Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2022

26 Şubat tarihinde açılan ve klasik banka hizmetlerinin yanında kar ve zarar modeline dayanan ticari yatırım faaliyetleri hizmete veren Vakıf Katılım Bankasının, bir diğer hizmeti ise kiralık kasa hizmetleridir. Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Sizlerde değerli eşyalarınızı vakıf katılım bankası kiralık kasalarında barındırmak için şubenizle hemen iletişime geçin.

Vakıf katılım bankası kiralık kasa ücretleri 2021

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri

Kiralık kasa, banka şubeleri tarafından özel bölmelerde saklanan ve gerçek veya tüzel kişilerin değerli eşyalarını sakladığı, farklı boyutlara sahip kasalardır. Vakıf Katılım Bankası, müşterilerine küçük, orta ve büyük kasa hizmetleri vermektedir. Vakıf Katılım Bankası, web adresinde müşterilerinden kiralık kasa hizmeti için talep edeceği fiyat miktarlarını belirlemiştir. Buna göre;

Bkz:  Findeks Nedir? Findeks Kredi Notu Sıkça Sorulan Sorular

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri: Küçük Kasa

 • 1 yıllık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 190 TL depozito ücreti ve 260 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
 • 6 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 105 TL depozito ücreti ve 160 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
 • 3 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 80 TL depozito ücreti ve 80 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
 • 1 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 65 TL depozito ücreti ve 40 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
Bkz: Konut Kredisi İle Her Ev Satın Alınır mı

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri: Orta Kasa

 • 1 yıllık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 190 TL depozito ücreti ve 300 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
 • 6 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 135 TL depozito ücreti ve 195 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
 • 3 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 105 TL depozito ücreti ve 105 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
 • 1 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 80 TL depozito ücreti ve 45 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
Bkz:  Yapıkredi Bankası World Kart Şifre Nasıl Alınır?

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri: Büyük Kasa

 • 1 yıllık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 190 TL depozito ücreti ve 380TL yıllık kira bedeli almaktadır.
 • 6 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 135 TL depozito ücreti ve 215 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
 • 3 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 105 TL depozito ücreti ve 135 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
 • 1 aylık kiralamalarda, kasa açılımlarında bir kere mahsus olmak üzere 80 TL depozito ücreti ve 50 TL yıllık kira bedeli almaktadır.
Bkz: İstanbul Kart Bakiye Sorgulama

Kasa kiralama geçerlilik süresi sonunda, kasa boşaltılıp, kiralayana boş olarak teslim edilmez ve ücretlerde de değişiklik olmazsa, kira ve geçerlilik süresi aynı şartlarla önceki dönem kirası kadar kendiliğinden uzamaktadır. Şubesine göre tutarlarda değişiklik olabilir, şubenizi arayarak güncel fiyatları alabilirsiniz.

Bkz:  EFT Saatleri ve EFT Ücretleri 2022

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2022 Video

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2022 Video

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2022 Video

Vakıf Katılım Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2022 Video

5/5 - (87 votes)
1 Yorum Var
 1. Kötü amaçlı trafiği engellemek ve size daha iyi hizmet verebilmek adına güvenlik adımı uygulamaktayız. Aşağıdaki görselde yer alan kodu ilgili alana yazarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir