geçmişten günümüze daha sağlam halkalar eklenerek devam etmesi, insanların sıklıkla bu marketi tercih etmesi, indirim günleri ile birçok kişinin kesesine göre ürünler sunması onun en belirgin sevilen özellikleri arasındadır.

Bkz:  ASKİ Çalışma Saatleri, ASKİ Açılış Saati

Sok market calisma saatleri

Şok Market çalışma saatleri

Şok Market bünyesinde binlerce çeşit ürün bulundurmaktadır. Kendi markalarında ürünler satan, bunları kalite bir şekilde imal eden ve tüketiciye toptan fiyattan perakende satış yapan marketlerin başında gelmektedir. Bu marketin en önemli özelliği ise; çok sık arayla teknoloji indirimlerinin olmasıdır. Piyasada bulunamayacak değerde olan ürünlerin çok ucuz bir fiyata bu markette indirim günü olarak satışa çıkması müşterilerine çok iyi ve hesaplı gelmektedir. [1]

Bkz: Sosyologların Çalışma Saatleri

Şok Market Çalışma Saatleri

Şok Marketler zincirinin en önemli özelliklerinden bir tanesi müşteri memnuniyetine çok fazla dikkat etmesidir. Müşterilerinin memnuniyetini önemseyen, onlar için çeşitli çalışmalar yürüten, sürekli olarak yeni kampanyalar düzenleyen bir market olarak Türkiye coğrafyasında kendisine geniş bir yer bulmuştur.

GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi09:00 - 21:00
✅ Salı09:00 - 21:00
✅ Çarşamba09:00 - 21:00
✅ Perşembe09:00 - 21:00
✅ Cuma09:00 - 21:00
✅ Cumartesi09:00 - 21:00
✅ Pazar09:00 - 21:00
Bkz:  Bankacıların Çalışma Saatleri
Şok Market Çalışma Saatleri, Şok Market açılış ve kapanış saatleri

Öyle ki; en ücra kasabada bile artık bir Şok Market şubesi bulunmaktadır. Müşterilerine verdiği hizmetler ile bu kadar sevilmesi ve tutulması sağlanmıştır. Peki Şok Market çalışma saatleri hakkında bilginiz var mı? Gittiğinizde sürekli kapalı oluyorsa veya çok erken bir saatte uğruyorsanız kesinlikle birazdan vereceklerimizi okumalısınız.

Şok Market Mesai Saatleri

Şom Market’in en önemli özelliklerinden bir tanesi güler yüzlü hizmet anlayışının bulunmasıdır. Bünyesinde çalıştırdığı elemanların her birinin güler yüzlü hizmet vermesi, birçok konuda dev hizmetlere imza atması, müşterilerine başka yerlerde bulamayacakları kampanyaları sunması Şok Market tarafından olumlu bir özelliktir. Türkiye’nin her noktasında şubesi bulunan, sayıca çok fazla bir şekilde göze çarpan Şok Market’in mesai saatleri hakkında bilgilenmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır. Bu sayede mağazada olan kampanyalı ürünü çok erken bir saatte, herkesten önce alabilirsiniz.

Bkz: Kim Market Çalışma Saatleri

Bkz:  Migros Sanal Market Çalışma Saatleri

Şok Market Açılış ve Kapanış Saatleri

Şok Marketler zincirinin bünyesinde barındırdığı ürünlerin, çoğu zaman kampanyalı bir şekilde satılması, kampanya günlerinde ise kampanyalı ürünlerin de kampanyalı fiyatlara satılması, sanıyoruz ki herkesi memnun etmektedir.

Müşterilerine ne vereceğini bilen, her zaman doğru adımlar atıp yerinde hizmetler veren ve satışta bulundurduğu ürünleri oldukça uygun fiyatlara müşterilerine sunan bir marketin indirim günlerinden faydalanmak için Şok Market’in açılış ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Ayrıca size en yakın olan Şok Market’i belirlemeli ve gerekirse telefon ile iletişime geçmelisiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek adına yazımızın sonuna tüm gerekli bilgileri ekliyoruz.

  • Hafta içi: 08.30 – 21.00
  • Hafta Sonu: 08.30 – 21.00
  • Adres: Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No: 35 B/1 Üsküdar İstanbul
  • Telefon: 0 (850) 221 11 00

Şok Market Çalışma Saatleri Video

Şok Market Çalışma Saatleri Video

Şok Market Çalışma Saatleri Video

Şok Market Çalışma Saatleri Video

5/5 - (66 votes)
4 yorumlar
  1. Süpermarket zincirlerinden bir tanesi olan ŞOK market 2021 çalışma saatleri merak ediliyor. Ülkemizin hemen her il ve ilçesinde şubesi bulunan ŞOK marketler zincirinin milyonlarca …

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir