Tekzen Çalışma Saatleri, Tekzen Açılış Saati

Tekzen çalışma saatleri kaç? Tekzen açılış saati kaç? Tekzen kapanış saati nedir? Tekzen çalışma saatleri? Mobilya, beyaz eşya, bahçe mobilyası, hırdavat gibi birçok ekipmanı bir arada bulabileceğiniz nadir markalardan biridir. Büyük şehirler başta olmak kaydıyla birçok şehirde şubesi bulunan bu mağazada kendinizi kaybedebilirsiniz. Çünkü binlerce ürün içinden hangisini tercih edeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Eviniz için gerekli olan her şeyi burada bulabilir ve kaliteli malzemeleri sayesinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tekzen çalışma saatleri diğer yapı marketleri ile benzerlik gösteriyor. Her gün hizmet vermekte olan bu mağazada ihtiyacınızı bulmanız çok kolay olacaktır. Günümüzde birçok yapı market bulunmaktadır. Fakat kuruluşu çok eskiye dayanan ve kalitesi ile de adından söz ettiren Tekzen sizin de ilk tercihiniz olacak. Evinizde eksik olan bir mobilyadan tutun da en ufak bir tabloya kadar her şeyin aynı çatı altında olması sizce de şahane bir durum değil mi?
Bkz:  Bankacıların Çalışma Saatleri
Bkz: Media Markt Çalışma Saatleri

Tekzen Çalışma Saatleri, Tekzen Açılış Saati

  • Tekzen hafta içi her gün saat 10.00-22.00 arasında çalışıyor.
  • Tekzen cumartesi günü saat 10.00-22.00 arasında çalışıyor.

Tekzen Kapanış Saatleri, Tekzen Kaçta Kapanıyor?

  • Tekzen hafta içi her gün saat 22.00’da kapanıyor.
  • Tekzen cumartesi günü saat 22.00’da kapanıyor.

Tekzen Pazar Günü Açık Mı? Tekzen Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

  • Tekzen pazar günleri açıktır.
Bkz:  Teknosa Çalışma Saatleri, Teknosa Açılış Saati
Bkz: Teknosa Çalışma Saatleri Kurumsal ve büyük bir firma olduğu için her şey sistemli bir şekilde yapılmakta ve çalışanlar tarafından aradığınız ürün için yönlendirilerek çok daha kısa zamanda ve keyifli bir alışveriş yapmanız sağlanmaktadır. Tekzen açılış saatleri birçok mağazaya göre biraz geç olsa da aynı şekilde Tekzen kapanış saatleri de geç olmaktadır. Monte edilmemiş ürünler de burada bulabilir ve isterseniz evinizde kendiniz kurabilirsiniz. Online olarak sipariş vermek isterseniz bu hizmeti de siz değerli müşterilerine sunmakta ve hızlı ve kolay bir şekilde sipariş vermeniz sağlanmaktadır. Kuruluşu 1995 yılına dayanan bu yapı market zincirinde birçok ürünü bulmanız mümkündür. Evinizi yenilemek istediğinizde en küçük detayına kadar tadilat konusunda gerekli alete kadar aklınıza gelecek her şeyi burada bulacaksınız.
Bkz:  AGT Kurye Çalışma Saatleri
Bkz: Mc Donal’s Çalışma Saatleri

Tekzen Çalışma Saatleri, Tekzen Açılış Saati Video

Tekzen Çalışma Saatleri, Tekzen Açılış Saati Video

Tekzen Çalışma Saatleri, Tekzen Açılış Saati Video

5/5 - (89 votes)
2 yorumlar
  1. Tekzen çalışma saatleri ve açılış saatleri gerçekten kullanışlı! Herkes için uygun bir yerdir ve çalışanları da gerçekten iyi! 😀

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir