Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat Kargo Çalışma Saatleri hakkında tüm detaylara bu sayfada yer vermekteyiz. İnternet üzerinde e-ticaretin gelişmesi ve insanların oturdukları yerlerden alışveriş yapması yeni bir sektörün doğmasına ortam yaratmıştır. Aslında çok öncelerden bu yana kullanılan kargo sektörünün tohumları internet ile atılmamıştır ancak e-ticaret ile daha çok firma ortaya çıkmıştır. Bu firmalardan biri de Sürat Kargo olmuştur. Sürat Kargo, alanının en iyi taşıma firmalarından biri olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Sürat kargo çalışma saatleri

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat Kargo Çalışma Saatleri, çalışma ağının son derece geniş olması, neredeyse Tüm Türkiye’ye hizmet vermesi ve müşterilerini her açıdan memnun etmesi onun en önemli özelliklerindendir. Sizler herhangi bir kargo teslim etmek veya teslim almak mı istiyorsunuz? O zaman Sürat Kargo’yu seçebilirsiniz. Toplamda 3500 kişilik dev bir kadrosu bulunan Sürat Kargo ile artık kargo göndermek de almak da çok daha hızlı. İsminden anlaşılacağı gibi verdikleri hizmette sınır tanımayan ve bunları en hızlı şekilde gerçekleştiren bir firmadır.

Bkz:  Metro Kargo Çalışma Saatleri

📦 Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat Kargo Çalışma Saatlerine aşağıdaki tablo aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi08:30 – 18:00
✅ Salı08:30 – 18:00
✅ Çarşamba08:30 – 18:00
✅ Perşembe08:30 – 18:00
✅ Cuma08:30 – 18:00
✅ Cumartesi08:30 – 14:00
✅ PazarKapalı
Sürat Kargo Çalışma Saatleri, Sürat Kargo açılış ve kapanış saatleri

Karayolu taşımacılığı alanında en önde gelen firmaların başında gelen Sürat Kargo, eşyalarınıza çok titiz bir yaklaşım sergiliyor. Sizleri memnun edebilmek adına çalışma ağlarını sürekli olarak genişleten, Türkiye’nin her noktasında bir şubesi bulunan firma olarak göze çarpmaktadır. Sizler de bu firmayı tercih ederek herhangi bir kargo değeri taşıyan ürünü gönderebilir veya teslim alabilirsiniz. Kargo göndermek için size en yakın konumda bulunan Sürat Kargo şubesine gitmeniz gerekmektedir. Tabii bunun için Sürat Kargo çalışma saatleri hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir. Eğer çalışma saatlerini bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz. [1]

Bkz:  Tnt Kargo Çalışma Saatleri

📦 Sürat Kargo Mesai Saatleri

Türkiye’nin en büyük kargo taşıma şirketlerinden biri olan Sürat Kargo, toplamda 772 mobil ağa, 467 şubeye ve 17 bölge müdürlüğüne sahip dev bir kuruluştur. Alanında her zaman için örnek alınan, günlük olarak binlerce ürün aktarımı yapan Sürat Kargo ile herhangi bir ürünü göndermek çok ama çok kolaydır. Bunun için Sürat Kargo şubelerinden herhangi birine gitmeniz yeterli olacaktır. Bu noktalarda bulunan çalışanların her biri sizlere güler yüzlü hizmet sunacaklardır.

Müşterilerine çok önem veren ve onların memnun olması için elinden gelenin en iyisi yapan bu firma ile iş birliği yaptığınızdan dolayı çok mutlu olacaksınız. Herhangi bir ürünü çok uzun zamanlar kargodan gelecek diye bekleme derdi artık son buluyor. Sürat Kargo’yu seçerek çok kısa zamanlarda istediğiniz ürünü teslim alabilirsiniz.

Eğer Sürat Kargo aracılığı ile kargo göndermek veya yolda olan bir ürünün hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki bilgilere ihtiyacınız olacaktır. Aşağıda Sürat Kargo çalışma saatleri, adresi ve telefon numarasını bulabilirsiniz. Sürat Kargo Çalışma Saatleri hakkında herhangi bir olumsuz durumda yorumlardan bildirebilirsiniz.

Bkz:  Sendeo Kargo Çalışma Saatleri

📦 Sürat Kargo Açılış ve Kapanış Saatleri

Türkiye üzerinde 24 aktarma merkezine ve 30 noktaya sahip olan Sürat Kargo’ya erişim sağlamak son derece kolaydır. Mutlaka ikamet ettiğiniz bölgelerin yakınında bir Sürat Kargo şubesi bulabilirsiniz. Bu şubeye giderek kargo niteliği taşıyan herhangi bir ürünü gönderebilirsiniz.

Tüm bu hizmetleri alırken uygun fiyat garantisinden yaralanabilirsiniz. Kaliteli ve modern taşımacılığın gerektirdiği tüm imkanları kullanan Sürat Kargo’nun açılış ve kapanış saatleri hangi zaman dilimleri arasına denk geliyor? Eğer öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamına bakabilirsiniz. Sürat Kargo Çalışma Saatleri hakkında ayrıntılı bilgilere hemen attan ulaşabilirsiniz.

  • Hafta içi: 09.00 – 18.00
  • Hafta Sonu: Cumartesi: ; 09.00 – 15.00 / Pazar: kapalı
  • Adres: Mahmutbey Mahallesi Soğuksu Caddesi No: 31 Bağcılar İstanbul
  • Telefon: 0 (850) 202 02 02

Sürat Kargo Çalışma Saatlerini sizlere aktardık. Kargolarınızda herhangi bir problem olması durumunda yorum atarak firmanın ilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri Video

Sürat Kargo Çalışma Saatleri Video

Sürat Kargo Çalışma Saatleri Video

5/5 - (20 votes)
6 yorumlar
  1. Sürat Kargo Çalışma Saatleri müşteri hizmetleriyle ilgili bir bilgi içermektedir. Sürat Kargo çalışma saatleri ve tatil günleriyle ilgili bir sorgu yöneltmek istiyorum. Tatil günleri hariç Pazartesi-Cuma arası çalışıyor musunuz? Ayrıca hafta sonları çalışıyor musunuz?

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir