Subway Çalışma Saatleri

Subway çalışma saatleri kaç? Subway açılış saati kaç? Subway kaçta açılıyor? gibi sorularınız için bu yazımızda sizlere ayrıntılı bilgiler aktaracağız. Her şeyiyle kaliteli bir sandviç arayanlar Subway’den başkasına bakmasın.

Subway-calisma-saatleri-subway-acilis-saati

Subway Çalışma Saatleri

Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada popüler olan Subway, en sevdiğiniz sandviçi yaratmak için taze malzemeler kullanmasıyla tanınır. İster Köfte Marinara veya Baharatlı İtalyan gibi klasik sandviçler ister taze salata gibi daha yeni ürünler olsun, Subway hayal kırıklığına uğratmayacak çok çeşitli lezzetli yiyeceklere sahiptir.

Bkz: Hizmet sektörü çalışma saatleri

🥪Subway Çalışma Saatleri, Subway Açılış Saati

Subway saat kaçta kapanıyor ve saat kaçta açılıyor? Aşağıdaki tablo sizlere Subway çalışma saatleri ve Subway açılış saati hakkında mükemmel bir fikir verecektir.

Bkz:  Cerrahların Çalışma Saatleri
GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi09:00 - 22:00
✅ Salı09:00 - 22:00
✅ Çarşamba09:00 - 22:00
✅ Perşembe09:00 - 22:00
✅ Cuma09:00 - 22:00
✅ Cumartesi09:00 - 22:00
✅ Pazar09:00 - 22:00
Subway Çalışma Saatleri, Subway açılış ve kapanış saatleri

Daha da iyisi, Subway’de her şey mükemmel sandviçi yaratmakla ilgilidir. Bu yüzden sandviçiniz için çeşitli ekmekler, sebzeler ve soslar arasından seçim yapabilirsiniz! Daha da iyisi, popüler sandviçlerin çoğu ‘günün sandviçi’ olarak sunuluyor, yani 40 ₺ gibi bir fiyata bir sandviçin tadını çıkarabilirsiniz! Kurumsal olmayan yemek firmaları ile ilgileniyorsanız esnafların çalışma saatleri adlı konumuzda farklı saatleri bulabilirsiniz.

Subway çalışma saatleri

🥪Subway Saat Kaçta Kapanıyor?

Subway kapanış saatleri oldukça standarttır. Çoğunlukla, Subway’in çalışma saatleri akşam 9.30 ya da 10’da sona erer. Bu saatler, birçok restoran için Cumartesi günleri de dahil olmak üzere hafta boyunca geçerlidir.
Aslında, Subway’in bu kapanış saatlerinin tek istisnası Pazar günüdür ve kapanış saati biraz daha erken olan akşam 9:00’dur – birkaç lokasyon bu gün de akşam 8:00’da kapanabilir.
Bu saatler, günün ilerleyen saatlerinde bir şeyler atıştırmak isteyen herkes için oldukça uygundur. İşten çıktıktan sonra veya spor salonundan eve dönerken olabilir, sonuç olarak Subway’in kapanış saatleri sizin için çok uygun olabilir!
Subway çalışma saatleri lokasyondan lokasyona değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak çoğu restoran bu standart saatleri kullanacaktır. Subway’de bu saatlerdeki herhangi bir farklılık yalnızca bir veya iki saat olacaktır.

Bkz:  İkea Çalışma Saatleri, İkea Açılış Saati

🥪Subway Saat Kaçta Açılıyor?

Subway çalışma saati fark edilir derecede erkendir. Popüler kahvaltı menüsü sayesinde Subway açılış saati sabah 9:00‘da hava aydınlıkken başlıyor. Bu saat, hafta sonları biraz daha geç bir açılış saati sahip olmakla birlikte, haftanın büyük bir bölümünde aynıdır.
Cumartesi günleri Subway’in çalışma saatleri sabah 9:00‘da başlarken, Pazar günleri bazı bölgelerde 10:00 olabilmektedir. Ayrıca, bazı Subway çalışma saatlerinin hafta içi de sabah 9:00’da başladığını, ancak öğleden sonra daha yoğun olduğunu söylemeliyiz.
Yani, kahvaltıda biftek, yumurta ve peynir ya da Kara Orman jambonlu sandviç yemek istiyorsanız, Subway’in erken saatlerinde yerinizi almalısınız.

Subway Çalışma Saatleri Video

Subway Çalışma Saatleri Video

Subway Çalışma Saatleri Video

5/5 - (68 votes)
4 yorumlar
  1. Çalışma Saatleri hakkında dürüstçe konuşmak gerekirse, ben bu konuda biraz şüpheliyim. Bu aralar bir sürü insan Subway’yi kullanıyor ve bu yüzden çalışma saatleri konusunda biraz endişeliyim. Ayrıca, yerel bir Subway mağazasında çalışıyorsanız, bu konuda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

  2. Subway, dünyanın en büyük sınıflandırılmış restoran zinciri olarak kabul edilir. Bu nedenle, çalışanlarına sağladığı mükemmel hizmet kalitesiyle ünlüdür. Subway, her hafta 40 milyondan fazla insanı ağırlar ve bu nedenle de dünyanın en popüler restoranlarından biri olarak kabul edilir.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir