Yapıkredi Bankası World Kart Şifre Nasıl Alınır?

Yapıkredi bankası kredi kartı kullananlar, world kart şifre nasıl alınır şeklinde merak edebilir. Söz konusu kredi kartı şifresi nasıl alınacağı konusunda bu makalemiz sizlere çok faydalı olacaktır.

World Kredi Kartı Şifresi Alma

Yeni bir kredi kartı aldıktan sonra şifre alıp kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. World kredi kartı şifresi almak çok kolay olmakta olup sizlere bankanızdan kredi kartı şifresi nasıl alacağını anlatacağız. Sms ile şifre almak çok kolaydır, yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyoruz;
Bkz:  Devlet Hastanesinde PRP Ücreti ve PRP Tedavisi
World kredi kartı şifresi alma

World Kredi Kartı Şifresi Alma

  • Telefonunuzun mesaj bölümüne giriniz.
  • Alıcı olarak 4440 yazın.
  • Mesaj bölümüne büyük harfler ile SIFRE yazıp boşluktan sonra World kartınızın son 4 rakamı ve kredi kartınızın arkasındaki son 3 rakamı da ekledikten boşluk bırakıp 4 haneli sadece rakamlardan oluşan şifrenizi yazıp gönderebilirsiniz.

Yapıkredi Bankası World Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Şifreniz kartınızı ilk ATM soktuğunuzdan andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Alışverişlerinizde ise ilk işlem genellikle şifresi olacak olup daha sonraki işlemlerinizde şifrenizi aktif olarak kullanabilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek için bankanızın çağrı merkezi üzerinden veya ATM ler üzerinden değişiklik yapabilirsiniz. World kartınıza tanımlayacağınız şifre çok önemli olmakta olup lütfen kolay ve herkes tarafından biline şifreleri tercih etmeyiniz. Zaten banka bazı ardışık rakamları kabul etmemekte olup ayrıca doğum tarihi gibi rakamları da kabul etmemektedir.
Bkz:  Instagram Hesap Silme Linki
World kart Yapı Kredi bankasının en çok tercih edilen kredi kartı olmakta olup bir çok avantaj ve taksit imkanı da sağlamaktadır. Ayrıca bazı bankalar World özellikli kredi kartları da sunmakta olup World bu avantajlı dünyasından diğer banka kartı olsa bile yararlanmanız mümkündür. Kısaca özetlemek gerekiyorsa SIFRE 1111 333 1980 şeklinde olacak ve 4440 a mesaj atmanız gerekiyor. Bu sayede kredi kartınızın şifresini kolayca bulabilirsiniz.

Yapıkredi Bankası World Kart Şifre Nasıl Alınır? Video

Yapıkredi Bankası World Kart Şifre Nasıl Alınır? Video

Yapıkredi Bankası World Kart Şifre Nasıl Alınır? Video

5/5 - (62 votes)
2 yorumlar
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir