Starbucks Çalışma Saatleri, Starbucks Açılış Saati

Starbucks çalışma saatleri kaç? Starbucks açılış ve kapanış saati kaç? Yeni nesil kahve mekanlarından biri olarak son zamanlarda özellikle de gençlerin uğrak yeri haline gelmiştir. Kahve çeşitlerinin çok farklı olması dikkat çekilen bir durum olmuş ve kısa zamanda çok fazla ilgi görmüştür. Amerika’nın büyük bir kahve zinciri olarak son yıllarda ülkemizde de birçok yer açarak gençleri bünyesinde toplamayı ve ilgi odağı olmayı başarmıştır. İlk şubesi ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde açılmıştır. 2003 yılında ülkemizde tanınmaya başlamış ve günümüze kadar gelerek müşteri sayısını oldukça arttırmıştır. Starbucks çalışma saatleri Starbucks Çalışma Saatleri Kahvelerinin ünlü olmasıyla biliniyor olsa da tabi ki sadece kahve satısı yoktur. Bunun yanında kahvenizle yiyebileceğiniz çok lezzetli ve alışılmışın dışında kurabiyeleri ile de ünlüdür. İsterseniz aldığınız yerde oturarak kahvenizi içebilir isterseniz alıp istediğiniz yere gidebilirsiniz.
Bkz:  İzban Çalışma Saatleri, İzban Açılış Saati
Kahve bardaklarının bu şekilde kolaylık sağlayacak biçimde tasarlanması da ilgi görmesinde bir etkendir. Starbucks çalışma saatlerini yazımızdan detaylı bir şekilde öğreneceğiniz gibi haftanın her günü açık olan bu kafelerde sevdiklerinizle farklı kahve deneyimleri yaşayabilirsiniz. Bkz: ABD borsaları açılış saati

Starbucks Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo sayesinde starbucks çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.
GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi09:00 - 23:00
✅ Salı09:00 - 23:00
✅ Çarşamba09:00 - 23:00
✅ Perşembe09:00 - 23:00
✅ Cuma09:00 - 23:00
✅ Cumartesi09:00 - 23:00
✅ Pazar09:00 - 23:00
Bkz:  Belediyelerin Çalışma Saatleri
Starbucks Çalışma Saatleri, Starbucks açılış ve kapanış saatleri
  • Starbucks hafta içi her gün saat 07.30-23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • Starbucks cumartesi günü saat 07.00-23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Starbucks Kaçta Kapanıyor?

  • Starbucks hafta içi her gün saat 23.00’da kapanıyor.
  • Starbucks cumartesi günü saat 23.00’da kapanıyor.

Starbucks Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

  • Starbucks pazar günleri açıktır.
Bkz: Tazedirekt çalışma Saatleri Kahve tutkunu olduğunuzu düşünüyorsanız bir de Starbucks kahvelerini denemenizi tavsiye ediyoruz. Farklı damak zevkini sevenler için eminiz ki hoş bir durum olacaktır. Kahveler çeşitli boyutlarda sunulmaktadır. İstediğiniz boyu sipariş verip adınızı yazdırıp sıranız geldiğinde kahvenizi alabilirsiniz. Artık günümüzde her şey online sistem ile çalıştığı için tabi ki artık kahvenizi de oturduğunuz yerden tek tuşla sipariş verebilir ve soğumadan kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde bu hizmeti destekleyen bir konum olduğunda sipariş vermeniz çok kolay olacak. Dilerseniz kahvenizin yanında kurabiyenizi de sipariş vererek arkadaşlarınızla keyifli sohbetleri evinizde yapabilirsiniz.
Bkz:  ASKİ Çalışma Saatleri, ASKİ Açılış Saati
Starbucks açılış saatleri kahve tutkunlarının merakla beklediği bir konu olmakla birlikte Starbucks kapanış saatleri de eminiz ki öyledir. Ülkemizde kahveye yeni bir anlam getiren bu kafeler ile siz de farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Starbucks Çalışma Saatleri, Starbucks Açılış Saati Video

Starbucks Çalışma Saatleri, Starbucks Açılış Saati Video

Starbucks Çalışma Saatleri, Starbucks Açılış Saati Video

5/5 - (22 votes)
1 Yorum Var
  1. Starbucks mağazaları genel itibariyle sabah saat 7:30’da açılmakta ve akşam saat 23:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı mağazalarının çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Bu sebepten dolayı hangi mağazanın saat kaçta açıldığını veya kaçta kapandığını öğrenmek için BURADAN Starbucks resmi internet …

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir