Teknosa Çalışma Saatleri, Teknosa Açılış Saati

Teknosa çalışma saatleri kaç? Teknosa açılış saati kaç? Elektronik ürünler satan mağazalarda gezmek bazı insanlar için oldukça keyif vericidir. Günümüz teknoloji çağında her gün yeni bir ürün çıkmakta ve bu konulara ilgisi olan kişiler Teknosa gibi teknoloji mağazalarına akın etmektedir. Hem hesaplı hem de kaliteli ürün arayışınız varsa doğru adreste olduğunuzu söyleyelim. Teknoloji konusunda lider olmasıyla ve yapmış olduğu kampanyalarla şubelerinde her gün yüzlerce kişiyi ağırlamaktadır. Hacı Ömer Sabancı bünyesinde kurulmuş bir şirkettir. Alışveriş merkezleri içerisinde görebileceğiniz gibi ayrıca şubeleri de bulunmaktadır. Teknosa çalışma saatleri yazımızda yer almaktadır. Teknosa çalışma saatleri

Teknosa Çalışma Saatleri

Ağını her geçen gün arttırmakta olup birçok şehirde şubesi bulunmaktadır. Online hizmet de vermeye başlamıştır. Bozulan ya da yeni almak istediğiniz bir cihaz var ve mağazaya gitmek için zamanınız yoksa tek tuşla işleminizi gerçekleştirmek artık çok kolay olmuştur. Uygulama sayesinde istediğiniz ürünü kapınıza kadar getirmeniz mümkündür.
Bkz:  File Market Çalışma Saatleri, File Market Açılış Saati
Bkz: Gratis Çalışma Saatleri

Teknosa Çalışma Saatleri

Aşağıdaki tablo üzerinde Teknosa Çalışma Saatleri hakkında tüm bilgileri edinebilirsiniz.
GünTam Gün Çalışma
✅ Pazartesi🕑 10:00 – 22:00
✅ Salı🕑 10:00 – 22:00
✅ Çarşamba🕑 10:00 – 22:00
✅ Perşembe🕑 10:00 – 22:00
✅ Cuma🕑 10:00 – 22:00
✅ Cumartesi🕑 10:00 – 22:00
✅ Pazar🕑 10:00 – 22:00
Teknosa Çalışma Saatleri, Teknosa açılış ve kapanış saatleri
  • Teknosa hafta içi her gün saat 10.00-22.00 arasında hizmet vermektedir.
  • Teknosa cumartesi günü saat 10.00-22.00 arasında hizmet vermektedir.

Teknosa Kaçta Kapanıyor?

  • Teknosa hafta içi her gün saat 22.00’da kapanıyor.
  • Teknosa cumartesi günü saat 22.00’da kapanıyor.
Bkz:  Hosteslerin Çalışma Saatleri

 Teknosa Hafta Sonu Açık Mı?

  • Teknosa pazar günleri açıktır.
Sizde teknoloji tutkunu ve her yeni çıkan ürünü merak eden kişilerden biriyseniz mağazaları gezerek yeni ürünler hakkında çalışanlardan bilgi edinebilirsiniz. Teknosa Çalışma saatleri genel olarak diğer teknoloji mağazaları ile benzerlik göstermektedir. Bkz: Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri Hafta içi her gün müşterilerine hizmet veren bu mağazada kaliteyi ucuza alacaksınız. Dönem dönem yapmış olduğu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız uygulamanın size göndereceği mesajları dikkate almalısınız. Teknosa açılış saatleri ve Teknosa kapanış saatleri eminiz ki elektronik cihaz tutkunu kişiler için önemli bir soru işaretidir. Yazımızda sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık. Cep telefonundan tabletlere beyaz eşyadan elektrikli ev aletlerine kadar binlerce ürünü bulmanız mümkündür.
Bkz:  Carrefoursa Çalışma Saatleri
Ödemenizi uygulama üzerinden de kolayca yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Teknosa size alacağınız ürünlerde garanti vermektedir. Eskiyen cihazlarınızı değiştirebilir ya da sürekli yenisi eklenen teknoloji ürünlerini gezip görebilirsiniz.

Teknosa Çalışma Saatleri, Teknosa Açılış Saati Video

Teknosa Çalışma Saatleri, Teknosa Açılış Saati Video

Teknosa Çalışma Saatleri, Teknosa Açılış Saati Video

5/5 - (71 votes)
2 yorumlar
  1. Teknosa çalışma saatleri ve açılış saatleri hakkında bilgi için teşekkürler! Teknosa mağazalarının çalışma saatleri ve açılış saatleriyle ilgili bilgileri biliyorum ve bu bilgileri paylaştığınız için teşekkür ederim! Teknosa mağazalarının çalışma saatlerini ve açılış saatlerini biliyorum ve bu bilgileri paylaştığınız için teşekkür ederim!

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir